0.22 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1352

Guest
Nem egészen idetartozó a téma de nekem fontos lenne a válasz

Mért van az hogy ha elmegyek motiválni szomszédot vagy takarítani annál nem jelenik meg az esemény naplóban hogy ott jártam
és mit csináltam .
Ebből már voltak problémáim is
 

DeletedUser20461

Guest
Hello. Aszt akarom kerdezni hogy a terkep ami nekem nem kell att tudom adni a tobi cehtarsnak, ok meg nekem ami nekik nem kel ???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Memnon én sem igazán értek veled egyet. Aki eddig aktív volt, az előnyt élvezett a kevesbé aktív játékosok ellen. Többet csatáztál-több medál járt-több területet aktiváltál. Ez most is így lesz. Mivel többet csatázol, többet szabotálsz, valószínüleg többet takarítasz és motiválsz is mint a kevésbé aktív játékosok. Ergo hamarabb megtudod építeni a Deal kastályt is(gondolom azt nézted ki). De én különösebben nem aggódnék ,mivel a medállal bővítés is jelenleg véges, ha jól tudom a 10.területbővítéshez 6000 medál kell. Na most ha kifejleszted ezt az épületet maxra (kb.150 nap ha nem veszel forge pontot, amire nincs mindenkinek aranya), az már nem egy nagy szám. De egy kevésbé aktív játékosnak sokkal több idő kell. Az aktív játékosok területet tekintve meg kb. egy szinten lesznek (gyémántos bővítést nem tekintve). Ha ez megvolt, építesz valami más épületet. Előny így vagy úgy, de akkor is lesz a kevésbé aktív játékosok ellen. És bocsi a szóismétlésért:)
 

DeletedUser11

Guest
En nem igy fognam fel, mint te. Persze, nem jo, ha olyat talalsz, ami mar megvan, de ahogy ismerjuk a jatek fejlesztoit, minden eshetosegre fel vannak keszulve, es ha el nem is tudod majd adni, valamire biztosan fogod tudni hasznalni. Csak nem most.
 

DeletedUser

Guest
Memnon én sem igazán értek veled egyet. Aki eddig aktív volt, az előnyt élvezett a kevesbé aktív játékosok ellen. Többet csatáztál-több medál járt-több területet aktiváltál. Ez most is így lesz. Mivel többet csatázol, többet szabotálsz, valószínüleg többet takarítasz és motiválsz is mint a kevésbé aktív játékosok. Ergo hamarabb megtudod építeni a Deal kastályt is(gondolom azt nézted ki). De én különösebben nem aggódnék ,mivel a medállal bővítés is jelenleg véges, ha jól tudom a 10.területbővítéshez 6000 medál kell. Na most ha kifejleszted ezt az épületet maxra (kb.150 nap ha nem veszel forge pontot, amire nincs mindenkinek aranya), az már nem egy nagy szám. De egy kevésbé aktív játékosnak sokkal több idő kell. Az aktív játékosok területet tekintve meg kb. egy szinten lesznek (gyémántos bővítést nem tekintve). Ha ez megvolt, építesz valami más épületet. Előny így vagy úgy, de akkor is lesz a kevésbé aktív játékosok ellen. És bocsi a szóismétlésért:)

Ezaz, hogy amennyi medált ad nem is kell maxra. Úgyis kényelmesen el lehet vele lenni.
Ráadásul az eddigi tapasztalatok alapján majdnem 0 az esélye, hogy összeszedd mind a 9 térképrészletet adott épületből - valamiből talán összejön, csak az lehet, hogy a Zeusz szobor lesz és nem az ami neked kellet volna, és azért nem ugyanaz a kategória - mivel ismétlődhetnek a már megtalált részletek. Szóval valakinek lehet, hogy nagyon nagy mázlija lesz és meglesz Deal kastály gyémánt nélkül, más meg kap valami olyat ami fele annyira hasznos. Rosszabb esetben meg fél év után ott fog állni a semmivel, 3-4-5 olyan térképpel amikből mind hiányzik neki 1-2 részlet. A másik játékos meg 1 hónap után már húzni fogja valamelyiket mert egy piszokosul mázlis ember. 1 nap után van olyan akinek már 3 térképrészlete is van, meg olyan is akinek semmi pedig gyakorlatilag végigtakarította-motíválta a 80 tagú céhet. Nagyon el van ez baltázva.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3481

Guest
Nekem 2 kérdésem lenne tőletek.

Az egyik az, hogy az összes küldetést meg szabad már csinálni?
Van 2 udvari bolond, az egyiknek 100.000 aranyat kell össze gyűjteni , a másiknak 110.000 alapanyagot, azokat már meglehet csinálni? Mert már megint azt adja :)

A másik meg az lenne, hogy ha 2 ugyan olyan térképrészletünk van, azzal mit kezdjünk? Nem lehet majd csereberélni? :)
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Ami kuldeteseid vannak, azokat meg lehet csinalni. Azert vannak.

A tervrajzokkal kapcsolatban pedig sajnos nincs olyan opcio, hogy kerskedj veluk, vagy bevaltsd oket, de amint lesz valami, a jatek vezetosege kozze fogja tenni.
 

DeletedUser2243

Guest
Hogyan lehet a forge pontokat fölhasználni az épületekhez? Ha lehet, szájbarágós leírást kérnék, hogy más is megértse!
 

DeletedUser

Guest
Majd ha megépíted az épületet, akkor csak 0. szintű lesz. És a szintek emeléséhez kell nyomni bele a pontokat. Gondolom úgy fog menni, hogy rákattintasz az adott épületre, ha szomszédé, céhtársé vagy a tiéd, és ott lesz opcióként, hogy adsz bele forge-pontot. Szerintem könnyen meg lehet majd találni, hiszen csak azt tudsz belerakni :D
 

DeletedUser2243

Guest
Értem! Tehát magához az építés megkezdéséhez, csak a nyersanyagok és a teljes térkép kell? Mert én úgy láttam, hogy forge pont is kell!
 

DeletedUser3481

Guest
- TyRioN BlacK - ezt azért kérdeztem meg, mert azt hallottam hogy kitiltottak embereket mert ugyanazokat a küldetéseket csinálgatták egymás után, és az a javukra is vált!

misike01 akinek van már olyan épülete, amit a kirakósból lehet összerakni, akkor csak kattints rá az épületre és kiírja.
viszont ha nem klántársad vagy szomszédod, akkor nem biztos hogy engedi.. ki tudja :)

- - - Updated - - -

forge pont csak a fejlesztéséhez kell
 

DeletedUser16887

Guest
Üdv. Nemtudom valaki észre e vette, de nekem azt jelezték, hogy nem látni a céh meghivókat.
Már egy régóta játszó játékost szerettem volna meghivni a céhembe, szal tudja hogy hol keresse a meghivót.
küldtem neki 3x is de minidg azt irta hogy nem lát semmit sem.
Baj lehet ezzel a funcióval ebben a 0.22es verzióban?
Aki tud valamit az irjon, aki lát megihókat.
köszi
 

DeletedUser

Guest
Darki, nekem is visszadobja folyton ugyanazokat, mert körbe megy az egész.. Csak néha-néha ad be újat, na meg ha kort lépek.
 

DeletedUser20919

Guest
Az nem lehet, hogy mar minden kuldit megcsinaltatok es azokat dobalja vissza amiket kihagytatok?
 

DeletedUser20887

Guest
Sziasztok!

Tegnap óta, amióta aktiváltátok az új fejlesztést, csak 1 térképrészletet kaptam! Összesen 80 szomszédot és céhtársat takarítottam/motíváltam (Hagia S., tehát korai középkoros épületeket), 40 szomszédot támadtam és fosztottam ki. A mai nap folyamán már szintén támadtam legalább 10-et és fosztottam ki! Én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem kapok térképrészletet vagy ilyen ritkán ad? (az egyik társunk már négyet összeszedett és többen elérték a 3-at is)

Várom válaszotokat!

Üdv: emery
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Tegnap óta, amióta aktiváltátok az új fejlesztést, csak 1 térképrészletet kaptam! Összesen 80 szomszédot és céhtársat takarítottam/motíváltam (Hagia S., tehát korai középkoros épületeket), 40 szomszédot támadtam és fosztottam ki. A mai nap folyamán már szintén támadtam legalább 10-et és fosztottam ki! Én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem kapok térképrészletet vagy ilyen ritkán ad? (az egyik társunk már négyet összeszedett és többen elérték a 3-at is)

Várom válaszotokat!

Üdv: emery

Az, hogy kapsz vagy sem az random. Az meg ilyen, van aki mázlis és sokat kap, más meg nem az és kap egyet vagy semmit. Hosszútávon, és elméltileg ki kell egyenlítődnie. Azaz elöbb-utobb neked is kell majd legyen jó sorozatod, meg neki is rossz. De így is lesznek kivételek.
 

DeletedUser14739

Guest
Kedves emery!

Tegnap én is akartam írni mert hasonló cipőben voltam és vagyok.
Gondoltam rá, hogy írni fogok valami hasonlót, de nyert a türelmem avgyis a józan ész.

Akinek már 4 térképrészlete van az több mint valószínű, hogy más-más korokból, más épületből.
Ma megcsináltam a hóemberes küldetést szándéskosan abból a korból amelyikhez sejtettem, hogy fogja adni majd a 2. tervet.
Erre jól gondoltam csak a másik épület tervét adta be.
Ezekből is gondolva ez nem pikk-pukk építkezős újdonság.
Az, hogy valakinek meglegyen az adott kor kívánt építménye ahhoz idő kell, valószínűnek tartom, hogy több mint 1 hónap különben hamar lecsöngene az újdonság.
Ha valakinek van már 4 térképe, az lehet, hogy később fog kevesebbet kapni. Szerintem azért random módon egyenlően adja ezeket aktivitástól függően(ha kevesebbet harcolsz, motiválsz akkor nyilván ne is várjuk el, hogy adja).
Persze van lehetőség gyémántok által szerezni, de ezt inkább hagyjuk. A magyar ember lassan örül ha kenyérre jut ;)

Van még jó pár újdonság amiből majd még csemegézhetünk, de több olyan játékost ismerek akik pont az miatt hagyták abba, mert az első szerveren kezdték, és már minden fullon volt jó ideig, és későn hozták be az új korszakot.

Gondolom, hogy a nevezetes épületek mellett lesz még hősre is lehetőség, és még több csemege amivel a gamerek szükségeleteit ki lehet elégíteni.
'Róma sem 1 nap alatt épült fel', szóval türelem torna terem!

Üdv.
Smoke
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent