0.22 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser14739

Guest
Sziasztok!

Először is -TyRioN Black- -nek írnék.
Igen én nem győzöm olvasni a cikkeidet és minden elismerésem! ;)
Én is szeretek utána járni a dolgoknak a neten, ha máshol nem lelem a kérdést a válaszaimra, de neked köszönhetően egyszerűsítve mindenről képben tudok lenni és így tovább tudom adni a céhem tagjainak.
A készítők is remek segédleteket írnak le, de úgy gondolom, hogy a fáradozásod igenis nem hiábavaló, mert sokan nézzük az ismertetőidet, nem győzöm a céh fórumára kimásolgatni őket, köszönet érte és csak így tovább!!!

Egy csomó ötletem lenne a játékhoz, de mivel DAN és aki még ebben kompetens tudom, hogy hiába továbbítanák a dolgokat fentebb úgy sem hallanának meg 1 hangyát sem. Sok hangyát persze észrevesznek, de egy kevés...

Gondolom, hogy a pár hónap múlva a hős is be lesz vezetve a nevezetes épület mellett, erre következtetek az ikonból.
Ez is jó dolog lehet, és ha így lesz már alig várom. :)

És ami a témába vág:
Az egyik játékostársunknak köszönhetően mivel állítólag 5 részletet szerzett, a többinél meg zsebbe nyúlt, most már kész az első szint, így tiszta képet kaptunk a dologról(bár a sok infónak köszönhetően már tudtunk mindent, köszönet érte a fórumozóknak és mindenkinek aki akár kérdéssel is illette a supportot).

Egyedül az a zavaró a dologban, hogy a szomszédok is bele tehetik a forge pontot.
Ugyanis a céhen belüli játékokainkat, úgy akartuk jutalmazni(medál gyüjtőket, csatázókat, heti 7x-es motiválókat, stb.), hogy előre kiszámoltuk volna, hogy kinek mennyit kell beadnia, hogy vigye a TOP5-nek járó jutalmakat, csak hát a szomszédok túlbuzgósága miatt nem lehet ezt megoldani sajnos.
 

DeletedUser

Guest
Elhangzott egy kérdés még az elején és nem érkezett rá válasz, úgyhogy én felteszem mégegyszer:
A nevezetes épületeket lesz lehetőség motiválni/takarítani?
 

DeletedUser14739

Guest
99%, hogy nem.
Mivel ez eleve bónuszt ad. Motiválásakor nem adhat többet mivel ezt külön nem jelezték az ismertetőkben.
Takarításakor is ugyanez a helyzet .
Ez olyan mint a városháza.
 

DeletedUser11

Guest
99%, hogy nem.
Mivel ez eleve bónuszt ad. Motiválásakor nem adhat többet mivel ezt külön nem jelezték az ismertetőkben.
Takarításakor is ugyanez a helyzet .
Ez olyan mint a városháza.

Én meg adok +1%-ot, így kijön a 100% :)

És köszönöm szépen az elismerést lord smoke, jól esett.

(Csinálok neked egy speciális aláírást ha szeretnéd :))
 

DeletedUser14739

Guest
Örülök neki, megérdemled. ;)
Minden elismerésem azokért akik még ha hobbyból vagy kedvtelésből is, de segítenek a 'rászorúlókon, elesetteken' :)
Grafikus vagyok, de nem volt kedvem és időm ezzel az aláírással még jobban foglalkozni :)
 

DeletedUser

Guest
Szép estét minden jelenlévő személynek.
Szerencsésen elértük a 2. szintet a céhünk 1. Nevezetes épületénél.Köszönet a szorgos kis csapatunk nak.
Ja All Bundy néven játszok csak hogy tudjátok kivagyok
 

DeletedUser14739

Guest
Igen, de részben a te érdemed is, hogy áldoztál rá gyémántot ;)
 

DeletedUser

Guest
Teljesen kész vagyok, nem elég hogy ünnepnapokon ad szinte térképdarabot, de még ismétli önmagát. Jelenleg két olyan deal részletem amiből már kettő van. Már több minit 3 millió aranyat arra költöttem hogy nyerjek térképdarabot más épületében, és duplázza. :mad:
 

DeletedUser21023

Guest
Ne mérgelődy greenboy! :D
Én az első nap 2 térképrészletet is kaptam motiválásból, azóta pedig naponta vagy 50 embernél motiválok, de egyetlen darabot sem kaptam! Te legalább találsz!
 

DeletedUser5711

Guest
Sziasztok!
Nekem nem is ezzel a verzióval van bajom, hanem a 0.15 verzióval bejött dologgal.
Akkor jött be a céhes kereskedéshez a beépített szürő.Azóta a céhben ha valaki teljesen irreális ajánlatot tesz ki, a céhben nem tudják megkülönböztetni.Nem egy vita alakult már ki céhben emiatt és nem csak egy céhben.Nem lehetne ezen változtani?Azelőtt olyan jól meg lehetett különböztetni a kettőt.
A nevezetes épületek tettszenek, csak nagyon nehezen lehet hozzájutni a részletekhez. :(
 

DeletedUser

Guest
Ne mérgelődy greenboy! :D
Én az első nap 2 térképrészletet is kaptam motiválásból, azóta pedig naponta vagy 50 embernél motiválok, de egyetlen darabot sem kaptam! Te legalább találsz!

Naponta 120-130 embernél járok, harc vagy takarítás-motiválás terén. Minden nap egy jön és persze nem az amit szeretnék, nem is ezzel van a bajom. Hanem hogy duplázza a meglévő darabokat amivel jelenleg vagy későbbiekben se fogok tudni mit kezdeni.
 

DeletedUser1698

Guest
Ennek így semmi értelme nincs. Az tényleg ok, hogy naponta nem ad 5-10 darabot, mert akkor hamar meglennének, de így hogy valamelyikből összeszedhetsz 2-3at és semmire nem tudod használni, ez így csak időpocsékolás. Az életben nem lesz meg 9 tervrajz, hacsak nem költ rá valaki gyémántokat.
 

DeletedUser11

Guest
Figyeljetek.

3 napja kerültek be a játékba a Nevezetes Épületek. Ismétlem, 3! Ha én tudok várni Grepolison 16 hónapot, hogy egy normális világot indítsanak, és játszhassak, akkor ez az egy-két hét, maximum 1 hónap (nem lesz több) még kibírható idő. És különben is, ha egyből megtalálnátok, később elszállna az öröm, és a lelkesedés.
 

DeletedUser

Guest
Figyeljetek.

3 napja kerültek be a játékba a Nevezetes Épületek. Ismétlem, 3! Ha én tudok várni Grepolison 16 hónapot, hogy egy normális világot indítsanak, és játszhassak, akkor ez az egy-két hét, maximum 1 hónap (nem lesz több) még kibírható idő. És különben is, ha egyből megtalálnátok, később elszállna az öröm, és a lelkesedés.

Ez érthető, nem is szeretném hogy azonnal teremjen ott a városomban egy nevezetes épület, de ha duplázhat-triplázhat......stb akkor akár fél év múlva is az az egy épület részleteit is gyűjthetem. Egy piacos csere-bere nyugodtan jöhetett volna ezzel, amivel ugyanúgy nem lettünk volna előrébb mert gyarmat kori épületekből mindenki egyre vágyik, kivéve aki nem :D
 

DeletedUser14739

Guest
Eleinte én is morgolódtam, hogy le vagyok maradva hiába teszek-veszek mindent aztán rájöttem arra amit TyRion is ír, hogy jobb is így különben hamar elvesztené a varázsát.

Több ismerősöm is van akik 1 hónapig ott álltak full forge ponttal minden feladat kész volt és csak pocsékba ment minden és ezek után gyorsan rá is untak.

Türelem torna terem!!!

Engem nagy lelkesedéssel tölt el, hogy 1 van a céhben és azt kell szervezni és kiokoskodni, hogy a kívülállókat átvágjuk az utsó pillanatban, akik tesznek be sok pontot a jutalomért :)
Ez elég sok kedvet adott hozzá, hogy ne azt nézzem nekem mikor lesz már meg hanem akinek megvan miben tudok segíteni.
(bocsi ha nem vagyok érthető, de ilyenkor már a zombie énem ül a gépnél)

Van benne bőven taktika benne, majd ha türelmesek lesztek rájöttök, hogy jobb ha nem egyszerre van meg 5-10 vagy 20 játékosnak egyszerre.
 

DeletedUser20461

Guest
Hello. Egy terkep hanyszor lehet 10x vagy csak 3x ???? mert 17 terkepem van a 9-bol es 2 kell hogy tugyak epiteni.... egy nevezetes epuletbol....
 

DeletedUser

Guest
Felmerült a céhemben egy érdekes probléma!
Egyik társam elkezdte építeni az Aacheni katedrálist, ezzel egyidőben pedig egy másik céhtársamnak eltűntek erről az épületről a tervrajzai.
Vagyis egy céhen belül csak egyszer lehet egy bizonyos épületet felépíteni?
 

DeletedUser20400

Guest
Szia Kabos?

Nem csak egy epuletet lehet epiteni egy cehen belol. Ez vlmi bug lehet. Esetleg lepjen ki teljesen a jatekbol s lepjen be ujra.Vannak ilyen apro hibak meg a jatekban.

Udv.
Imike
 

DeletedUser

Guest
Szia Imlke!
Köszi, de nem vált be. Belépés-kilépés, de ugyanúgy nincs meg a tervrajz. Írtunk a supportnak.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok
Én 4 nap alatt 1 db tervrajzot találtam.
Hiába motiválok, takaritok és támadok nem ad tervrajzot, így semmit nem ér az újjitás.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent