0.22 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Ha segítek valakinek építeni a nevezetes épületét, akkor a bónuszából én is részesedem, vagy csak a tervrajz a jutalmam?
 

DeletedUser20919

Guest
Engem az erdekelne, hogy a Forge pontok amikkel az epitest lehet tamogatni, ugyanazok-e mint amiket a kutatashoz hasznalunk. Nagyon remelem hogy nem, mert ugy barmennyire is jatszik csapatkent egy klan, sokkal nagyobb hatranyba kerulnek mintha fejlodesre koltenek a pontokat.
 

DeletedUser10514

Guest
Engem az erdekelne, hogy a Forge pontok amikkel az epitest lehet tamogatni, ugyanazok-e mint amiket a kutatashoz hasznalunk. Nagyon remelem hogy nem, mert ugy barmennyire is jatszik csapatkent egy klan, sokkal nagyobb hatranyba kerulnek mintha fejlodesre koltenek a pontokat.
Igen, ugyanazok a forge pontok. Ez a végleges játékban kb azt fogja jelenteni, hogy nagy eltérés lesz rövid időn belül több, azonos időben kezdő játékos közt is.
 

DeletedUser21325

Guest
Nincs kedvetek a béta szerveren egy magyar céhet csinálni ? mofaya a nevem ha valakit érdekel :)

szerk.
Bocsi a teszt szerveren* :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20919

Guest
a "% harci bonusz" sebzesre, vagy a csata utan kapott pontokra vonatkozik?
 

DeletedUser2503

Guest
"az eseménynapló mutatja melyik épület lett motiválta/takarítva" Fent vagyok a teszt szerveren és ott sem látom, pedig azt írták már ott is, hogy így lesz / xy has polished one of your buildings a szöveg/....kíváncsi vagyok, itt ez rendben lesz-e?
 

DeletedUser20424

Guest
"az eseménynapló mutatja melyik épület lett motiválta/takarítva" Fent vagyok a teszt szerveren és ott sem látom, pedig azt írták már ott is, hogy így lesz / xy has polished one of your buildings a szöveg/....kíváncsi vagyok, itt ez rendben lesz-e?

Üdv!

Ahogy láttam a tesztszerveren sincs fenn az
összes frissítés.

Üdv:
Kazoda
 

DeletedUser3

Guest
Dél körül, ahogy általában lenni szokott.

Új információ, a hírekbe is kiírtam:

A Nevezetes épületek a frissítés után, délután lesznek bekapcsolva, nem a frissítés után azonnal!
 

DeletedUser7560

Guest
és a tervrajzokat ennek ellenére lehet majd találni közvetlenül a frissítés után vagy az is a nevezetes épületekkel lesz bekapcsolva?
 

DeletedUser3

Guest
Nem, csak az aktiválás után. Nem lesz sok különbség időben a frissítés és a Nevezetes épületek bekapcsolása között, max 1 óra.
 

DeletedUser20400

Guest
Honnan, mibol fogjuk megtudni hogy bekapcsoltak a nevezetes epuleteket?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent