0.22 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser7560

Guest
van limit a tervrajzokkal kapcsolatban?
pl xdb terv/nap ?
vagy van mondjuk 10% esély rá oszt esik vagy nem?
esetleg napi 1 db motival, 1db takarítással és 1db fosztással?
 

DeletedUser

Guest
Deal kastély 196 medál / nap ???
Nem tulzás ez egy kicsit? A gyarmatosítás kori toronyért lehet kapni 250-et hetente, ha valaki minden tornyot megnyer se lehet összeszedni ennyit. Tuti jó ez így?
 

DeletedUser5320

Guest
memnon ez aktivitás kérdése!
Viszont az engem is érdekelne, hogy hogy esnek a tervrajz darabjai.
 

DeletedUser3

Guest
Nincs limit, véletlenszerűen kapjátok őket.

Memnon: az épületet közösen célszerű felépíteni a szomszédokkal... :)
 

DeletedUser

Guest
Memnon úgy értette, hogy nem túlzás hogy termel majdnem 200 medált az épület naponta 10. szinten?
 

DeletedUser3

Guest
Azt is vedd figyelembe mennyi idő és medál kell hogy 10. szintre emeld. Nem mostanában lesz olyan.. :)
 

DeletedUser

Guest
memnon ez aktivitás kérdése!
Viszont az engem is érdekelne, hogy hogy esnek a tervrajz darabjai.

Nem írok magyarul? :eek:

Épp ez a probléma, hogy az aktivitás kérdése és ehhez képest toronyból fele medált lehet szerezni hetente és azért piszkosul meg kell dolgozni. Ez meg ha egyszer felvan húzva akkor onnantól a toronyhoz képest ömlik a medál, napi 1 belépéssel, ingyen!
 

DeletedUser5320

Guest
de idő kell mire eljut odáig hogy ömöljön a medál... még nem húztam nevezetes épületet, de így első ránézésre mire 1 csodát a nulláról felhúz valaki 10-esre szerintem lesz vagy 2-3-4 hónap.... mire megtalálja a tervrajzokat... összeszedi rá a nyersanyagot, összeszedi rá a forge pontot...... hidd el mire ide eljut valaki annyi idő alatt másnap is összejöhet 1 haszon, az se túl nagy hátrány ha valaki naponta +20k aranyat kap vagy 24 random nyersanyagot, esetleg 4000-5000 ezer boldogságot... szerintem senki nem lesz hátrányba aki aktív:)
 

DeletedUser5717

Guest
Nem ertem a problemadat! Te is megepitheted es akkor neked fogja termeleni azt a nagy mennyisegu medalt! Am en most arra gyurok, mar a nyersi meg is van hozza marcsak a tervrajzok kellenek....
 

DeletedUser11

Guest
Nekem is nagyon tetszenek az épületek, és is kedvem lenne játszani, indulhatna mar egy új világ... :/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Az igaz, hogy csak egyetlen Nevezetes épületet lehet egyszerre építeni???
A leírás szerint így van :SSS
 

DeletedUser3

Guest
Sajnos az a fordítás hibás. Az adott épületből lehet egyet, nem összesen. Javítottam már, hamarosan frissül remélhetőleg.
 

DeletedUser

Guest
Azért is volt furcsa, mert a tesztszerveren láttam akinek 4 is volt :D
 

DeletedUser1698

Guest
Tök jó, hogy jelzi ki mit támogatott, de mindegyiknél van egy +s. :)

...motiválta az épületed: Dohányültetvénys.
...motiválta az épületed: Sörfőzdes.
...motiválta az épületed: Gazdaságs.
...kitakarította az épületed: Temetős.

Valami kicsit el lett nézve. :)
 

DeletedUser3

Guest
Igen, jeleztük már a fejlesztőknek az s betűt a végén... :)
 

DeletedUser1698

Guest
Köszi a választ.

Még annyi lenne, hogy nagyobb az esélyem tervrajzot találni, ha csak egy adott korban lévő épületeket támogatok?

Arra gondolok hogy nagyobb-e az esély ha mondjuk 80 susztert motiválok, mint ha 10 suszter, 30 alkimistát, 20 mészárost, stb (több korban lévő épületeket).
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Az nincs hatással a tervrajzok fellelésére, hogy milyen épületeket motiválsz/takarítasz. A rendszer automatikus adja a tervrajzokat, ugyan annyi esélyed van megtalálni őket, mint másoknak.
 

DeletedUser

Guest
Nem ertem a problemadat! Te is megepitheted es akkor neked fogja termeleni azt a nagy mennyisegu medalt! Am en most arra gyurok, mar a nyersi meg is van hozza marcsak a tervrajzok kellenek....

Az a bajom, hogy a medálokért + területbővítéseket lehet kapni, amiért eddig (kontinenstől függően) jobban-vagy kevésbé de meg kellett dolgozni hétről-hétre. Viszont aki megküzdött érte az, a nagyobb rendelkezésre álló terület miatt előnyhöz jutott azzal szemben aki nem élt ezzel a lehetőséggel. Volt miért bejönni és itt bohóckodni órákat. Innentől kezdve nem kell pvpzni és küzdeni a medálért jön majd magától ingyen több mint amit a pvp-vel össze lehet kaparni. Az aktív pvpzők előnye meg huss, volt - nincs.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent