0.22 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3

Guest
Sziasztok!

Itt lehet a 0.22 verzióról és a nevezetes épületek újításról beszélgetni! :)
 

DeletedUser

Guest
A tervrajz részleteit az alábbi tevékenységekkel szerezheted meg:
- más játékos motiválásakor, takarításkor van esély rá, olyan részlethez juthatsz amilyen a motivált/takarított épület kora
- más játékos kifosztésakor (kifosztásakor akar gondolom lenni) van esély rá, olyan részlethez juthatsz amilyen a kifosztott épület kora
- gyémántért megvásárolhatók a részletek
- ha segítesz egy másik játékosnak Nevezetes épületet építeni, olyan részlethez juthatsz amilyen a segített épület kora

Mit jelent az,hogy az épület kora? Ugy gondoltam,hogy részleteket mint puzzle találjuk meg nem az épületek korát tudjuk meg.
Valahogy nem értem a mondatot lehet esetleg vmi elírás?
 

DeletedUser3

Guest
Ha egy kora középkori épületet motiválsz akkor egy kora középkori nevezetes épület tervrajzának részletét találhatod meg.

Az elírást javítom.
 

DeletedUser20424

Guest
üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy te meg TyRioN BlacK - honnan tudjátok
hetekkel elötte, hogy mi lessz a következő frissítésben,
milyen oldalról?
Válaszodat előre is köszönöm.

Üdv:
kazoda1
 

DeletedUser11

Guest
üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy te meg TyRioN BlacK - honnan tudjátok
hetekkel elötte, hogy mi lessz a következő frissítésben,
milyen oldalról?
Válaszodat előre is köszönöm.

Üdv:
kazoda1

:D A válasz egyszerű:

DaN a játék Community Manager-e, egyszóval minden szál nála fut össze ami a magyar Forge of Empires-ben történik. Tartja a kapcsolatot a többi ország játékának vezetőivel (akik ugyan azt a munkát végzik mint ő), és őneki természetesen előbb érkeznek meg az információk, hogy kellően tudjon intézkedni. A Community Managerek munkájáról a hivatalos leírást itt találod:

http://corporate.innogames.com/en/jobs/offer/job/show/Job/community_manager_mf.html

- TyRioN BlacK - pedig egy lelkes játékos, aki szeretne a többi játékosnak kedveskedni/segíteni azzal, hogy ismertetőket készít. Ami pedig az információkat illeti, innen-onnan szedegeti össze :)
 

DeletedUser10514

Guest
A teszt szerveren a 0.22 néha egyszerűen összeomlik belső hibára hivatkozva, ha bizonyos játékosokat meglátogatok. Sajnos nem is ritka, 20 fosztogatásból 10-nél "belső hiba" történt és nem töltötte be a várost... Remélem, ez a hiba nem kerül át mert akkor az összes javítás mellett ez a bosszantó dolog is a miénk lesz.
 

DeletedUser21207

Guest
Érzésem szerint van néhány visszaütője a dolognak.Például: ha valaki korai középkori térképre hajt, akkor az mostantól nem fogja kitakarítani a könyvtáramat, mert az neki nem jó... helyette lesz megcsillagozott fám, vagy kövem, éljen :) . Vagy én értelmezem rosszul a leírást?
 

DeletedUser11

Guest
Szia Drraco, Üdv a Fórumon.

Nem csak motiválással tudsz tervet szerezni. Erre 4 féleképpen van esélyed:

Motiválsz valakit/Kitakarítasz valakit/Kifosztasz valakit/Segítesz más épületének az építésében
 

DeletedUser20400

Guest
Sziasztok.

Nekem is lenne egy kerdesem. En jelenleg viragzo kozepkorban vagyok. Meg 2 tehnologiat kell kifejleszek es megyek at keso kozepkorba. A kerdesem az ha kapok tervrajzot amit egy viragzo kozepkori epulethez szukseges es atlepek keso kozepkorba akkor a viragzo kozepkori tervrajzokot hiaba kaptam?
 

DeletedUser3

Guest
Nem hiába, megépítheted azokat az épületeket is amik olyan korból valók amin már túl vagy. Mindenki maga kell eldöntse majd hogy melyik épületeket érdemes felépíteni a játékstílusának megfelelően. Könnyen előfordulhat hogy nem az aktuális korodnak megfelelő épület lesz a kedvenced :)
 

DeletedUser20400

Guest
Hat igy mar megnyugtattal mert ez eleg nagy dilemma volt. Igy most mar nyugodtan mehetek at a keso kozepkorba. :)) es mikorra varhatoak az epulet leirasok es hogy mi kell hozzik mert eleg reg ota keresem de sehol nem talaltam meg :)
 

DeletedUser3658

Guest
Az építési költségeket hogy kell érteni? Amik fel vannak sorolva azok az alapzathoz kellenek csak, vagy szintenként újra és újra bele kell rakni ezt a töménytelen cuccot? Egyáltalán hogy fog működni az építés? Én is építhetem valamilyen módon, vagy teljesen a szomszédokra, céhtagokra leszek bízva? Illetve ha majd én segítek a céhtársnak építeni, akkor pontosan mit kell ott tennem? Megcsillagozom, mintha takarítanék?
Egy hét múlva itt van az újítás, jó lenne mielőbb egy részletes leírás:) Ez nem szemrehányás, csak kíváncsiság... :D
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

A nevezetes epuletek ismertetoben reszletesen van irva minden a nevezetes epuletekrol. Csak egyszer kell beadnod azokat az arucikkeket, es utana mar csak forge pont kell. Egy epulethez ugy korulbelul ezer, ezerotszaz forge pont kell. Te is tudsz forge pontokat rakni az epuleteidbe, es masok is tudnak neked segiteni, ahogy te is nekik.

Biztos ami biztos holnap atnezem az ismertetot, es reszletesebb leirast csinalok az epites meneterol, kepekkel.
 

DeletedUser1698

Guest
Hello.
A nevezetes épületekkel kapcsolatban lenne 2 kérdésem:

1. Már egy dekoráció takarításával is van esély, hogy tervrajzhoz jussunk. Pl. ha kitakarítok egy lámpást akkor kaphatok virágzó középkori tervrajzot, vagy csak nagyobb épületeknél?

2. Ezeket az épületeket ugye nem lehet kifosztani?
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Más játékosok motiválásával/takarításával/kifosztásával/az ő nevezetes épületeinek építésével szerezhetsz terveket.

És ne félj attól, hogy kifosztják az épületeidet, mivel nem termel semmit, így nincs mit kirabolni ;) (Amit termel, azt egyból jóváírják a felhasználódon.
 

DeletedUser1698

Guest
Azokra az épületekre gondoltam amik véletlenszerű luxuscikket vagy nyersanyagot adnak. :) De akkor szerencsére azokat se, köszi a választ. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem nekem is. Lesz lehetőség takarítani az olyan épületeket, amik boldogságot is adnak (pl Notre Dame, Frauenkirche), vagyis megduplázható lesz az általuk kínált boldogság?
 

DeletedUser20424

Guest
A teszt szerveren a 0.22 néha egyszerűen összeomlik belső hibára hivatkozva, ha bizonyos játékosokat meglátogatok. Sajnos nem is ritka, 20 fosztogatásból 10-nél "belső hiba" történt és nem töltötte be a várost... Remélem, ez a hiba nem kerül át mert akkor az összes javítás mellett ez a bosszantó dolog is a miénk lesz.

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy hol a tesztszerver?
Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv:
Kazoda1
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent