Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Mert az is egy játékelem, amit lehet takarítani/motiválni (a fa esetében takarítani és dupla boldogságot ad egy ideig).
 

Laszmen

Új tag
Üdv mindenkinek!

Szeretnék érdeklődni a Forge Plus-ról, láttam más városában, illetve utána kerestem ennek a dolognak, viszont nem találtam arról említést hogy ez kinek lehetőség, kinek nem, ugyan is nekem egyik városomban sem jelenik meg, van ennek feltétele, vagy csak random dolog? Köszönöm a válaszokat-!
 

danika 123

Új tag
A gyémántvásárlós "+" jelre kattintva külön fülön lehet megvenni.
Itthon 9000Ft az ára, ami a 30 €-hoz képest olcsóbb.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Szeretnék érdeklődni a Forge Plus-ról, láttam más városában, illetve utána kerestem ennek a dolognak, viszont nem találtam arról említést hogy ez kinek lehetőség, kinek nem, ugyan is nekem egyik városomban sem jelenik meg, van ennek feltétele, vagy csak random dolog? Köszönöm a válaszokat-!

A Forge Plus kísérleti jelleggel lett aktiválva néhány játékosnál (random módon).

Nem lehet megvenni, nem találod sehol, ha nálad nem aktiválódott.
 

danika 123

Új tag
plus1.jpg
Rákattintva ez jön be:
plus2.JPG
Az "Itt szerezheted be" szövegre kattintva:
plus3.jpg
Csak ez van benne. 9000Ft-ért lehet megvenni a tanácsadó csomagot.
Más előnye addig nincs amíg meg nem veszed.
 
Ez érdekes,mert nálam 49.99 euróért kínálja ami kb a 15 ezer forintos tételnek felel meg inkább.
Még ha legalább 1 éves díj lenne az ember lehet elgondolkodna rajta, de egy hónapért ....
 

LoveCanKill

Aktív tag
De a kettő képen nem csak az árban van különbség, hanem az egyiken 15 ezer, a másikon 25 ezer kastélypontot kaptok vásárlás esetén, ha jol látom. Tehát a2 ajánlat nem is ugyanaz.
 

LoveCanKill

Aktív tag
És a két csomagban tényleg nem ugyanaz van. Mármint nagyjábol ugyanaz, de nemcsak az érmék mennyisége más, hanem pár másik ábra is eltér.
Szóval nem mindneki ugyanazt az ajánlatot kapja.
 

LoveCanKill

Aktív tag
Egyébként valaki esetleg meg tudná nekem mondani, hogy ez az ábra mit jelent..? :O (amin egy csókolózni készülő pár van.)

Képkivágás11.JPG
 
Fent