Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Adok egy számszerű példát (és ezzel befejezem a szomszédság kérdés körbemagyarázását):
162 jövős, 211 holnapos, 75 jelenes
75 jövős - 75 jövős - 12 jövős+63 holnapos - 75 holnapos - 73 holnapos+2 jelenes - 73 jelenes+(hadd ne írjam már tovább)
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Bütyök, ennyi info egyszerre, ezzel csak tovább növeled a "vakfoltot".
Ha nem hiszi, hogy ez így van, és ez szabályos, ezzel úgy sem fogod meggyőzni!
Sajnos még mindig jócskán van olyan játékos, aki azzal foglalkozik és foglalatoskodik, hogy a csúnya "nénik és bácsik" bántják őt és utána még ki is fosztják! Holott azzal, hogy valakit megtámadnak és legyőzik a védelmét a városa kapujában, semmi sem történik! Időben kell érkezni az aratásra, vagy olyan épületeket lerakni, melyek motiválás után nem foszthatóak, vagy vásárolhat a delikvens a fogadójában városi védőpajzsot, vagy tegye le akár a Galatát és fejlessze folyamatosan (még terméket is ad), vagy esetleg egy frappáns levél kiséretében még baráti jobbot is nyújthat! Mint az látható, se szeri se száma a lehetőségeknek, de mégis valahogy jobb kifakadni másokra, mint a saját kisujjat megmozdítva, tenni magáért!
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Végtelenül időrabló elfoglaltság a rablás mivel igen kevés eredménnyel kecsegtet. Bosszankodni rajta meg végképp felesleges :)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Én is bosszankodok rajta, mivel kénytelen vagyok a támogatás gomb helyett a támadás gombot megnyomni és utána még néhány katt kell, mire végzek a kedves szomszéddal. Ez pedig szintén időrabló dolog.
 

Gróf úr

Aktív tag
Mikor, vagy milyen feltétel esetén kerül jelzésre a nem barakkban létrehozott katonai egység?
Mikor kerül a jobb felső sarokba a sárga csík?
Köszönöm, ha válaszolsz!
 

almapitecus

Új tag
Sziasztok!
Játszom kb 1 éve, és semmi probléma nem fordult eddig elő, de most ahogy elértem térképen az ipari kort, és elkezdtem ostromolni,
eltűntek a visszatérők, és csak a bónusz küldi van, amit azonban korlépéssel tudok csak megcsinálni.
Kort viszont nem szeretnék még lépni.
Ez a probléma kb 3 hete merült fel, és azóta nem javult magától ezért gondoltam hogy írok nektek.
Köszönöm előre is a segítséget, és a sok fáradozást amivel ezeket orvosoljátok:
almapitecus
 

erika5503

Aktív tag
aszteroida korba lépve a marsi kolónia eltűnik a városban ami egy hatalmas szívás és nagatívan érinti a játékosokat. olyan sok minden dolog van a város szélén elhelyzve jó lenne ha megmaradhatna ez a dolog ott. A térképen vissssa lehet menni bármikor és ott nem lehet már marsiércet szrezni mert egyből lakatott teett rá a rendszer legyen lehetőség erre is és had döntsem el én ahogy mitszeretnék mjad és neszablyák meg és legyen tiltva a térképen semmi. ez nagyon hátrányos helyzetbe hozza sok játékost. annyi minden feleslges dolgok vannak ennyi ihgazán elférne a város szélén.ezen kéne elgondolkodni a fejlesztőknek és nem sok felesleges eventeken amik semmire nem jók.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Erre korlépésnél figyelmeztetett is a játék, és nincs benne semmi szívás. Ilyenkor a kolónia függetlené válik, és önfenntartása miatt nem kell többet vele foglalkozni. Marsi ércet meg szintetizálóval tudsz termelni a városodban ezek után is.
 

erika5503

Aktív tag
Erre korlépésnél figyelmeztetett is a játék, és nincs benne semmi szívás. Ilyenkor a kolónia függetlené válik, és önfenntartása miatt nem kell többet vele foglalkozni. Marsi ércet meg szintetizálóval tudsz termelni a városodban ezek után is.
korlépésnél nem tudod mi mit jelent és így 100% szívás ez így---bárhogy is figyelmeztette a játék erre ---én nem is figyeltem erre, hogy mit ír ki álmomban sem gondoltam, hogy ilyen szívatás lesz az egész utána. mint a marsi térképen és az asztroson is külön harcolni kell minden marhaságért, hogy megszerezzél valamit. az is csak pénzre megy ki amit én nem fogok használni ---inkább törölni fogom a várost ha bepipulok. volt már rá példa a jhátékban ---nem tudsz egyáltalán haladni mert lehetetlen helyzetbe hoz a játék. lelkük rajta ---így csk a játékosok fognak elfogyni az eszetlen fejlesztésük miatt.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
korlépésnél nem tudod mi mit jelent és így 100% szívás ez így---bárhogy is figyelmeztette a játék erre ---én nem is figyeltem erre, hogy mit ír ki álmomban sem gondoltam, hogy ilyen szívatás lesz az egész utána. mint a marsi térképen és az asztroson is külön harcolni kell minden marhaságért, hogy megszerezzél valamit. az is csak pénzre megy ki amit én nem fogok használni ---inkább törölni fogom a várost ha bepipulok. volt már rá példa a jhátékban ---nem tudsz egyáltalán haladni mert lehetetlen helyzetbe hoz a játék. lelkük rajta ---így csk a játékosok fognak elfogyni az eszetlen fejlesztésük miatt.

Ezen néhány dolog tud segíteni:
Figyelmesen csinálja a dolgait az ember.
Utánaolvas a dolgoknak.
Nem rohan előre meggondolatlanul (megtervezi a dolgokat)
Kérdez és megfogadja az arra érdemes tanácsát
Leteszi és felhúzza a teherűrhajót

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Joga és lehetősége van azt tenni a nevezetesével, amit akar. Mint ahogy neked is jogod és lehetőséged van annyi pontot tenni, amennyit jónak látsz.
 

erika5503

Aktív tag
Ezen néhány dolog tud segíteni:
Figyelmesen csinálja a dolgait az ember.
Utánaolvas a dolgoknak.
Nem rohan előre meggondolatlanul (megtervezi a dolgokat)
Kérdez és megfogadja az arra érdemes tanácsát
Leteszi és felhúzza a teherűrhajót

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
teher felhúzva
 
Fent