Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

Olyan kérdésem lenne,hogy tud valaki arról vmit, hogy ha mondjuk valaki a 2000 megszakítást a küldiknél eléri, és utána mondjuk kort lép, akkor újra számolja 2000-ret v. várni kell a köv. napra, mire folytathatja a küldiket?
 

yumi5

Új tag
Sziasztok! lehet hogy nem jó helyre irok, akkor bocsi ezért. Nem rég óta játszom a játékkal.lehet hogy hülye kérdés lesz, de hol kapok információt hogy melyik műhely miket gyárt? eddig csak akkor láttam, ha kitettem a földre.
Köszönöm válaszotokat.
Yumi5.
 

yumi5

Új tag
Szép Jó estét mindenkinek!

Pár napja játszom Csupán , lenne pár kérdésem amire nem találtam kielégítő választ a fórumon.

1.Ha jól értelmeztem egy kontinensen rajtam kívül még 79 játékos van.Csupán csak őket tudom támadni, minden játékost egy nap csak egyszer..a kérdésem :Támadás után egyből ki kell fosztani vagy ráérek bármikor fosztani a következő 24 órában?

2. PVP tornyok.Bronzkorban vagyok, elfoglaltam azt a területet amelyik feljogosít arra hogy részt vegyek a Bronzkori pvp csatában. Időközben már elfoglaltam a következő tornyot is...Bronzkori katonáim vannak tehát biztos hogy a bronzkori PVP csata rangsorban fogok szerepelni.Kérdésem: Lehet e egyszerre Több korszak PVP rangsorában szerepelni ?Mert láttam már olyan képet ahol a csávó több ranglistán is szerepelt, tehát több korszakban.Ha igen hogyan lehet?

3.Ha megtámadom bármelyik szomszédomat és leütöm az összes egységét , akkor újra kell e gyártania őket?

4. PVP csata számomra azt jelenti hogy az ellenségem hús vér ember és Ő irányítja a saját seregét, itt is így van ha megtámadok valakit?Én nem így vettem észre.Csupán a berakott védelmével harcolok, tehát a gép játszik az Ö által kiválasztott egységekkel.

5.Lehet e esetleg kikémlelni azt a szomszédomat akit támadni szeretnék, milyen egységei vannak stb!Területfoglalásnál látom a a gép egységeit.

6. Talán olvastam olyat hogy egy bizonyos idő után unalmassá válhat a játék ha csak te vagy aktív a szektorodban, kontinenseden...És erre megoldást is találtak, él e jelen pillanatban ez a megoldás, tehát hogy aktív embereket válogatnak össze s kerülnek egy szomszédságba!

Egyenlőre ennyi, várom a válaszokat, köszönöm:)!

Heló
GG.
 

Kalap23

Aktív tag
Sziasztok! lehet hogy nem jó helyre irok, akkor bocsi ezért. Nem rég óta játszom a játékkal.lehet hogy hülye kérdés lesz, de hol kapok információt hogy melyik műhely miket gyárt? eddig csak akkor láttam, ha kitettem a földre.
Köszönöm válaszotokat.
Yumi5.
Gépen: Ha a építés menüben egy épületre húzod az egér mutatót (nem katintasz) akkor látod.
Telefonon nem tudom
A forge wikin van pár hazsnos információ ha nem rég kezdtél el játszani.
 

yumi5

Új tag
Gépen: Ha a építés menüben egy épületre húzod az egér mutatót (nem katintasz) akkor látod.
Telefonon nem tudom
A forge wikin van pár hazsnos információ ha nem rég kezdtél el játszani.
Köszönöm szépen a választ. lenne még egy kérdésem. a nem használt épületeket pl. éppen nem termelő mühelyt nem lehet raktárba tenni és helyette másik mühelyt kitenni?
Köszönöm
Üdv. Yumi5
 

yumi5

Új tag
Sziasztok! lehet hogy nem jó helyre irok, akkor bocsi ezért. Nem rég óta játszom a játékkal.lehet hogy hülye kérdés lesz, de hol kapok információt hogy melyik műhely miket gyárt? eddig csak akkor láttam, ha kitettem a földre.
Köszönöm válaszotokat.
Yumi5.
 

yumi5

Új tag
Üdvözletem !
Ha egy másik játékos nevezetes épületét támogatom forge pontokkal akkor mellette ott látom hogy jutalom is jár érte, nálam nem jelenik meg a jutalom. ( medál , f. pontok meg tervrajz ).
Tudnátok segiteni.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Általában csak az első öt hely ad jutalmat, de alacsonyabb szintű nevezeteseknél lehet akár csak az első három is. Tehát, ha a neved mellett nincs semmi, akkor valószínűleg olyan pozíciót foglalsz el, amiért nem jár semmi a vállon veregetésen és az esetleges köszönömön kívül.
 

yumi5

Új tag
Általában csak az első öt hely ad jutalmat, de alacsonyabb szintű nevezeteseknél lehet akár csak az első három is. Tehát, ha a neved mellett nincs semmi, akkor valószínűleg olyan pozíciót foglalsz el, amiért nem jár semmi a vállon veregetésen és az esetleges köszönömön kívül.
Köszönöm válaszodat. megnéztem és a nevem mellett a jutalomnál a következő van: 15 FP, 18 medál, +1 tervrajz, az épület a második szint elején tart. kétszer adtam 1-1 Fp-t és nem kaptam semmit. rendjén van ez igy?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Köszönöm válaszodat. megnéztem és a nevem mellett a jutalomnál a következő van: 15 FP, 18 medál, +1 tervrajz, az épület a második szint elején tart. kétszer adtam 1-1 Fp-t és nem kaptam semmit. rendjén van ez igy?

Vissza tudod nézni a már lépett neviknél, hogy valóban az 1fp-vel vittél e olyan helyet. Ha igen, akkor meg kellett kapd. Viszont az ilyeneket a raktáradba kapod. És ha előtte nem tudtad mennyi volt a raktáradban, akkor úgy lehet azt feltételezed, hogy nem kaptad meg.
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Köszönöm válaszodat. megnéztem és a nevem mellett a jutalomnál a következő van: 15 FP, 18 medál, +1 tervrajz, az épület a második szint elején tart. kétszer adtam 1-1 Fp-t és nem kaptam semmit. rendjén van ez igy?
A jutalmak szintlépéskor járnak...
 

helen

Nagyon aktív tag
A jutalom akkor jár, ha az adott szint lépett. Vissza tudod nézni az épület előző szintjét is, hogy az 1 fp.-ért járt-e valami jutalom, vagy esetleg más vitte el, aki több fp.-t rakott be, mint amit te raktál.
Az ilyen jutalom a raktáradba kerül, ott megtalálod ha kaptál.
Nincs akkor sem gond ha nem jegyezted meg hogy mennyid volt, mert a raktár jelzi ha új jutalmat kaptál, és miután beléptél, jelzi is hogy mondjuk az 5 fp.-s csomagból kaptál 3 darabot.. a raktárban a tervrajzoknál meg tudod nézni, hogy hogyan állsz az adott nevezetes épület terveiből..
Az eseménynapló rögzíti amikor lép a nevezetes amibe építettél, így onnan tudod mikor lépett szintet. Sablonszöveg : xy ilyen és ilyen épülete szintet lépett, segítettél neki építeni, ezt és ezt a helyezést érted el benne.. és mellette az óra, perc..
 

LoveCanKill

Aktív tag
Sziasztok! :)

Céh csatateren a területeken mindig fix hogy melyik területen hányépületet építhetünk, vagy ez minden cst-n változik? :O
 
Az utóbbi 2 eventen nem lehetett szerezni se kutat se zsugorítót(csak töredéket), ez vajon érvényes lesz a többi eventre is? Remélem nem.
 
Fent