Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

Pokojó

Új tag
Sziasztok.Nem tudom hogy másnál is van -e ez a probléma de nekem egyik szerveren sem jelennek meg a Viking faluban az utak.Köszi a választ.
 

Kukac

Tag
Képen meg tudod mutatni?
Amit letettél, az nem látszik, vagy a menüben nem látszik és nem tudsz építeni?
 

Pokojó

Új tag
Amikor leteszem akkor nem látszik.

Of3FaXt.png
 

DeletedUser26807

Guest
Sziasztok! Lenne egy kérdésem hogy tudom védeni a falumat a kifosztás ellen, mert 2-3 szomszédom minden nap legyőz és kifoszt. Igaz, hogy kb 10 napja játszom de akkor is ha nem tudom védeni a városom mindenki engem fog kifosztani , akkor pedig hiába tetszik a játék abba hagyom.
A választ előre is köszönöm.
 

Kukac

Tag
Azzal tudod védeni, hogy időben betakarítasz, így nincs, amit fosszanak. A későbbiekben pedig gyűjtögeted a védelmi bónuszt adó épületeket.
De! Csak megnehezíteni tudod a dolgot. mindig lesz erősebb játékos, aki, ha akar bemegy.
Úgy időzítsd a termelésedet, hogy legyél jelen, mikor elkészül. Ez a legjobb megoldás.
 

DeletedUser26821

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet bárkám, ha még nem vagyok a jövő korban? :eek: Van pár „barátom”, akik még csak a kor közelében sincsenek (mint én), de már van bárkájuk. :eek:
Keresnem kell random felhasználókat, akiknek van bárkájuk és FP-vel támogatni a bárkájuk építését? Vagy valami más módon lehet erre szert tenni?
Előre is köszi a választ!
 

DeletedUser26307

Guest
Keresnem kell random felhasználókat, akiknek van bárkájuk és FP-vel támogatni a bárkájuk építését?
Itt a jó válasz a kérdésben. Bár random felhasználónál nem fog menni, csak a "barátoknál", szomszédoknál, esetleg a céhtagoknál, ha belépsz valahova.
 

DeletedUser26810

Guest
Itt a jó válasz a kérdésben. Bár random felhasználónál nem fog menni, csak a "barátoknál", szomszédoknál, esetleg a céhtagoknál, ha belépsz valahova.
Igen, tervrajzot bármely kori nevinél össze lehet gyűjteni az építés fp hozzájárulásával.
Arról már ritkábban olvasni, h a jövőbeni alapanyagot hogyan lehet begyűjteni, amivel a nevit el lehet kezdeni építeni.
Ezt is leírnád?
 

Kukac

Tag
A Játék szempontjából egy kiskapun keresztül.
Áruért cserébe építed a megfelelő korú játékos nevezetesét (FP-t teszel bele), megegyezéses alapon.
 

DeletedUser25572

Guest
Szia.Hogyan jutok el a kulturális épület feloldásához.Köszi.
 

DeletedUser26216

Guest
Hali. Lenne egy kérdésem. Jeges korban, az első héten az expi során lehetőség volt ce 1-2-3ban a fő kapuk előtt lévő katonai egységek között behemótot is kapni, de a második hetem óta nincs még a listában sem a behemót. Miért nem jelenik meg azaz egység típus is? Most végeztem a héten a techfával, úgy voltam vele, hogy ha ki van kutatva, megjelenik ismét a behemót, de sehol semmi...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser26837

Guest
Hali! Nem látom nyomát, de mennyivel előre fogjuk tudni, ha jön Egyiptom? Csak mert nagyon boldog voltam Japán miatt, lévén imádom az országot, ide beletartozik az épitkezés és társai. A bajom az, hogy Japán nem ennyire fakó, csunya zöld+fosbarna paca :( A főjáték annyira már nem érdekel, de imádtam a Vikingeket, emiatt szerettem vissza a játékba. De ott már nem kaptam semmit, ami érdekel, tehát lelkesen belevágtam Japánba. Annyira törekedtek az árnyékokra, hogy még a papirfal is felváltva tünik valami zöldnek vagy fosbarnának :( Nincsenek szinek! Legalább a rizsteraszokat árasztaná el a viz, ahol animálva emberek hajolgatnának, vagy madarak röpködnének felette, ahogy Japánban. Kiszáradt rizsterasz? Mert az érett rizs nem zöld, beérésig meg ott a viz :( Sehol egy nagykalapos munkás, aki dolgozik, gondolom magától müködnek a rizsteraszok :( Szóval a kérdés lényege, hogy mikor jön Egyiptom, mert akkor a következő Japánt el se inditom. A kapott cuccot amugy se látom se szépnek, se értékesnek, és ugye azt a részt azért csinálom, mert tetszik. De ez nem tetszik :( Ha még pár hónap, akkor addig felfüggesztem a játékot, csak naponta belépek begyüjteni a beért mindenséget és kész. Persze ha vége ennek a körnek.
Jah! A kérdést barátaim nevében is feltettem, akik nem akartak ide regelni csak hogy megkérdezzék, csupán egymásnak mondtuk eddig, amit irtam. Mind meguntuk kicsit az eredetit, és az ujat csak azért csináljuk, mert élvezzük
 

Lef------

Nagyon aktív tag
nyári eseményre tuti nem indítják rá, így alsó hangon is 2 hónap... de inkább 3-4 lesz az, bár a kezdetek óta igérik, lehet előbb lesz...
amúgy ha olyan 30%-on ráuntál a játékra, akkor az egyiptomiak sem fognak megmenteni...
 

DeletedUser26837

Guest
nyári eseményre tuti nem indítják rá, így alsó hangon is 2 hónap... de inkább 3-4 lesz az, bár a kezdetek óta igérik, lehet előbb lesz...
amúgy ha olyan 30%-on ráuntál a játékra, akkor az egyiptomiak sem fognak megmenteni...

A normál területen elültetem a 8órásokat, meg ami medált termel, megcsinálom az eventeket, amikor olyan az ajándék, hogy tetszik, de kb ennyi. A vikingeknél éjjelen és munkán tul nem ment egyórásnál hosszabb, néztem az utakon sétáló nagyon jól eltalált embereket, ott voltak a fókák delfinek, pingvinek, stb. Olyan Japánt vártam, mint a játék japán elemei, pl. a Cseresznyéskert szedd elemei. A Zen kertet egy az egyben betehették volna mint szentély. Sok és élénk szint, pl. hófehér papirfalakat, szines virágokat, a szentély elött japánkertet. Nem hiszem, hogy nehezebb programozni egy élénkpiros, sötétkék, stb zászlót, mint egy fakónarancsot, libafos szinüt, stb. A japán rizstermelés sokfelé sik helyen folyt már akkoriban is, a teraszok csak kis részében voltak az országnak. A japán teraszok igy nem néznek ki, igy Kinában vagy Indonéziában néznek ki. Eleve az ősi termesztésü Japán rizseknek nem ilyen a szine szinte soha ameddig megérnek, ugyanis világosabb zöldek érésük adott szakaszában. Mostanra már 4-5 különféle szint ültetnek. Az, hogy még egy vizzel teli csatorna sincs, ahonnan az árasztást végzik a teraszoknál, az nonszensz. A rizs jó ideig ki se ér a vizből, az az időszak, amikor a rizs zöld, és nem látszik ki viz, nagyon rövid idő. Hogy az ősi Japánban olyan helyen nem volt rizs, ahol nem volt viz, arra letenném a nagyesküt, és nem fedett csatornákon vitték a vizet. Viszont voltak őrbódék a tolvajok ellen. Japán rizsteraszokon nem szoktak nagyon fákat hagyni, de ha mégis, a teraszos müvelés környékén ilyen fa nincs. Ebben a ködben szinte várom átrepülni Drakulát vagy előjönni egy grizzlyt A rókának látszó lény gondolom japán görény, de mit keres ott határozottan europai szarvasnak látszó lény? Már ha nem a császár vadasparkjában járunk. Megették volna régen a parasztok. Mivel a fa drága volt, minél inkább megyünk vissza az időben, annál nagyobb felületüek a papirfalak, nincs az a paraszt, akinek telne ennyi fára. Itt olyan sürü a barna rács, hogy borzalom. A tető árnyéka betakarja a falakat, de az épületek nem vetnek összességében árnyékot, stb. Még jó ideig folytathatnám, de a lényeg, hogy Japán hallatán nem egy indonéz jellegü rizsteraszt várok, ahol nincs egy élénk szin, és sehol egy messziről viritó papirfal vagy japánkert. Még a szentély elött sincs egy pici tavacska vagy bármi, aminek határozottabb szine van. Szinte összefolyik, tehát csunya és hiteltelen. Ha jön Egyiptom, a homokot meg pár fehér épületet csak eltalálnak...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25938

Guest
Azt kérdezném, hogy a kocsmában azok a bónuszok, hogy 1:5 stb kereskedők, hogyan használhatók?
 
Fent