Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser26838

Guest
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy zsiványokat hogyan tudok szerezni?
 

DeletedUser25572

Guest
A techfán nézted?
Vaskorban a szántásnál.
Köszi a választ.Megtaláltam és zöld pipás.Az ikonok közül a területet használtam fel.A kalap szerű is megvan de nem tudom mit lehet vele csinálni mert nem reagál semmire.Köszi.
 

Kukac

Tag
Ha szántás fel van oldva, akkor a városodban, jobbra fent van egy kikötő és egy viking hajó, katt a hajóra.
 

DeletedUser25572

Guest
Köszi megvan.Közben építem a japán falut.Acsonakra kattnással semmi sem változik.Köszi.
 

DeletedUser25572

Guest
Na, álljon meg a nászmenet. Eddig nem mondtad, hogy fut a Japán falud. :-(
Egyszerre csak egy kulturális falut építhetsz, ha fut a Japán, a viking nem elérhető és fordítva.
Köszi.Régebben a wiking volt amiből egy telepet csináltam is de aztán változott valami miatt és a japán jött be.Sajnos.Fogalmam sincs hogy lehetne ezt visszacserélni a wlkingre.Köszi.
 

DeletedUser25572

Guest
Nehéz lenne elolvasni a Wikit?
https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Kulturális_települések
Ha végeztél, vagy elhagyod a japánokat, akkor érheted el a választási lehetőséget.
Mint írtam futó kulturális település mellett nincs lehetőség válogatni, egyszerre csak az egyik lehet aktív.
Köszi elolvasom.De hidd el 73 éves korban már nehezebben értelmezi az ember a leírtakat.Talán szellemileg egy kicsit fáradtabb mint a fiatalabb korosztály.
 

DeletedUser26112

Guest
Tudja valaki milyen esemény kezdődik 2 nap múlva? Nem találok róla semmi infót!
 

Kukac

Tag
Köszi elolvasom.De hidd el 73 éves korban már nehezebben értelmezi az ember a leírtakat.Talán szellemileg egy kicsit fáradtabb mint a fiatalabb korosztály.

Még sok-sok évet! :)

De idő akad az olvasásra. Ráérősen lehet olvasni, értelmezni. Ha valami nem kerek, akkor kérdezni.
A wiki és az itteni, fórumbeli ismertetők is hasznosak.
 

DeletedUser26216

Guest
Hali. Lenne egy kérdésem. Jeges korban, az első héten az expi során lehetőség volt ce 1-2-3ban a fő kapuk előtt lévő katonai egységek között behemótot is kapni, de a második hetem óta nincs még a listában sem a behemót. Miért nem jelenik meg azaz egység típus is? Most végeztem a héten a techfával, úgy voltam vele, hogy ha ki van kutatva, megjelenik ismét a behemót, de sehol semmi...

Vki vmit tud e róla? :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Vki vmit tud e róla? :)
Csak egy tipp: a jegesben van több nehéz egység is. ;) Innen találgatással lehet:
a) mivel többféle van, így hetente véletlenszerűen dönti el, melyiket adja
b) mivel többféle van, és amíg nincs kikutatva egyik sem, addig a később kifejleszthetőt adja; ha meg már kifejlesztetted a korábbit, akkor meg azt adja
c) nem szeret téged a játék, és szándékosan váltogat, hogy ne értsd a lényegét :D
 

DeletedUser25572

Guest
Még sok-sok évet! :)

De idő akad az olvasásra. Ráérősen lehet olvasni, értelmezni. Ha valami nem kerek, akkor kérdezni.
A wiki és az itteni, fórumbeli ismertetők is hasznosak.
Köszi az eddigi segítséget.Megszüntettem a jappánt,és most az idő leteltével megtudom választani a wikinget.A többit majd meglátom.
 
Fent