Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok. Kérdésem: ha van egy nálam nagyobb hadsereg amit támasnom kéne, én is csinálhatok két v. több támadó egységet? és hogyan?
( I-es , II-es sisakkal jelöli a játék )
Nem. Ilyenkor a második csatára már azzal mész, ami maradt az elsőből. Vannak támadó bónuszt adó nevezetesek, különleges épületek, ill. a fogadóban is vásárolható (ha ki van fejlesztve).
 

DeletedUser26169

Guest
Sziasztok!
Kérdésem, hogy több hullámos támadásnál a második hullámhoz, hogy tudok sereget küldeni? Mivel a gép úújabb sereget állít be az enyém pedig csak a megmaradt sereg. Köszönöm.
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok!
Kérdésem, hogy több hullámos támadásnál a második hullámhoz, hogy tudok sereget küldeni? Mivel a gép úújabb sereget állít be az enyém pedig csak a megmaradt sereg. Köszönöm.
Szia!
Nem tudsz a második csatára új egységet küldeni, csak a maradék egységeket használhatod. Vannak támadó bónuszt adó nevezetesek, különleges épületek, ill. a fogadóban is vásárolható (ha ki van fejlesztve). Segít, ha az egységek összeállításánál figyelembe veszed, hogy az egységeknek egymással szemben is vannak bónuszaik.
Az egységekről itt: https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Egységek
 

erika5503

Aktív tag
A Béta szerveren mikor lesz elérhető a cseresznyéskert event telefonon vagy androidos készülékkel?
lassan vége lesz és nem látható ott
 

DeletedUser26123

Guest
A tavaszi event 35. küldetése - Oldd meg az első nehézségi szintet expedíción VAGY szerezz meg 4 szektort harc nélkül. itt számolja ha már rég kész az első szint,vagy ilyenkor kell befejeznem ?
 

DeletedUser26123

Guest
Jobbat találtam ki,írtam a supportnak,csinálhatom előre.
 

DeletedUser26205

Guest
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. A Virágzó középkorban vagyok és kellene gránit. Azt hogy tudok szerezni?? Mert termelni nem tudok.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. A Virágzó középkorban vagyok és kellene gránit. Azt hogy tudok szerezni?? Mert termelni nem tudok.
Szia! Ha virágzó középkorban vagy, akkor már kell tudnod termelni, mert a gránit kora középkori termék. Ha mégsem akarsz termelni, akkor a piacon is be tudod szerezni.
 

DeletedUser26205

Guest
Szia! Ha virágzó középkorban vagy, akkor már kell tudnod termelni, mert a gránit kora középkori termék. Ha mégsem akarsz termelni, akkor a piacon is be tudod szerezni.

Szia! Köszi szépen a válaszodat. megnéztem és kimaradt egy a korai középkorban. Feloldottam és ott volt pont a gránit. így most már minden oké.
Köszi szépen a segítséget.
 

DeletedUser26288

Guest
Kérdezném, miért van hogy a városháza fp-ot is termel , de van olyan világom is ahol nem? Ezt hogy tudom megoldani, hogy termeljen? Köszi a segítséget
 

DeletedUser26288

Guest
Szevasztok! Miért van hogy a céhexpedícióban már sorozatosan olyan alapanyagokat kér adományozni a következő szint feloldásához, amit még a piacon sem látok!? Nem tartok még annál a kornál hogy olyasmit gyárthatnék! Köszönöm a választ
 

Vanek ur

Aktív tag
Lehet, hogy Te nem, de a céhen belül valaki (vagy valakik) már tartanak ott. Ugyanis a CE-ben a szintek feloldásához a céh teljes létszámához és azoknak korbeli 'létéhez' képest kell nyersanyagokat berakni. Vagyis hiába a céh 10 főjéből 9 kora középkoros, ha a 10. jövős, akkor az ő részéhez kapcsolódó nyersanyagok is kellenek.
 

DeletedUser26288

Guest
Köszönöm, tehát nagy valószínűséggel Ő nem adományoz, ezért hiányzik a céh kincstárból?
 

DeletedUser26307

Guest
Lehet, hogy Te nem, de a céhen belül valaki (vagy valakik) már tartanak ott. Ugyanis a CE-ben a szintek feloldásához a céh teljes létszámához és azoknak korbeli 'létéhez' képest kell nyersanyagokat berakni. Vagyis hiába a céh 10 főjéből 9 kora középkoros, ha a 10. jövős, akkor az ő részéhez kapcsolódó nyersanyagok is kellenek.
Nem csak a céh alapítója, vagy megbízottja oldhat fel szintet?
 

Vanek ur

Aktív tag
Köszönöm, tehát nagy valószínűséggel Ő nem adományoz, ezért hiányzik a céh kincstárból?
Így van. Mondjuk ilyen esetekre szokták a céhek azt a szabályt hozni, hogy legyen mindenkinek legalább 1 olyan nevezetese, amelyik a céh-kincstárba termel (Obszervatórium, Bárka, Atomium valamelyike - kortól, és elérhetőségtől (tervrajzok) függően).
 
Fent