Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser26216

Guest
Csak egy tipp: a jegesben van több nehéz egység is. ;) Innen találgatással lehet:
a) mivel többféle van, így hetente véletlenszerűen dönti el, melyiket adja
b) mivel többféle van, és amíg nincs kikutatva egyik sem, addig a később kifejleszthetőt adja; ha meg már kifejlesztetted a korábbit, akkor meg azt adja
c) nem szeret téged a játék, és szándékosan váltogat, hogy ne értsd a lényegét :D

Jeges techfa kesz (korabban is irtam...), nincs felsorolva a lehetosegek kozott, a harci eroditmeny pl ott dekkol, míg a behemótot ki sem írja. (Elmult 2 honapban pedig nem kaptam egyet sem).
http://prntscr.com/om3cw3
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser26837

Guest
Köszi az eddigi segítséget.Megszüntettem a jappánt,és most az idő leteltével megtudom választani a wikinget.A többit majd meglátom.
Én egyszer azért befejeztem, de Japánnak ennyit. A jutalom se ér semmit, szóval szerintem jól tetted. :) A vikinges ajándékok nagyon jók :) Én már ott sajnos mindent értelmeset megszereztem :(
 

Vanek ur

Aktív tag
Jeges techfa kesz (korabban is irtam...), nincs felsorolva a lehetosegek kozott, a harci eroditmeny pl ott dekkol, míg a behemótot ki sem írja. (Elmult 2 honapban pedig nem kaptam egyet sem).
http://prntscr.com/om3cw3
Akkor a válaszodban a megoldás: mindkettő ki van kutatva, és vélhetően innen már csak az erődítményt kezeli korbeli nehéz egységként (vagy annak az épülete van lerakva). Szívás, ha mindenképp behemótot szeretnél, mert akkor marad az alca és a termelés.
 

DeletedUser25572

Guest
Szia.Miért nem jelzi a céh kincstárába beadott áruk mennyiségét a napi kihívásban?köszi.
 

DeletedUser26307

Guest
Szia.Miért nem jelzi a céh kincstárába beadott áruk mennyiségét a napi kihívásban?köszi.
Ha az van a feladatban, hogy tegyél be x terméket, akkor azt a saját készletedből kell átcsoportosítani, nem érvényesíti a bárka, vagy az obszervatórium hozzájárulását.
 

DeletedUser25572

Guest
Ha az van a feladatban, hogy tegyél be x terméket, akkor azt a saját készletedből kell átcsoportosítani, nem érvényesíti a bárka, vagy az obszervatórium hozzájárulását.
Köszi.A saját készletből tettem be amit a kínálata ad.
 

Kukac

Tag
Tiszta véletlenül nem volt egy olyan kitétel, hogy korodbeli vagy előző kori termékeket tegyél be?
És te esetleg korábbi terméket raktál a kincstárba?
 

DeletedUser25572

Guest
Tiszta véletlenül nem volt egy olyan kitétel, hogy korodbeli vagy előző kori termékeket tegyél be?
És te esetleg korábbi terméket raktál a kincstárba?
Sajnos már nem tudom megnézni mert letelt a nap.Azért a 130 aru közül egyet sem fogadott el,azért érthetetlen.Üdv.
 
a bolha piaccal kapcsolatban,tudja valaki mennyire lesz fix? értem ez alatt hogy állandóra marad vagy egy idő után eltűnik.
 

Cidra

Tag
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogyha egy vhanyas szintre fejlesztett eventes épületet beteszek a raktárba, megmarad-e a szintje v visszaáll alaphelyzetbe? Ha újra kiteszem az eredeti fejlesztett szinttel tudom majd kirakni?
 

DeletedUser25572

Guest
Bocsi ha zavarlak ezzel a kérdéssel.de a problémám a következő.Nem találom a kulturális épület feloldásának a megoldását.A paraszti korban minden zölden ki van pipálva.A viking hajóra hiába kattintok semmi sem változik.Ezeket az ötleteket a segítségben kaptam de nem jók.A történet ikon alatt van ez a feladat.Nem tudok emiatt tovább lépni.Segíts!!!!!
 

DeletedUser26307

Guest
Bocsi ha zavarlak ezzel a kérdéssel.de a problémám a következő.Nem találom a kulturális épület feloldásának a megoldását.A paraszti korban minden zölden ki van pipálva.A viking hajóra hiába kattintok semmi sem változik.Ezeket az ötleteket a segítségben kaptam de nem jók.A történet ikon alatt van ez a feladat.Nem tudok emiatt tovább lépni.Segíts!!!!!
Húha! Lehet, hogy valaki érti, mi a problémád, de nekem csak kérdések keletkeztek.
Nálad melyik a "paraszti kor"? Ez végülis lényegtelen, mert látod a hajót, tehát már feloldottad a kulturális településeket a vaskorban, vagy akárhogy is nevezed.
A lényegesebb: Hol van nálad történet ikon? És ott mi is pontosan a feladat?
 

DeletedUser26860

Guest
Sziasztok! Meg tudná nekem mondani valaki, hogy miért nem tudom a szomszédaimat támadni, se gépen, se telefonon nincs rá lehetőség.
 
Fent