hibák

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Való igaz,hogy nem kötelező itt játszani,de...Egy másik játékból egész klánnal átjöttünk ide mert lenyűgözőnek tarottuk ezt a játékot.Ma már csalódottak vagyunk,mert hibák sorozatával találkozunk.De persze maradok /ill.1-2 ember még maradt/mert rengeteg energiát és időt befektettem.Ez már sajnos nem a játék élvezetéről szól.
Több oldalon kersztül az olvasom szóljunk a supportnak.Van egyáltalán ilyen?Az én ismeretségi körömből még SENKInem kapott levelére válszt.Reménykedem,hogy mire a korok végére érünk valóban kijavításra kerülnek ezek minősíthetetlen hibák.S ha csak rövid időre is de végre élvezhetjük is ezt -alapjában véve profi minőségű-játékot.
Nem irígylem a moderátorokat,amit most hallgatnak tőlünk -pedig nem ők tehetnek róla-de teljesen jogos,hogy elveszítettük már a türelmünket s indulatainknak adunk hangot.
Elnézést,ha nem megfelelő helyen ventillálok,de már végképp elszakadt a húr.

No igen ebben sok igazság van, bár nekem spec nem sok bajom van az itteni számomra "apró" hibákkal hiszen tudjuk mik azok és ettől nyugodtan lehet játszani több órát (ha van rá idő és kedv) néhány gyors frissítéssel (kivéve amikor leáll a szerver, de olyan előfordul bármelyik online játékkal). Az "aprót" csak azért írtam mert másik online játékban az egyik frissítés annyira tönkrevágta a játékot, hogy akinek mázlija van az 5-20 percet tud egyfolytában játszani (van aki ennyit sem) utána lefagy/leáll és lehet aznap (vagy rossz esetben pár napig) vissza sem tud lépni, illetve valamiért nem rajzol ki mindent időben így néha az ellenfelet akkor látod meg amikor már rég végzett veled, no ezek bosszantó és nagy hibáknak mondhatóak (persze van akinek semmi problémája, vagy nagyon ritkán) :) Képzelhetitek ott mit kapnak a modik/adminok akik ugyanúgy nem tehetnek semmiről, hiszen ők is csak a javítás megérkezésére várhatnak ill jelenthetik ugyanazokat a hibákat többször de ettől ugyanúgy nem fog hamarabb megérkezni/elkészülni a javítás ill csak akkor tudnak biztosat mondani ha ők maguk megkapták a szükséges infókat (én türelmesen várok mert szeretem azt a játékot és fogok is vele játszani, mint ahogy ezzel is(itt még meg sem jött az összes lehetőség, úgyhogy lehet újból kezdem majd másik világban ha a mostaniban végigértem)).
Hozzátétel én pl már írtam a supportnak és kaptam választ is, emellett az "elmaradt" medálok is megjöttek (de ehhez kellhet pár nap hiszen van elég dolguk illetve utána kell nézni az igény jogosságának).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Annyit hozzáfűznék, amit valószínűleg sokan nem tudnak/értenek, hogy nincs magyar fejlesző. Minden programozás külföldön történik. Az operátorok csak a megkapott anyagból dolgozhatnak, nem nyúlhatnak bele a forráskódba hiába tudnának javítani rajta.
Ha valami gallyra megy, akkor meg kell várni, hogy a fejlesztők kijavítsák és visszküldjék. Akik viszont az összes (több tucat) nemzetbeli játéktól kapják a javítási kérelmeket.

(ha esetleg valamiben tévednék ezek közül, akkor elnézést; de ez egy álltalános tapasztalatom az ilyen tipusú játékoknál)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Ha harcban legyőzöm valamelyik szomszédomat, vagy fordítva, akkor a kifosztásnál nem csak azokat az épületeket lehet kifosztani, amelyek termeltek, és elkészült a termék?
 

DeletedUser585

Guest
Vadkorte mondja: "No igen ebben sok igazság van, bár nekem spec nem sok bajom van az itteni számomra "apró" hibákkal hiszen tudjuk mik azok és ettől nyugodtan lehet játszani több órát (ha van rá idő és kedv)[/I] néhány gyors frissítéssel (kivéve amikor leáll a szerver, de olyan előfordul bármelyik online"

Ha neked "apró" hiba, hogy egy online játékban egyedül játszom már két napja, akkor......
 

DeletedUser

Guest
Vadkorte mondja: "No igen ebben sok igazság van, bár nekem spec nem sok bajom van az itteni számomra "apró" hibákkal hiszen tudjuk mik azok és ettől nyugodtan lehet játszani több órát (ha van rá idő és kedv)[/I] néhány gyors frissítéssel (kivéve amikor leáll a szerver, de olyan előfordul bármelyik online"

Ha neked "apró" hiba, hogy egy online játékban egyedül játszom már két napja, akkor......


Ez valóban zavaró lehet és remélhetőleg megoldódik hiszen jelenleg az én szomszédlistámon is össz 4 játékos van rajtam kívül, az 5. egyik céhtagunk de ő saját magát sem látja és gondolom vannak még ugyanígy játékosok hiszen a pvp tornyokban sokkal többen vannak az említett 6 játékosnál... Mondjuk ettől nem játszom egyedül (és az említett céhtag sem) mert erre ott van a céh... Nem mondtam, hogy nincs bajom vagy nem találok hibát csupán nem veszem annyira fel őket, hogy túlzottan zavarjon de ettől ugyanúgy várom a javításokat, addig pedig játszom tovább míg van lehetőség...
 

DeletedUser

Guest
nem gyógyulnak a katonáim (igen frissítettem, igen kiléptem és újra be)
illetve néha így néha úgy

tudom hogy béta verzió
de akkor nem kaphatok egy kis béta gyémántot, esetleg béta pénzért, vagy béta kölcsönbe
ha már kísérleti nyulak vagyunk??

KP

A katonáid gyógyulnak,de a kijelzéssel probléma van.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok

Utolsó frissítés óta mindenkinek eltüntek a szomszédai, és csak 1-2 ember szerepel benne, ezen dolgoztok, hogy újra legyenek szomszédok? Mert így elég tortúra bemenni toronyba ott harcolni majd kikeresetni kit is kéne kifosztani...
 

DeletedUser1300

Guest
kérdések

sziasztok! A raktárat, hogy lehet használni?

a raktár funkció még nem működik. a nyersanyagokat a palotádban láthatod.

Sziasztok

Utolsó frissítés óta mindenkinek eltüntek a szomszédai, és csak 1-2 ember szerepel benne, ezen dolgoztok, hogy újra legyenek szomszédok? Mert így elég tortúra bemenni toronyba ott harcolni majd kikeresetni kit is kéne kifosztani...

igen már jelentve lett a hiba, most dolgoznak a szakemberek, hogy ezt a hibát javítsák. ahogy sikerül azonnal tájékoztatva lesztek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Győztes csata után megállt a növekedés kb 90800 pontnál.Nem akar tovább számolni.Miért?köszönöm
 

DeletedUser

Guest
Győztes csata után megállt a növekedés kb 90800 pontnál.Nem akar tovább számolni.Miért?köszönöm

nekem sem számolt minden csatát, hiába működött a pvp torony, amit abból sejtek, h a többieknek nőttek a pontjai, csak nekem nem. írtam jegyet supportra, még vizsgálják.

de ha akkor csatáztál, mikor már lezáródott a pvp torony, ahogy Sipirc mondja, akkor valószínűleg azért nem számolta.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Megnyertem a vaskort, mégse kaptam meg a 20 pontom. 12 van, múlt héten is nyertem a vaskort, és 2 pont volt a bronzkorból. 1 fejlesztést vettem 10 pontért
 

DeletedUser8706

Guest
Sziasztok! Gyémántot szeretnék vásárolni, de amikor rákanttintok a vásárlásra, akkor nem jeleníti meg az oldalt, próbáltam frissíteni a böngészőt, akkor sem, majd megpróbáltam egy másik böngészővel, ott a játék sem jelent meg még frissítés után sem, próbáltam még egy másikkal, szintén ez a helyzet. Tudtok segíteni, vagy én vagyok béna??? :) köszi, Loulou
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Gyémántot szeretnék vásárolni, de amikor rákanttintok a vásárlásra, akkor nem jeleníti meg az oldalt, próbáltam frissíteni a böngészőt, akkor sem, majd megpróbáltam egy másik böngészővel, ott a játék sem jelent meg még frissítés után sem, próbáltam még egy másikkal, szintén ez a helyzet. Tudtok segíteni, vagy én vagyok béna??? :) köszi, Loulou

Ha eggyik böngésző sem akarja megnyitni, akkor frissítsd a flashplayert.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Amikor Kereskedni próbálok a következő hibaüzenetet írja ki: "Sajnáljuk belső hiba történt, próbálkozz később!" Na ezzel nincs is semmi baj 1-2 alkalommal, de ezt kb négy napja folyamatosan csinálja, nem tudok kereskedni! Van valami ötlet?
 

DeletedUser

Guest
Nem tudom, másnak előfordul-e,de nekem ha belépek a hadsereg "menübe", 176-al csökken a népességem... Ha járkálod a térképen, látogatom a többi játékost, néha visszaáll...
megoldás? kissé bosszantó...
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Sajnos ilyen kisebb hibák mindig vannak, de nem attól függ, hogy mibe lépsz be! Ha nem rombolsz épületet, vagy építesz, akkor nem fog változni a népességed!
 

DeletedUser

Guest
Szia!

Sajnos ilyen kisebb hibák mindig vannak, de nem attól függ, hogy mibe lépsz be! Ha nem rombolsz épületet, vagy építesz, akkor nem fog változni a népességed!

Hát nem tudom, nekem állandóan ugrál, pedig se nem építek közben, és nem is rombolok le semmit! Egyszerűen a seregemet szeretném rendezni, belépek, látom, hogy -176...
 

DeletedUser11

Guest
Igen, sajnos ez egy ismert hiba, remélhetőleg mihamarabb javítják! De ez nem fog abban befolyásolni téged, hogy bármit is építs!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent