hibák

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3909

Guest
A termelő épületek nem működnek: gyümölcsös, fazekas
 

DeletedUser

Guest
Már működnek, biztonság kedvéért lépj ki, majd vissza.
 

DeletedUser

Guest
Hello.
Szeretném megkérdezni,hogy iért van az,hogy a legutóbbi 3 sikeres támadásom után kimutatja,hogy győztem aztán kilép a játék valami
sajnálatos hiba miatt?Persze ha visszalépek már nemtudok kifosztani 1 épületet sem :S
Meg kb úgy 1 óra hosszája alig enged belépni a játékba és ha engedi is kidob pár perc után :S
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
"Ezen szabályok egyetértésével szavatolod hogy nem fogsz üzeneteket küldeni amelyek obszcének, vulgárisak, szexuális jellegûek, gyûlölködõek, fenyegetõek, vagy bármi módon törvénybe ütközõek."

másodszor próbálom meg elfoglalni a terület utolsó szektorát, 2X fagy ki győzelemnél

fenti szabály miatt nem tudok sajnos véleményt nyilvánítani hová menjetek ezzel a bughalmazzal, amit beta verzió alatt kínáltok/árultok
örülök hogy a játék üzemeltetői éjjel-nappal ügyködnek, hogy nekem itt jobb legyen, most már pihenjenek hogy tényleg észrevegyék a bugokat a bugokban, a bugokért, a bugoknak

van ám olyan hogy a szerver jelenleg nem elérhető, legalábbis jobb helyeken
a PVP jelenséggel történteket sem kommentálhatom sajna, pedig lenne mit mondanom az édesanyátokról

sebaj

ezzel a névvel játszom, ha esetleg jön a büntetés :pPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
 

DeletedUser

Guest
Ha negatív véleményt akarsz nyilvánítani, azt nem csak b®zdmegolással teheted meg. Van ennek más mòdja is.
Egyébként a játék még BÉTA verzióban van, tehát benne van a pakliban, hogy bugos. Várni kell a javìtásra. Ennyi.
 

DeletedUser

Guest
AHA

OKÉ

PERSZE

még szerencse hogy ebben a játékban nem számít a játékos vs játékos :vigyázz irónia:

az értelmi szintemet meg lehet, hogy túlértékelted :irónia:
 

DeletedUser

Guest
Nem vágom mi van tegnap óta a játékkal,de este 10kor elindítottam a fűrésztelepet meg nyomtam harcokat stb.Erre most reggel 6kor ránézek és kiírja,hogy tegnap 19:38-kor kifosztották a fűrésztelepemet az egyik szomszéd!Ez,hogy lehetséges ha jóval később indítottam el a termelést?
 

DeletedUser

Guest
Később fosztotta ki, csak hibásan van kijelezve. A támadás után még 1 napig ki tud téged fosztani.
 

DeletedUser

Guest
Nem tudom azt be lehet-e írni hibának, hogy felesleges a játékban a gazdaságot építeni, fejlődni, kutatni és harcolni, mert amiért többek között küzdünk a medálok soha nem lehetnek a miénk, mert hiába vezetünk a listán egyik pillanatról a másikra elveszítek a győztesektől a győzelmet és valaki másnak adjátok... mondjuk egy inaktív játékosnak vagy ahogy olvastam már fórumon... olyannak aki nincs is a 80 ember között? Nem nevetséges ez így egy kicsit? :)
Ahogy írták... fejetlenség és káosz... pocsék kommunikációval fűszerezve...
Ez a játék egy nevetségesen drága játék ahhoz képest, hogy gyakorlatilag semmi sem működik rendesen miközben szórakozni szeretnénk.
Hiába olvasom ezt a topikot is csak ugyan azt tudom leírni, nem változott a véleményem...
Kedves játékostársaim... semmiképpen ne költsetek rá pénzt, de ha van eszetek, nem harcoltok tovább ezzel a hiba gyárral és abbahagyjátok a játékot, keresve valami más, legalább normálisan müködő online játékot egy korrekten kommunikáló szolgáltatóval.
Ne költs rá pénz és ne várd hogy előnyöd származhat belőle... hiába fejlesztesz, hiába harcolsz... bármikor eltünhetsz a pvp listáról és a medálok amiért harcoltál soha nem lesznek a tiéd akkor sem ha erre temérdek pénzt szánsz...
Úgy indulhattok neki minden hétnek, hogy lehet azon a héten újra megtörténik az ami most is sokunkkal, mert ha egyszer ezt így megengedték maguknak akkor legközelebb is megtörténhet bármikor ugyan ez!!! Bármikor elveszthet minden idő és energia amit egy hét alatt ebbe a játékba fektettek bele.
Nevetséges ezt a omega verziónak sem nevezhető bug halmot bétának nevezni...
 

DeletedUser4419

Guest
Nem tudom azt be lehet-e írni hibának, hogy felesleges a játékban a gazdaságot építeni, fejlődni, kutatni és harcolni, mert amiért többek között küzdünk a medálok soha nem lehetnek a miénk, mert hiába vezetünk a listán egyik pillanatról a másikra elveszítek a győztesektől a győzelmet és valaki másnak adjátok... mondjuk egy inaktív játékosnak vagy ahogy olvastam már fórumon... olyannak aki nincs is a 80 ember között? Nem nevetséges ez így egy kicsit? :)
Ahogy írták... fejetlenség és káosz... pocsék kommunikációval fűszerezve...
Ez a játék egy nevetségesen drága játék ahhoz képest, hogy gyakorlatilag semmi sem működik rendesen miközben szórakozni szeretnénk.
Hiába olvasom ezt a topikot is csak ugyan azt tudom leírni, nem változott a véleményem...
Kedves játékostársaim... semmiképpen ne költsetek rá pénzt, de ha van eszetek, nem harcoltok tovább ezzel a hiba gyárral és abbahagyjátok a játékot, keresve valami más, legalább normálisan müködő online játékot egy korrekten kommunikáló szolgáltatóval.
Ne költs rá pénz és ne várd hogy előnyöd származhat belőle... hiába fejlesztesz, hiába harcolsz... bármikor eltünhetsz a pvp listáról és a medálok amiért harcoltál soha nem lesznek a tiéd akkor sem ha erre temérdek pénzt szánsz...
Úgy indulhattok neki minden hétnek, hogy lehet azon a héten újra megtörténik az ami most is sokunkkal, mert ha egyszer ezt így megengedték maguknak akkor legközelebb is megtörténhet bármikor ugyan ez!!! Bármikor elveszthet minden idő és energia amit egy hét alatt ebbe a játékba fektettek bele.
Nevetséges ezt a omega verziónak sem nevezhető bug halmot bétának nevezni...


Szia Egyenes. Bár jómagam sok hibát fedezek fel,még most is naponta újabbat szinte,kicsit túlzásnak tartom a reakciódat.Valóban a firssítés feltöltése óta szétesett a játék,kevesebb az élvezet mint a bosszankodás.Ugyanakkor nem úgy kommunikál a supp ahogy elvárnád ezt ilyen helyzetben.Kör-email,vagy a játékban egy üzi pl..Marad a fórum.Itt azért elég részletes a tájékoztatás.Kikeresni sem macerás.Kb 3 platform:
-Verziókibeszélő,Hiba és PvP topic...Itt azért minden megvan.Jómagam 10 medállal lettem kevesebb.24 óra alatt több levelet váltottam a supporttal.És megvan a 10 medálom.Nyertem is bajnokságot.Velem együtt egy szobában a lakásomon két másik gépen még két ember játszik ugyanitt.Mindhárman elvesztettük a medált,és visszakaptuk mindössze pár levél után.Azt azért nem ártana belátnod hogy amikor "összeomlottak" a tornyok,lehetetlen lett volna olyan gyorsan átnézni kinek utalta ki a játék automatikusan és kinek nem...Gyorsabb volt úgy hogy az érintettek maguk jelentkeztek.Valóban bedől a csata sokszor.Valóban sokszor nem azt a népességet mutatja amid van éppen.Ezek bosszantó dolgok de nem adnak okot ekkora gyalázkodásra...Ha nincs is a fejlesztő csapat a helyzet magaslatán,igyekeznek orvosolni a problémát.Legalább ez megérdemel annyi tiszteletet hogy ne így beszélj róluk.És még valami:Megvan a lehetőséged a reklamálásra,azzal célt érsz.Mindenki célt ért eddig miért pont Te ne érnél?Írj a suppnak.De kérlek hagyd abba hogy minden topic VELED van tele....Köszönöm.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Szia zeni!

Össze-vissza 7 topikba írtam amelyek témájra érintette a játékom. És ha megnézed én írtam a probléma jelentkezésekor a forumra, de semmilyen érdemleges választ nem kaptam... Mindenütt csak azt láttam, hogy az emberek panaszkodnak, de nem történik semmi. Ezen akartam változtatni akkor amikor több helyre is szenvedélyesebb hangvételű hozzászólásokat írtam. Rögtön kaptam persze a büntetést és a kényelmetlen hozzászólásaim is eltüntek...
...de azóta napi szinten levelezek emberekkel és mások is le merik írni, hogy mit gondolnak... egyre több hozzászólásom maradhatott meg... és egyre több topikban jelent meg az az információ amiről később csak azt írták, hogy nekem kellett volna megkeresnem a forum topikjai és hozzászólásai között... nevezetesen, hogy a supportra kell jegyet írni. Addig több topikban csak írtak az emberek a problémáról, de ezt nem kommunikálták feléjük úgy, hogy el is érje őket. Én egyik érintett topikban sem láttam a support jegyes megoldást addig...
A célom a figyelemfelkeltés volt és mivel ezt a hétköznapi eszközökkel nem értem el, ezért írtam azt a 7 "sírós" hozzászólást... és meg is tört a jég.
Kérlek gondold át amit most leírtam és próbáld meg megérteni, hogy miért tettem amit tettem és miért így.
Gyalázkodás? Hol? A fejetlenség és káosz szavak zavarnak a fenti hozzászólásomban? Ahogy írtam is... azok egy másik játékos szavai amelyeket csak idéztem... pocsék kommunikáció? Te magad is hasonló véleményt fogalmaztál meg... a pocsék szó pedig nem hiszem, hogy olyan csúnya lenne, hogy ezen bárki megsértődne vagy gyalázkodásnak tekintené.
"Nevetséges ezt a omega verziónak sem nevezhető bug halmot bétának nevezni..." Káromkodtam volna? Egyszerűen csak nem találtam a hozzászólások alapján egy játékost sem aki nem a bug halom valamelyik gyöngyszemével küzdene éppen... az omega verziót pedig tényleg így gondolom több évi online játék után... Semmi gyalázkodót nem írtam én... legfeljebb annyit róhatsz fel bűnömül, hogy egyenes voltam.
Túlzásnak tartom, azt is hogy a forum velem lenne tele... 7 topikban egy-egy hozzászólás az 7 hozzászólás... és még néhány a reagálásokra mint ez most a te hozzászólásodat illetően... ez nem lehet egy ekkora forumon gond.
Tisztelem én a munkájukat... a kommunikációjukat viszont nem. Hogy egy ennyi problémával küzdő játék reklámja minden nap úgy megy le a tévében, hogy teljesen mást vársz mint amit kapsz... hogy a panaszokra nem reagálnak ügyfélbarát módon csak amikor valaki rájuk borítja az asztalt... Nem a reklamációkkal többen sem értünk célt... ezért tettem amit tettem...
Remélem el tudod fogadni amit írtam.
További jó játékot és minden jót kívánok neked.

Üdv: Egyenes
 

DeletedUser4416

Guest
Lenne egy kérdésem, de lehet hogy a verzió hibája. Hogyan számítódik a boldogság-lakosság számokból a termelékenység? Mert ha egyszerűen azt nézi a rendszer hogy a boldogságnak hány %-a a lakosság, akkor rövid úton matek tanárhoz kellene küldeni :p .
 

DeletedUser

Guest
Lenne egy kérdésem, de lehet hogy a verzió hibája. Hogyan számítódik a boldogság-lakosság számokból a termelékenység? Mert ha egyszerűen azt nézi a rendszer hogy a boldogságnak hány %-a a lakosság, akkor rövid úton matek tanárhoz kellene küldeni :p .

140%os boldogságnál lesz 120% a termelés.
 

DeletedUser295

Guest
Mikor lesz jó a szerver?
Kezd engem is idegesíteni a gyakori szerver leállás.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent