hibák

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
fuuh, hát a tartomány nevet nem jegyeztem meg, vmi Khei... :S Dunkelwald meg Pfefferberg után, ahol két tartományt kell felfedezni keleten és a küldetés szerint az egyiket el kell foglalni. ez az, amelyikben 3 szektor van. A gép egységei: 2 katapult, 2 lovas íjász és 4 zsoldos, én 3 ostromgéppel, 4 íjásszal és 1 légióssal támadtam ellenük. már rögtön az első körben kijött a hiba.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Hasonló hibát nem találok más fórumon -_-

1. Jelezd supportnak
2. Próbáld meg más egységekkel, esetleg máshova lépni (ha egylátalán enged lépni)

Én csak reggelre érek majd arra a területre :(
 

DeletedUser

Guest
hát lépni csak az utolsó egységgel enged, mielőtt kiírja a hibát, addig automatikusan lejátssza a csatát úgy, ahogy addig lefolyt. de hiába lépek máshova, mikor támadnák, kijön az üzi :/
 

DeletedUser

Guest
Elvben akkor enged visszavonulni. Akkor próbálkozhatsz egy új felállással.
 

DeletedUser

Guest
megpróbáltam más felállással, de ugyanaz: az első körben az utolsó előtti egységem lépésénél kiírja a hibát.
 

DeletedUser

Guest
okés, akkor írok. a megvétel sem lenne rossz, de mire összeszedném a szükséges anyagokat, addigra lehet, hogy megoldódik a gond :) köszi a segítséget :)
 

DeletedUser

Guest
Hiba megoldódott, alkalmaztam a Beszivárgást, és így gond nélkül lefolyt a csata. Csak azért írom, ha nezán vkinek hasonló gondja lenne, próbálhatja ezt, hátha segít :)
 

DeletedUser

Guest
Hali!

Van egy szitu, hogy betámadnak és jól ki is fosztanak. De! Ha te támadsz egy teljesen más játékost, mért azt dobja fel, hogy takarítás, motiválás????

Fogós kérdés, és meglehetősen idegesítő baki...

Köszi a segítséget előre is.
Ciklon92
 

DeletedUser

Guest
Ez a tipusú hiba megoldódik, ha frissítesz és visszamész a játékoshoz. (legalábbis az esetek többségében)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok. nem tudok a raktárba rakni semmit. Ez miért van?:D Válaszokat előre is kössz.
 

DeletedUser

Guest
A fejlesztési fában nem látni mi kell a vetésforgó feloldásához?

Én sem látom, viszont a Korai középkorban látom a 10 olyan fejlesztést amikhez termék kell (ahogy én látom mindegyik korban ennyi van, így tippem szerint ez nem változik itt sem), tehát valószínűleg csupán alapanyag és/vagy pénz fog kelleni. Persze míg oda nem ér valaki és nem írja le, addig ez is csupán 50%-os infónak minősül.
 

DeletedUser

Guest
Én sem látom, viszont a Korai középkorban látom a 10 olyan fejlesztést amikhez termék kell (ahogy én látom mindegyik korban ennyi van, így tippem szerint ez nem változik itt sem), tehát valószínűleg csupán alapanyag és/vagy pénz fog kelleni. Persze míg oda nem ér valaki és nem írja le, addig ez is csupán 50%-os infónak minősül.


én már fejlesztem, egyelőre nem ír ki semmit, hogy mi kellene hozzá. kíváncsi leszek, h ha meglesz minden pont hozzá, akkor a feloldáshoz mit fog írni. holnap kiderül :)
 

DeletedUser

Guest
Helló. A héten én nyertem a tornát de nem kaptam meg érte az érmeket így nem tudom megvenni a területet. Vagy még nem adja a játék a győzelemért járó 10 medált?


Bocsesz frissítettem és már meg is van a medál :)
 

DeletedUser1355

Guest
Üdv!
Most a szeró frissítése után nem tudok a Kecskegazdaságomba belépni, így alapanyagot sem tudok termelni, na meg katonákat sem tudok képezni.
Ez miért van?


------- Sztornó.. Már működik!--------
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Legalább 6 másik topic van már erről. Már dolgoznak rajta.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent