hibák

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4419

Guest
Már jeleztem valahol-egyszer-réges régen-hogy szomszédtámadás-győzelem után ez történik: Nem mindig fosztok mert sokszor épp nincs mit.Ha később(24 órán belül) mennék vissza már csak a takarítás-motiválás opció él,az is szürkén...Történt ez ügyben valami?Annak idején nyitottam jegyet,akkor annyit válaszoltak,jelzik a hibát..Ma is fennál,alig 3 perce tapasztaltam...
 

DeletedUser

Guest
Már többször találkoztam olyan jelenséggel, hogy megnézem a játékos városát, különösen a katonai táborait, és amikor megtámadom, akkor derül ki, hogy nem olyan katonák vannak beállitva, mint amiket a városában láttam. Látsd Mode játékos. Ez igy rendben van???
 

DeletedUser

Guest
2 lándzsás az alapvédelem, akkor, ha nem tesz be semmit.
Egyébként néhány küldetéssel lehet nyerni katonákat, amikhez lehet, hogy épp nincs épülete.
 

DeletedUser

Guest
Megoldódott.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
HIBA!!!

Olyan problémám van, hogy van a kötelező feladatom, hogy csináljak 600 boldogságot amit tegnap kaptam csináltam 2-db utat ami 30 boldogságot ad az meg is lenne de építettem nyilvános fürdőt ami 570 boldogságot adna de azt nem fogadta el ez miért van segítséget várok.De viszont most nézem 220 boldogságnál járok 600-ig de nem tudom miért. Vagy netalán én értelmeztem félre a feladatot :confused: A választ előre is köszönöm.
 

DeletedUser10514

Guest
HIBA!!!

Olyan problémám van, hogy van a kötelező feladatom, hogy csináljak 600 boldogságot amit tegnap kaptam csináltam 2-db utat ami 30 boldogságot ad az meg is lenne de építettem nyilvános fürdőt ami 570 boldogságot adna de azt nem fogadta el ez miért van segítséget várok.De viszont most nézem 220 boldogságnál járok 600-ig de nem tudom miért. Vagy netalán én értelmeztem félre a feladatot :confused: A választ előre is köszönöm.
Nem értelmezted félre, de a kulturális épületek után a boldogságot nem írja be(tényleg hiba), csak a díszek utánit. Megoldás: építs egy csomó emlékművet, fát vagy obeliszket és bonts is el ezeket amint felépültek, és a küldetésben megkapod értük a boldogságot!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Az óránként frissíthető házaimnál épp begyűjtöttem volna az aranyakat, a végére is értem, vártam, hogy átlépjem a 200.000-es aranybázist, de a rendszer volt olyan drága, hogy 127.150 aranyra csökkentette ezt a számot. Ilyenkor mi van? Azért nem mindegy, ezért nem frissítek óránként, hogy 10 óra begyűjtése menjen a kukába!

Köszi előre is!

- - - Updated - - -

írj jegyet supportra:)

Hol lehet supportra írni?
 

DeletedUser11

Guest
Szia Castagno, udv a forumon.

Support jegyet a jatekban tudsz kuldeni. Kattints a jobb eg;rgombbal, es kattints a Support feliratra.
 

DeletedUser3968

Guest
hol van itt szomorú?
amugy szerintem az lehet hogy valaki rendszeresen kitakarítja valamelyik épületedet,és amikor meg utána ujra megnézed akkor már lejárt a takarítás.
 

DeletedUser

Guest
Üdv!
Hibának jelenteném be, hogy nem tudok a klánon belül körlevelet küldeni!
Klán tagok közül mondták, hogy egy gombnak kell lennie a levél küldésnél, de nekem az hiányzik!

ezzel kapcsolatosan írjatok vissza!

köszi keshman
 

DeletedUser7560

Guest
ez nem hiba, max akkor ha van rangod körlevél íráshoz de úgy sem tudsz
írj valamelyik fejesnek a céheden belül hogy ellenőrizze le, hogy van e körlevélíráshoz jogod
 

DeletedUser10514

Guest
hol van itt szomorú?
amugy szerintem az lehet hogy valaki rendszeresen kitakarítja valamelyik épületedet,és amikor meg utána ujra megnézed akkor már lejárt a takarítás.
Medvexxx, ez a kettő egyszerre nem fordulhatna elő, tényleg hiba. Mindkét ikonnak ugyanazt kéne mutatnia.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok,

Meghívtam egy ismerősömet, elérte a vaskort, de nem kaptam érte semmiféle gyémántot. Azt hittem, hogy én rontottam el valamit, de aztán ő is meghívta egy barátját és ő sem kapott érte semmit. Erről lehet tudni valamit?
 

DeletedUser1300

Guest
Sziasztok,

Meghívtam egy ismerősömet, elérte a vaskort, de nem kaptam érte semmiféle gyémántot. Azt hittem, hogy én rontottam el valamit, de aztán ő is meghívta egy barátját és ő sem kapott érte semmit. Erről lehet tudni valamit?

írjatok supportra mindketten
tito
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Olyan gondom lenne,hogy mindkét szerveren fennt vagyok és mindkét szerver üzeneteit egy helyen tudom olvasni! szóval össze van kavarva két szerver üzijei. Nem tudom ez másoknál is így van e ,de elég zavaró a dolog,mert mindkét helyen céhalapító vagyok,és elég sokat üzizek a csapattársakkal,és elég nehéz,hogy mindkét szerver üzenetei egyszerre láthatóak!Ez hiba,vagy lehetne e rajta segíteni???
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Olyan gondom lenne,hogy mindkét szerveren fennt vagyok és mindkét szerver üzeneteit egy helyen tudom olvasni! szóval össze van kavarva két szerver üzijei. Nem tudom ez másoknál is így van e ,de elég zavaró a dolog,mert mindkét helyen céhalapító vagyok,és elég sokat üzizek a csapattársakkal,és elég nehéz,hogy mindkét szerver üzenetei egyszerre láthatóak!Ez hiba,vagy lehetne e rajta segíteni???

Kérlek,írj a supportra ezügyben!Köszönöm.:)
 

DeletedUser21091

Guest
Tisztelt üzemeltetők!

A következő gondal fordulok önökhöz, amit ma tapasztaltam be is linkelek 2 oldalt kép formátum ami bizonyítja az állításom, a mai nap folyamán dél körül (pontos időm nincs csak az önök rendszerideje),Leállt a szerverük, ami miatt nem tudtam belépni, a következő belépésemkor ezen képek fogadtak,ami enyhén szólva is bosszantó....

http://postimage.org/image/5hg8yja11/

http://postimage.org/image/ioqvcwsjv/

Kérem ellenőrizni szíveskedjenek, amit a támadóm elvitt azzal nem tudok mit kezdeni, jóváírást ezért kérni fölösleges, viszont örülnék hogy ha egy ilyen jellegű esemény azért a leközelebbi rendszer leálláskor nem fordulna elő...
Maradok Tisztelettel
Lelemény

Ui.: A játékbeli nevem is ez!!
 

DeletedUser3

Guest
Tisztelt Lelemény!

A képen a feliratok olvashatatlanok, de megnéztem játékban, az eseménynapló kijelzési hibájáról van szó csak. Ennyiszer ugyanaz az ember nem tud megtámadni perceken belül. A hibát jeleztem a fejlesztőknek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent