hibák

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Támadás után, nem tudok fosztani, így nem vagyok benne biztos, hogy pontot is jováír. help
 

DeletedUser

Guest
Frissítsd az oldalt, és menj vissza újra a kifosztandó egyén városába. Ott lesz az ikon.
 

DeletedUser

Guest
Megnyitom levelet és nemtudok ráá válaszolni. Valami ötlet? üdv
 

DeletedUser11

Guest
Leveleknél a válasz írásakor kisebb fennakadások vannak, így szíves türelmeteket kérjük, amíg a hibát orvosolják!

Megértéseteket köszönjük!
 

DeletedUser

Guest
Két kérdésem is lesz. Az első chromenál hiába frissítem a megfelelő flash playerre, mindig azt írja, hogy rakjam fel, ez mitől lehet?
A másik meg épp ezért eddig internet explorert használtam, azzal meg a céhfórumot nem tudom megnyitni, ezzel mit tudnék csinálni?

Közben megoldottam...

összevontam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Kérlek meg tudnád mondai, hogy mit csináltál, hogy ha esetleg más is erre panaszkodna, segíteni tudjunk neki, tanácsokkal el tudjuk látni...
 

DeletedUser

Guest
Persze, chromenál a tartalombeállítások/plug-inek kikapcsolása 2 flash is volt, és valamiért a régebbit vette elsődlegesnek, azt kellet kikapcsolni.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok,

korábban már sikerült vásárolnom gyémántokat,-ezzel is támogatva a játékot- de már vagy két hete folyamatosan ez a hibaüzenet jelenik meg a vásárlás után;
"Érvénytelen kérelem
Hiba: A hitelkártyádat szolgáltatónk, a Global Collect
nem fogadta el. Kérlek ellenőrizd az adatokat, vagy próbáld meg más fizetési móddal.
Állapot:160"
Természetesen a hitelkártyával semmi probléma, ezt a bankomtól tudom.
Mit tehetek, hogy javuljon ez a fura helyzet?
Válaszotokat előre is köszönöm, üdvözlettel;

r.
 

DeletedUser

Guest
Másik postodnál válaszoltam: Csak dombornyomott kártyával lehet fizetni a prémiumos vásárlást.Amennyiben az van javaslom nyiss egy jegyet a supporton
 

DeletedUser

Guest
Másik postodnál válaszoltam: Csak dombornyomott kártyával lehet fizetni a prémiumos vásárlást.Amennyiben az van javaslom nyiss egy jegyet a supporton
Ez a kártya egy internetes kártya amit kizárólag internet fizetésre lehet használni. Ahogy azt már írtam, korábban sikerült a vásárlás, de úgy két hete nem lehet. Telefonáltam a bankomnak kérdezvén hol a hiba, ahol elmondták, hogy az oldal nem küldi el az adatokat.....
(dombornyomottal is próbáltam, szintén sikertelenül....)
A support meg nem válaszol, ahogy azt más játékoknál is tapasztalom.

r.
 

DeletedUser295

Guest
A fejlesztési fában nem látni mi kell a vetésforgó feloldásához?
 

DeletedUser16

Guest
A fejlesztési fában nem látni mi kell a vetésforgó feloldásához?

Sajnos valóban nem látni. Ha netán a javítás nem készülne el amire kifejleszted akkor kérlek oszd meg itt fórumon mi is a szükséglet.. Előre is köszönjük.
 

DeletedUser

Guest
nem tudjátok, hogy akkor mi van, ha egy csata közben kiírja, h belső hiba történt, és hiába frissítek, lépek be később, mindig kihozza a csata folytatását, de ahol eredetileg kijött a hiba üzenet, ott mindig megakad és ismételten kiírja, h sajnáljuk, belső hiba történt, próbálkozz később. :S olvastam, h más böngészőben kell próbálkozni, frissíteni, újra belépni, de minden esetben ugyanaz az eredmény, akárhol próbálkozom :/
 

DeletedUser

Guest
Melyik tartomány? Milyen egységek ellen? Milyen egységeket vittél? Minnél több info annál jobb.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent