hibák

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21091

Guest
Tisztelt Dan!

Köszönöm szépen, ha nem sikerül esetleg megnézni akkor el is tudom küldeni a két képet amit készitettem.
 

DeletedUser23911

Guest
Üdv!
Egy kérdésem lenne,hogy a B szerveren miért nem lehet a hírességek csarnokát beszedni? Mindíg azt írja ki,hogy napi kalkulációt csinálja. Reggel? Tudtommal azt este szokta.
 

EmyLin

Tag
Sziasztok! Hogy-hogy a Király szobrot, meg a Királynő szobrot nem lehet motiválni, vagy a romkertet takarítani? Ez egy hiba? A wiki írja, motizható, takarítható.
Üdv. Amice
 

DeletedUser25238

Guest
Sziasztok.

Volna egy problémám a Sir AtrhurCona Doyle játékkal. Mégpedig az, hogy a 11-ik küldetés során az a feladat: " Szerezz 5 egységet az aktuális korból vagy 7 egységet az előző korból. ( toborzás vagy nyeremény is megfelelő )
Itt az a baj, hogy a progresszív kor legelején vagyok. Így még nem tudok olyan egységeket gyártani, mivel még a tech. fán nem tudtam kikutatni a megfelelő épületet, de már a céhexpedíción nyertem progresszív kori egységeket. Többet is mint 5-öt, de csak 2 -őt mutat, hogy annyi van és még kell 3 db. De az elöző koriból gyártottam 8 db-ot. Azt miért nem veszi a rendszer alapul? Ha azt tenné, akkor meg volna a küldetésem és nem kellene vele kínlódnom. Hiszen azt íja a leírásban, hogy : " 5 egységet az aktuális korból VAGY 7 egységet az elöző körból ". És itt a " VAGY " szó sokat jelent, mert választást hagy, engedélyez.

Ebben kérem a segítségeteket. Amelyet előre is köszönöm!
 

DeletedUser25364

Guest
Sziasztok!
Azt tudja esetleg valaki, hogy az ismerőseim akik szintén játszanak, kapnak forge pontot is 24 óránként a főépületben én meg csak a szokásos aranyat, hogy ez mitől lrhet?
 
Sziasztok szeretném jelezni hogy tegnap óta semmilyen böngésző nem hajlandó betölteni a játékot. Ha másnak is előfordul írja le. A support fele is szeretném így jelezni.
 
Napok óta szenvedek a játékkal. Sem a világtérképet, sem a céhexpedíciót nem tölti be. A városomat is csak hiányosan. Mikorra várható, hogy helyreáll a játék? Itt a fórumon nem látom, hogy bárki is foglalkozna a témával, pedig tudom, hogy a számítógépen játszóknak ugyanez a problémája.
 

DeletedUser25463

Guest
Napok óta szenvedek a játékkal. Sem a világtérképet, sem a céhexpedíciót nem tölti be. A városomat is csak hiányosan. Mikorra várható, hogy helyreáll a játék? Itt a fórumon nem látom, hogy bárki is foglalkozna a témával, pedig tudom, hogy a számítógépen játszóknak ugyanez a problémája.

A support ezt írta:
"Sajnos jelenleg a Telekom szolgáltatótól érkező kapcsolatok esetén jelentkeznek ezek a problémák. Mivel más szolgáltató esetében nem jeleztek ilyen gondot, ezért szinte biztosan a szolgáltatónál történik valami, ami ezt okozza. Sajnos mi ezzel kapcsolatban nem tudunk további információkat adni, ha elég sokáig fennáll a probléma továbbra is, akkor a Telekom ügyfélszolgálata tudhat erről."
 

DeletedUser25449

Guest
A céh koronáit (céhes haderő) össze vissza írja jóvá a rendszer. Amikor befejeztük az expedíciót volt 245 koronánk, utána az almafeldolgozót egyszer learattam koronával, ez így ugyebár 253, nyertünk 187-et, lett 329 !?!?!? azóta az almafeldolgozóm csak koronát termel, tegnap éjjelre lett 370 !?!?!?!? a 41 itt osztható 8-al, de ezen már meg sem lepődöm, azon viszont igen, hogy a ma reggeli almafeldolgozós koronáim, is eltűntek at éterben, mert a számláló meg sem moccan 370-ről. A support tegnap dél óta annyit sem írt, hogy olvasták a levelemet, az idő telik, és félek, hogy később nem tudják vissza ellenőrízni a hibát. A HERCEGNŐ céhben vagyok, Arvahall szerver
 

DeletedUser25449

Guest
szia! A céh szint jelzőjén, ahol lehet nézni, hogy mennyi céh haderő pont, azaz korona szükséges a szintlépéshez. Azért is tudom hogy gond van, mert az expedíciós ponttal már szintet kellett volna lépnünk, de elmaradt, ezért ellenőríztem a skálát
 

DeletedUser25449

Guest
szia! A céh szint jelzőjén, ahol lehet nézni, hogy mennyi céh haderő pont, azaz korona szükséges a szintlépéshez. Azért is tudom hogy gond van, mert az expedíciós ponttal már szintet kellett volna lépnünk, de elmaradt, ezért ellenőríztem a skálát
még 1 óra 45 perc, és újra aratom az almafeldolgozót, akkor meg tudom mondani, hogy most az működik e megint.
 

DeletedUser25449

Guest
A céhes szintjelző teljesen halott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Semmit nem ír már jóvá, nem lehet céhet fejleszteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser23560

Guest
Ha jól tudom, a rendszer este 8-kor írja jóvá az előző 24 órában bezsebelt haderő-pontokat.
 

DeletedUser25449

Guest
Akkor sem stimmel, az csak a mai lesz, de mi van a tegnap este 8ig nem jóváírt pontokkal. emlékszel? 253+187=440 + este 8ig kb 3 alkalommal termeltem koronát Tehát az 464. És nekünk 370 van. Ráadásul 329 után csak 8 koronákat termeltem, és azt magyarázza meg nekem valaki hogy lett 329-ből 370, hiszen 41-et nem termelhettem. Ha igazad van, és ma este 8-kor jóváírnak mindent, 500 koronánk lesz, de én most megmondom neked, hogy ugyanúgy 370-et fogok látni, és nagyon kezdi felcseszni az agyam, hogy annyit nem írnak, hogy utánanéznek, hogy elolvasták a levelem. A Facebookon egy másik kérdéssemre legalább annyit írtak, hogy nem tudják megmagyarázni, hogy miért úgy működik, amit írtam, csak fogadjam el; akkor legalább tudom, hogy ők sem tudják hogy mi miért van, de valamiért megnyugtat a tudat, hogy nem én vagyok egyedül hülye ezen a kerek bolygón, ami valójában nem is kerek, akár ez az egész történet
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent