Húsvéti esemény kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22230

Guest
Akinél van már zsivány: hány tojás a 3. 4. hel yfeloldása?
 

DeletedUser

Guest
Az a szomorú, hogy szerintem nem én vagyok az egyetlen aki ezt már vagy harmadszor írja le :)
 

DeletedUser16887

Guest
QE8TWktvAwMBXg0eFAVR

Egy érdekes észrevétel:
Szerencsére nem nálam van ez, de mint látható a kivánságkutat bronzkorszakba jelöli a játék.
Másoknál koruknak megfeleő kutat láttam, de ennél a barátomán tegnap is és ma is bronzkorszakos. feltételezem hogy nem kijelzési hiba, hanem valami más.
Másik dolog hogy leraktam a zsiványlaktanyát, ipari korszakba jelöli, ez így még oké. D a kiképzett zsiványokat ,,Nincs kor,,ba jelöli, úgy mint amit külön is megvásárolhatok.
Ez csak azért irom problémának, mert ha pl 4 zsivánnyal támadok alap sereg ellen, szerintem simán legyőzöm, max meghal egy zsivány, de nemhisezm hogy a bronzkori katona egy ütéssel kivégzi. Szóval ilyenkor nem írja semelyik pvp toronyhoz sem a kapott pontot, mivel nincsenek semelyik korban sem a zsiványok?
Számomra ez is fura... ,,Nincs kor,,
 

DeletedUser21403

Guest
A kút tényleg fura h nem is abban a korban van mint ami! A másik meg ne támadj csak zsivánnyal! Önmagukban úgyse érnek sokat hisz rögtön meghalnak ha nincs kivé változniuk!

- - - Updated - - -

Nekem ipari kort jelez bár angolul van írva! És bronzkorszakinak megfelelő jutalmat kapott v nem? Mert ha nem akkor nincs probléma!
 

DeletedUser16887

Guest
Nemtudom, mert nem írtam neki hogy mi a helzet a kapott kapott dolgokkal. lehet nem si tudja menynit is kéne kapnia, hiszen csak Tyron írta ide nekünk, hogy melyik korban menyit ad.
Hivatalos tájékoztatást nem is kaptunk.
Közben egyik céhtársamnak néztem a kutját, aki msot építette fel.
Késő középkorban jár, de a kútja Ipari kori :D
Valószinüleg csak kijelzési hiba lesz, de azért holnap ír majd hogy mennyi nyersanyagot/pénzt stb. adott neki a kút. És megnézem hogy ül a ez itt leírt listával vagy nem.
 

DeletedUser21403

Guest
Ami biztos h vasban 1080/1080 anyag/pénz koraiban 1800/1800 ipariban 5130/5130 ezek már voltak nekem a teszten ill.az igazin ill. 5 medál a koraiban többiről nem tok!:D

- - - Updated - - -

Most nézem egyik céhtársamnak meg magyarul van kiírva h ipari kor!:D Szerintem ahány kút annyi féleképpen van kiírva!:D Ha tovább nézném biztos lenne olyan akinek meg kínaiul van kiírva!:D
 

DeletedUser16887

Guest
Én meg körbenéztem a céhtársaknál.
Mindnekinél Ipari kori husvéti épületet jelöl, mindegy milyen korban van. Én Ipari korban vagyok.
Cirgardon bronzkorszakban vagyok, ott mindenkinek brozkori husvéti épületet jelez ha megnézem.
Kis programozási hiba a készítők részéről.
Amint meglesz az 500 tojás, most már nyugott szívvel megépítem a kutamat és nem félek hogy esetleg kevesebbet adna.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogyha leteszem a kívánságok kútját a gyarmatosítás korában, akkor ugyebár gyarmati korból kaphatom a nyersanyagokat. De mi történik, ha aztán átkerülök ipari korba? A kút is "felfejlődik" ipari korosra és onnantól ahhoz a korhoz kapom majd a nyersit?
Tehát a kérdés: A kívánság kútja mindig igazodik az aktuális koromhoz, vagy megreked azon a szinten amikor leraktam?
 

DeletedUser21403

Guest
Igen biztos! A teszt szerveren amikor letettem még a vasban voltam és kaptam 1080 aranyat/alapanyagot de amikor átléptem a koraiba akkor már 1800/1800-at kaptam! És gondolom akkor minden tekintetben fejlődik veled tovább úgy mint a termékeket adó nevezetesek! Azok is az aktuális kornak megfelelő anyagot adják!
 

DeletedUser21403

Guest
Még lesz egy 99-es a 66-os után! És a végső küldetés h vedd meg mind a 9 lehetőséget és ennyi!
 

DeletedUser16887

Guest
Nem vette észre valaki hogy eltünnek néha a tojások? Mármint amiket el lehet rejteni.
Volt egy elrejthető tojásom. Csatáztam párat, viszamentem a városmba és már nem volt meg.
Lehet hoyg elnéztem és csak forge pontom volt, tojásom pedig nem.
De lehet hoyg más is tapasztalt ilyet, akkor nem biztos hoyg elnéztem.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent