Húsvéti esemény kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Meglett a 400. tojásom. A nagy dilemmám, hogy a zsiványokra áldozzam e vagy még gyüjtögessek?
Mennyibe kerül egy zsivány képzése, és mennyi idő míg elkészül?
Ha 800 tojásom lenne akkor 2 rejtekem is lehetne, és 8 zsivánnyal is támadhatnék? Ha igen akkor mivé változna a zsivány ha lelövik?
Előre is köszönöm a válaszokat, remélem kapok. :))
 

DeletedUser21403

Guest
Már csak a kút van amire még tudnál gyűjteni! A képzése ingyenes és egy napig tart a képzés! Támadni támadhatnál 8 zsivánnyal de én nem javasolnám mert ha nincs mivé átváltozni(és ebbe a zsiványok nem számítanak bele) akkor egy ütéstől/lövéstől meghalnak! A zsiványok arra jók h kiegészítsék a támadó csapatot de önmagukban nem sokat érnek! Javaslom a 6+2 vagy az 5+3 -as felállást!
 

DeletedUser

Guest
Köszönöm a gyors és részletes választ, megyek építek egy zsiványgyárat. :)
 

DeletedUser10514

Guest
Hát a helyzet az, amit nem tartok fairnak. Hogy mit is? Hogy összesen 285(!) tojás kell szétosztanod, ha akarod az utolsó, 200 tojásos küldetés bónuszt is. Na most erre 14 nap van. Egy normális ember 8 órát alszik, nem fog csak azért felkelni az éjszaka közepén, hogy a napi 21 tojást szét tudja osztani, amit az event megkíván! Sokan dolgozni járnak, ők még ennyit se tudnak majd szétosztani! Köszönjük az átgondolatlanságot!
 

DeletedUser21403

Guest
Egyrészt ha jól emlékszem 15 napunk van másrészt viszont nem emlékszek arra a tesztszerverről h 200 tojás szétosztása is a feladat lenne! Biztos nem volt ilyen magas a szám különben nem tették volna bele a játékba vagy korábban kezdték volna! Ekkora hibát sztem azért nem ejtettek volna!
 

DeletedUser10514

Guest
Egyrészt ha jól emlékszem 15 napunk van másrészt viszont nem emlékszek arra a tesztszerverről h 200 tojás szétosztása is a feladat lenne! Biztos nem volt ilyen magas a szám különben nem tették volna bele a játékba vagy korábban kezdték volna! Ekkora hibát sztem azért nem ejtettek volna!
Nem-nem. A nyuszinak öltözött Greva Darn említi, hogy összesen ennyit kell szétosztani a feladatokban. ha 15 napunk van rá, még akkor sem könnyű.
 

DeletedUser21403

Guest
Lehet h összesen 200! De 15 nap alatt átlag 13 körül! Naponta ha kétszer fellépsz reggel este akkor az 12 tehát ez nincs sokkal elmaradva az átlagtól! Lehet hogy "nehéz" De biztos h nem lehetetlen!
 

DeletedUser22280

Guest
Hát a helyzet az, amit nem tartok fairnak. Hogy mit is? Hogy összesen 285(!) tojás kell szétosztanod, ha akarod az utolsó, 200 tojásos küldetés bónuszt is. Na most erre 14 nap van. Egy normális ember 8 órát alszik, nem fog csak azért felkelni az éjszaka közepén, hogy a napi 21 tojást szét tudja osztani, amit az event megkíván! Sokan dolgozni járnak, ők még ennyit se tudnak majd szétosztani! Köszönjük az átgondolatlanságot!

Szerintem megoldható. Én úgy 20 tojást tudok adni minden nap. Mondjuk hétvégén biztos kevesebbet. Szóval én nekem valószínűleg nem jön össze, de lehetne sokkal durvább is. Egyébként szerintetek kb. hány tojásom kéne most legyen? És nektek mennyi van?(már ha nem titok:D)
 

DeletedUser7560

Guest
En 210 korul vagyok
1-5os tojas esik szepen 20as mar ritkabban de napi 1-2 azert beesik
50eshez meg nem volt szerencsem :)
 

DeletedUser

Guest
Valaki kérdezte nemrég: a zsiványlaktanyában a 3. és 4. slot 60-60 tojásba kerül. Az 5. pedig gyémántba.
 

DeletedUser21964

Guest
210 szintén és találtam már 50-est is. am már lehetne 300 csak vettem néhány tervrajzot.
 

DeletedUser13223

Guest
Én is 200 felett vagyok, nekem is volt már szerencsém 50-es tojáshoz, remélem több is lesz még!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Én 641-nél járok, illetve járnék csak most épitettem kivánságkutat és egy őrlángot. Nagyon jól mutatnak, sakos78 néven meg tudjátok nézni. Nekem több 50-es is jött már. Kitartás, sok idő van még.:)
 

DeletedUser20871

Guest
Sziasztok!

Kaptam egy olyan infót, hogy lesz egy olyan végküldetés, a végső nagy jutalomért, hogy mindenből, amit tojásért lehet szerezni, építsünk/vegyük 1-1-et. Egyrészt nem tudom, hogy igaz-e.
Másrészt, beleszámít-e az, amit addig már megvettem (kíváságkút stb, amit épp most tervezek letenni, de akkor várnék vele)?
Vagy gyűjtögessem a tojásaimat, és majd akkor egyszerre vegyek meg mindent a jutalomért?
Köszönöm.:)
 

DeletedUser7560

Guest
én csak kívánság kútra hajtok :)
ha 1x összejön 500már boldog vagyok :)

annyi kutat építek amennyit tudok, a többi ajándék annyira nem izgat
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Kaptam egy olyan infót, hogy lesz egy olyan végküldetés, a végső nagy jutalomért, hogy mindenből, amit tojásért lehet szerezni, építsünk/vegyük 1-1-et. Egyrészt nem tudom, hogy igaz-e.
Másrészt, beleszámít-e az, amit addig már megvettem (kíváságkút stb, amit épp most tervezek letenni, de akkor várnék vele)?
Vagy gyűjtögessem a tojásaimat, és majd akkor egyszerre vegyek meg mindent a jutalomért?
Köszönöm.:)

Beleszámít, amit most veszel meg az is.
 

DeletedUser21403

Guest
A végén ha jól tudom 250 tojás a jutalom hogyha mindegyiket megveszed! De van e vmi végső jutalom annak aki megcsinálja mindet vagy nincs! Ezt tudja vki?
 

DeletedUser11

Guest
A Kívánságok kútja bónuszai 24 óránként (véletlenszerű bónusz);

Bronzkorszak: ~500 pénz, ~500 alapanyag, 2 medál
Vaskorszak: ~1000 pénz, ~1000 alapanyag, 3 medál
Korai Középkor: ~2000 pénz, ~2000 alapanyag, 7 medál
Virágzó Középkor: ~3000 pénz, ~3000 alapanyag, 10 medál
Késő Középkor: ~4000 pénz, ~4000 alapanyag, 19 medál
Gyarm. Kora: ~5000 pénz, ~5000 alapanyah, 31 medál
Ipari Kor: ~6000 pénz, ~6000 alapanyag, 49 medál

Kortól függetlenül, 50 Gyémánt, és 10 véletlenszerű árucikk jár.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent