Húsvéti esemény kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser7560

Guest
Húsvéti esemény (hír)

Itt lehet kibeszélni az idei (2013) Húsvéti eseményt
Tapasztalat, kérdés, vélemény jöhet bármi ami a témával kapcsolatos.
Bétások a tapasztalataikat nyugodtan leírhatják, tudtommal ott már jóval előbb be volt vezetve tesztelés miatt :)
 

DeletedUser16887

Guest
Tojást csak dekoráció mögé tudsz rejteni. Az arany tojás jelzők jelölik a helyeket ahova lehetőséged van rejteni.
Minden elrejtés 1 pontba kerül!Ha elfogynak a pontjaid akkor vagy vársz 1 órát, vagy a + jel megnyomásával vásárolhatsz gyémántokért is.

Ennél a résznél arra az egy pontra lenék kiváncsi, hogy ez is az a 6ból 1tojás pont.
Vagy pedig Forge Pont ?
 

DeletedUser21403

Guest
Ezzel mire célzol mert én nem értem?:D

Amikor elkezdődik majd ez automatikusan kapsz a számlálódba 6-ot! Ezt a 6-ot 6különböző játékosnál tudod letenni! Óránként akár a fp-nál itt is kapsz 1-et! Gyémántért úgy ahogy a fp-nál lehet pluszot venni! 2 lehetőség lesz:1 plusz tojás 20 gyémántba vagy 6 tojás 120 gyémántba!
 

DeletedUser7560

Guest
Én regiztem a béta szerverre, de csak az új kor techfája miatt, így csak a bronzkorig jutottam, de amit itt mutat a kereskedő azt most leírnám.

A kereskedő adhat:
portrét (2db), tervet, 3db új épületet, 1db új egységet, közepes és nagy fp csomagot

Portrék: (ár: 40 tojás / db)

N_vtelen3a_www.kepfeltoltes.hu_.png



Tervek: (ár: 20 tojás / db)
A korodnak megfelelő vagy alacsonyabb korú tervet kaphatsz.

Új épületek:

254795066N_vtelen3_www.kepfeltoltes.hu_.png


1-es épület: Az új egységet lehet benne "termelni"
2-es épület: Véletlenszerűen termel. (fp, arany, alapanyag, medál, termék, gyémánt)
3-as épület: Védekezésben segíti az egységeket +4%-al.

Új egység: (ár: 40tojás / db)

578696923N_vtelen3_www.kepfeltoltes.hu_.png


Sebzés: 100
Védelem: 1
Távolsága: 1
Mozgási képessége: 14
Képessége: Ha megtámadják, akkor az első támadást teljesen kivédi, majd véletlenszerűen átváltozik egy másik egységgé a harcoló seregből, annak minden tulajdonságát felvéve. (másolva: innen)

Forge pont csomagok:
Közepes fp csomag: 50 tojás / db
Nagy fp csomag: 100 tojás / db


Még1x leírom, én csak a bronzkorban járok, hogy más korokban mik a jutalmak azt nem tudom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
Amit a Bétán már megtapasztaltam:

A Rogue egységet lehet majd darabonként venni tojásért ill. meg lehet venni az egység kiképző épületet is tojásokért! Az egység maga kiváló támadóerővel rendelkezik viszont gyenge védelemmel! Viszont van egy speciális képessége miszerint ha megütik/meglövik nem hall meg azonnal hanem átváltozik azzá az egységé amiből a legtöbb egység van az oldaladon és utána annak az egység tulajdonságaival bír!

Kút: Ez a legdrágább épület amit majd meg lehet szerezni de ugyanakkor a leghasznosabb is! Minden nap véletlenszerű jutalmat ad a tulajdonosának! Ez lehet nyersanyag,pénz,forgepont de akár medál és gyémánt is!

Védekező dekor: 1X1-es területen 4% védelmet biztosít a védekező egységeidnek darabonként! Ez az amit én az összes közül igencsak furcsáltam! Személy szerint ezt nem jól oldották meg!

Emellett lehet majd kétféle profilképet venni, forgepontokat ill. random tervrajzot és ennyi!:D

- - - Updated - - -

Látom mire megírom már más megírja!:D Egyébként sztem koronként csak a kút ad többet mert én a koraiban hagytam abba és ott még ugyan az volt minden kivéve persze h a kút több nyersanyagot,pénzt adott!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
mondjuk pontosan nem tudom menyni tojást lehet majd összeszedni de elképzeétem ahogy ebböl a toronybol lerakok vagy 10 et az 40% defense na az már jól hangzana! :D
 

DeletedUser21403

Guest
Ép ez a gond h tul nagy védelmet ad ahhoz képest h milyen kis területet foglal! A kitalálok ezt nem igazán gondolták végig sztem nagyon eltúlozták és ezzel elértéktelenítették a védekező nevezeteseket legfőbb képen a Boldog Vazult!
 

DeletedUser7560

Guest
fontos még, hogy ha tojást dugsz el egy dekor mögé akkor már nem lehet motiválni/takarítani az illetőnél 24h ig
 

DeletedUser

Guest
Ha megépítek egy épületet, akkor utánna a képzés tojásba kerül. De mi lesz, ha vége az eventnek?
 

DeletedUser21403

Guest
Az első kettő úgy mint bármelyiknél nem kerül pluszba! A 3. ill a 4. egység eléréséhez plusz tojás kell akár csak a többinél plusz anyag!
Az 5.-hez pedig gyémánt úgy mint a többinél! De mint bármelyik másik kiképzőben itt is csak egyszer kell kifizetni a plusz feloldást! A Képzése az új egységeknek ingyenes és 1 napot vesz igénybe!
 

DeletedUser

Guest
Nem érdemes arra alapozni, hogy fogod magad és leraksz 10db Őrlángot. 50 tojás/db. Az összesen 500 tojás. Ha ügyes vagy, össze tudsz szedni ennyit pluszba, de számolj azzal hogy kell venned 400-ért egy Rogue Búvóhelyet, egy Kívánságkutat, és mindenből egyet, ha teljesíteni szeretnéd a végső küldetést. Ja és érdemes mind a 4 helyet feloldani a Rogue-Bázison, mivel ez egy soha vissza nem térő alkalom.
 

DeletedUser1698

Guest
Nem érdemes arra alapozni, hogy fogod magad és leraksz 10db Őrlángot. 50 tojás/db. Az összesen 500 tojás. Ha ügyes vagy, össze tudsz szedni ennyit pluszba, de számolj azzal hogy kell venned 400-ért egy Rogue Búvóhelyet, egy Kívánságkutat, és mindenből egyet, ha teljesíteni szeretnéd a végső küldetést. Ja és érdemes mind a 4 helyet feloldani a Rogue-Bázison, mivel ez egy soha vissza nem térő alkalom.

Én a Beta-n megvettem minden profilképet, kívánságkutat, 2 Rogue laktanyát, egy Rogue-t először 40 tojásért (nem tudtam mi az), meg kb. 8 őrtornyot. Úgy hogy még vége sincs az eventnek, és a beta-n jóval kevesebben vagyunk a céhben, a barátlistán 1 ember sincs nekem.
A magyaron van egy 80 fős céh, a barátlstán 60 ember, a szomszédok is többen vannak. Röhögve leraksz 20 őrtornyot.

Bocs, pontosan 10 őrtornyom van jelenleg. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Én a Beta-n megvettem minden profilképet, kívánságkutat, 2 Rogue laktanyát, egy Rogue-t először 40 tojásért (nem tudtam mi az), meg kb. 8 őrtornyot. Úgy hogy még vége sincs az eventnek, és a beta-n jóval kevesebben vagyunk a céhben, a barátlistán 1 ember sincs nekem.
A magyaron van egy 80 fős céh, a barátlstán 60 ember, a szomszédok is többen vannak. Röhögve leraksz 20 őrtornyot.

Izé. A tojásrakás nem olyan, mint a takarítás/motiválás. Ezt nem tudod 'végtelenszer' megtenni, hiszen a tojás-pontok is ugyanolyan korlátozottan jönnek majd, mind a forge-pontok. Vagyis nem fog mindenki szomszédot, meg barátot motiválni, ha még a céhnek sem lesz elég a pontmennyiséged. Ha pedig még oda sem elég, akkor Neked sem adnak vissza annyit, mint amennyit Te gondolsz, hogy fogsz kapni.
 

DeletedUser1698

Guest
Izé. A tojásrakás nem olyan, mint a takarítás/motiválás. Ezt nem tudod 'végtelenszer' megtenni, hiszen a tojás-pontok is ugyanolyan korlátozottan jönnek majd, mind a forge-pontok. Vagyis nem fog mindenki szomszédot, meg barátot motiválni, ha még a céhnek sem lesz elég a pontmennyiséged. Ha pedig még oda sem elég, akkor Neked sem adnak vissza annyit, mint amennyit Te gondolsz, hogy fogsz kapni.

Persze, hogy nem de még szerintem így is több össze fog jönni mint a Beta-n.
 

DeletedUser21403

Guest
Hát igen ezért is írtam h a Boldog Vazult teljesen elértéktelenítették! A Boldog Vazul 5x5-ös helyen a max szinten ad 100 védelmi bónusz ill. kb 20.000 pénzt naponta! Ezzel szemben a védekezési dekorból elég letenni 25-öt ami tényleg nem vmi nehéz összeszedni és akkor ugyanúgy 5x5-ös területen megvan a 100% védelmi bónuszod! Akkor mi értelme a Vazulnak,Semmi! Most vki rengeteg fp beáldozott másnál h meglegyenek a tervrajzok ill. rengeteg anyagot arról nem is beszélve h milyen nehéz felhúzni maxra! Most meg akár egy hét alatt simán össze lehet szedni és csak annyit kell tenni h lekattintja a dekorokat és másnál elhelyez és ennyi! Azért a napi 20.000 pénzért meg nem éri meg a Vazullal gürcölni! Sztem ezt így nagyon elcseszték! Vagy limitálni kellet volna a számukat vagy növelni a méretüket vagy csökkenteni a bónuszukat mert ez így eléggél el lett ba..va!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Hát igen ezért is írtam h a Boldog Vazult teljesen elértéktelenítették! A Boldog Vazul 5x5-ös helyen a max szinten ad 100 védelmi bónusz ill. kb 20.000 pénzt naponta! Ezzel szemben a védekezési dekorból elég letenni 25-öt ami tényleg nem vmi nehéz összeszedni és akkor ugyanúgy 5x5-ös területen megvan a 100% védelmi bónuszod! Akkor mi értelme a Vazulnak,Semmi! Most vki rengeteg fp beáldozott másnál h meglegyenek a tervrajzok ill. rengeteg anyagot arról nem is beszélve h milyen nehéz felhúzni maxra! Most meg akár egy hét alatt simán össze lehet szedni és csak annyit kell tenni h lekattintja a dekorokat és másnál elhelyez és ennyi! Azért a napi 20.000 pénzért meg nem éri meg a Vazullal gürcölni! Sztem ezt így nagyon elcseszték! Vagy limitálni kellet volna a számukat vagy növelni a méretüket vagy csökkenteni a bónuszukat mert ez így eléggél el lett ba..va!!!

Ismét csak: izé. Elértéktelenedett az Aacheni katedrális, mert van Zeusz szobor? Nem, mert békésen elvannak egymás mellett; egymást erősítve. Ugyanez van a fenti esetben - ráadásul a védelmi dekor nem ad naponta pénzt sem; vagyis nem egyenértékű a Vazullal (de ugyanitt megkérdezném, hogy akkor a Deal-t is dobja mindenki; hiszen az még nagyobb területen terül el, és az is csak 100%-os bónuszt ad). Vagyis bőven elvannak egymás mellett, miközben egymást erősítik.
Azon kívül a kapható tojások száma sem végtelen, és nem lesz túl hosszú az event sem. Mondjuk napi 20 embertől kap az ember (ennyinek tudsz Te is adni, és ezt általában oda-vissza el fogja várni mindenki); az a várható értékek alapján olyan 25-30 tojás; ami 14 napra levetítve (hiszen csak két hétig tart az event) 350-420 tojás (egy kis szerencsével lehet ez 500 is; hatalmas mákkal akár 600-700 is). Ehhez még jöhet a küldetésből valamennyi; és ezeket kell beosztani úgy, hogy van a 3 épület, van a plusz katonai egység, van a plusz tervrészletek, forge-pont csomagok, egyebek. Mindent nem lehet megvenni, mint a bétán, mert nem olyan hosszú az event ideje...
 

DeletedUser21403

Guest
Én ott kb másfél hét alatt összeszedtem 1000-et tehát nem hinném h olyan nehéz lenne! A másik meg az h 20.000 pénzért nem éri meg felhúzni 10-es szintre holott pikk-pakk is meg lehet szerezni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Lenne néhány kérdésem:
A kitakarított dísz alá lehet tojást rakni? A tojás levétele után csak 12 óra múlva lehet újra tojást rakni a díszre? A tojásos díszt ki lehet takarítani?
 

Vanek ur

Aktív tag
Én ott kb másfél hét alatt összeszedtem 1000-et tehát nem hinném h olyan nehéz lenne! A másik meg az h 20.000 pénzért nem éri meg felhúzni 10-es szintre holott pikk-pakk is meg lehet szerezni!

~10 nap alatt 1000? Az naponta 100. Vagyis Te 100 (na jó, legyen mondjuk 80) embert meg 'tojásoztál' naponta, hogy vissza'tojásozzanak' - napi 24 pontból, amit ha 6 óránként nem költesz el, akkor kevesebbet kapsz? Vagy meggyőztél ennyi embert (szereztél ennyi 'rabszolgát', vagy volt ennyi multid), hogy minden további nélkül támogassanak téged? Ez igen!
(Vagy valamit nagyon elszámoltál; vagy nagyon nagyot mondtál; vagy másképp volt; vagy ***** mákod volt, és kaptad a nagy értékű tojásokat - míg mások meg a ritkább 5 pontosokon kívül csak 1 pontosokat láttak, nagyobbakat még képen sem.)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent