Húsvéti esemény kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
a dolgok pl kivansag kut megmaradnak akkor is mikor mar lejart ez a husveti esemény??
 

DeletedUser16887

Guest
Én msot járok a 66osnál, tehát akkor az után még lesz a 99.es.
Azután lesz csak hogy vegyem meg mind a 9 husvéti dolgot?
a 99. Után jár a 250 tojás vagy ha megvettem mindent azután?
Jelenleg van egy zsiványrejtekhelyem és most építettem egy kivánságkutam. A megmaradt dolgok öszesen 340 tojásba kerülnének majd, de szerintem nem veszem meg őket 340ért hogy aztán kapjak 250et...
Inkább veszek még egyet valamiből, ha összejön a játék végéig 400-500 tojás.
 

DeletedUser21403

Guest
A végén arra a feladatra kapsz 250 tojást ha megveszed mind! Igaz h "buksz" 90 tojást de azért kapsz: 1 tervrajzot, 15fp-t egy zsiványt, 1 őrlángot és 2 profilképet emlékbe! Most ha belegondolsz 90 tojásért nem tudnál most ennyi mindent megvenni tehát azért sztem megéri de persze a döntést mindenkinek maga kell h meghozza!:D
 

DeletedUser16887

Guest
Kössz :D Végülis így igazad van. Csak hát egyikre sincs szükségem, de viszont annyit megér.
Nemhiszem hogy már betudom fejezni a 99es feladatot, még nem egész 6 nap van hátra, és a 66os küldinek csak a felénér járok.
Annak a legjobb, akinek a 99es végére van 590en tojása, de már lerakta a zsiványrejtekhelyet és a kutat.
megveszi először a maradék dolgokat. utáan megkapja a 250 tojást, abból meg vehet még 1 kutat vagy 10 őrlángot :D
 

DeletedUser21403

Guest
Ennyire azért nem számolgattam!:D De ha lesz a 99-es küldi után még 340 tojásom akkor megcsinálom ha meg nem akkor nem!
 

DeletedUser21023

Guest
Most vettem meg a zsivány tanyát, és a többi hely feloldásánál azt írja 1 tojás és 145, illetve 290 gyémánt kéne! Nemrég olvastam, hogy elvileg a 3. és 4. helyhez csak tojás kell! Akkor ez most hogy is van?
 

DeletedUser21023

Guest
Közben kiderült, hogy ha nő a költhető tojások száma, csökken a szükséges gyémántmennyiség. :)
 

DeletedUser22708

Guest
Hi all!

Kérdésem lenne a zsiványokkal kapcsolatban. Azt tudom, hogy a zsivány plusz hely feloldása jelenleg tojással történik, de mi van ha teszem fel nem oldom fel most a maradék két helyet? Végleg bukom, vagy az event után lehet pénzzel, vagy ne adj isten gyémánttal oldani?

Üdv C
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok nekem van egy olyan gondom hogy napi 24 et rejtek tojásból de a 99 es küldiböl hiányozni fog 4-5 db ezt nem lehetne valahogy megoldani valami részleges ajcsival vagy valamivel ?

üdv Baxi1018
 

DeletedUser3

Guest
Sziasztok nekem van egy olyan gondom hogy napi 24 et rejtek tojásból de a 99 es küldiböl hiányozni fog 4-5 db ezt nem lehetne valahogy megoldani valami részleges ajcsival vagy valamivel ?

üdv Baxi1018

Erre sajnos nincs lehetőség :(
 

DeletedUser

Guest
én aktívan játszom és nincs sok igényem ezzel kapcsolatban csak az hogy kis ajándékot kapjak mert van akinek 4 kívánság kutat van én alig bírtam összeszedni az 1 et és ez megrázószámomra :( de ha nem hat nem :(
 

DeletedUser

Guest
Üdv!

Nem tudja véletlen valaki, hogy a 99-es tojás kiosztós küldi után, lehet-e még tojásokat rejtegetni másokhoz?

Köszi előre is.
 

DeletedUser1300

Guest
igen.a megadott dátumig ami még két nap. hisz vásárolhatsz még a talált tojásokból a megadott időpontig.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent