Húsvéti esemény kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22128

Guest
Sziasztok
Nekem azzal kapcsolatba lenne kérdésem hogyha megépítem a Kívánság kútat vagy micsodát akkor az húsvét utánn is megmarad? :D
Választ elölre is köszönöm!!
 

DeletedUser

Guest
Lenne egy kérdésem:

Végeztem a 99 tojás elrejtésével(200 tojás volt a jutalom) is, a jelenlegi feladat: "Szerezz meg minden díjat a húsvéti tojás beváltásból, legalább egyszer." 0/9

A 9 vásárlási lehetőségből már magvan 5 (2 avatar, zsivány képző, kívánságkút, őrlánd)... érdemes megvásárolni a maradék 4-et 1x (zsivány mint egység, tervrajz, 5 és 10-es Fp), mert az utóbb említett tételek összesen 210 tojásba kerülnek, magyarul a lényeg, mi a jutalom ha teljesítem?

Választ előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Guest
Te megvettél mindent és onnan tudod?
Nekem 690-et kellene elköltenem hogy minden meglegyen mert csak őrlángokat vettem és kivánságkutakat.
De akkor nem veszem meg ha tényleg 250 tojás a jutalom, nem éri meg nekem.
 

DeletedUser

Guest
Köszönöm az infót!
Akkor jobban járok ha veszek forget vagy esetleg a maradékból térképrészletet.:)
 

DeletedUser22774

Guest
Üdv!
Két kérdésem lenne! Ha már minden tojást felhasználtam, gyémántért még bármit meg lehet venni?
Ha mind a 4 zsivány elhull, 96 óra, míg mind a 4 egyszerre bevethető?
 

DeletedUser23389

Guest
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni , hogy mit takar a tojások sávjában megjelenő nyuszi fej , azt írja , hogy másik tojás elrejtési művelet !
De nincs raktáron tojás , akkor meg mit lehet vele kezdeni ?
 

DeletedUser

Guest
Szia voltamitt!

Ha rahuzod az egeret a nyuszifejre valoban azt irja ki ... de ... ha megnezed a sor veget ott megy a visszaszamlalas.
Azt mutatja az ido, hogy meg mennyi ido van hatra, hogy egy ujabb tojast kapj amit elrejthetsz masoknak ;)

Udvozlettel:
Lady Drakhe
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent