Húsvéti esemény kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11

Guest
Köszönöm Vanek ur.

A Kívánságok kútja bónuszai 24 óránként (véletlenszerű bónusz);

Bronzkorszak: ~500 pénz, ~500 alapanyag, 2 medál
Vaskorszak: ~1000 pénz, ~1000 alapanyag, 3 medál
Korai Középkor: ~2000 pénz, ~2000 alapanyag, 5 medál
Virágzó Középkor: ~3000 pénz, ~3000 alapanyag, 10 medál
Késő Középkor: ~4000 pénz, ~4000 alapanyag, 19 medál
Gyarm. Kora: ~5000 pénz, ~5000 alapanyah, 31 medál
Ipari Kor: ~6000 pénz, ~6000 alapanyag, 49 medál

Kortól függetlenül, 50 Gyémánt, 2 Forge Pont, és 10 véletlenszerű árucikk jár.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1698

Guest
Köszönöm Vanek ur.

A Kívánságok kútja bónuszai 24 óránként (véletlenszerű bónusz);

Bronzkorszak: ~500 pénz, ~500 alapanyag, 2 medál
Vaskorszak: ~1000 pénz, ~1000 alapanyag, 3 medál
Korai Középkor: ~2000 pénz, ~2000 alapanyag, 7 medál
Virágzó Középkor: ~3000 pénz, ~3000 alapanyag, 10 medál
Késő Középkor: ~4000 pénz, ~4000 alapanyag, 19 medál
Gyarm. Kora: ~5000 pénz, ~5000 alapanyah, 31 medál
Ipari Kor: ~6000 pénz, ~6000 alapanyag, 49 medál

Kortól függetlenül, 50 Gyémánt, 2 Forge Pont, és 10 véletlenszerű árucikk jár.

Szia!

Ma pont medált kaptam reggel, de én csak 5-öt kaptam, kora középkorban.
 

DeletedUser21403

Guest
A koraiban tényleg 5 és nem 7 jár! Meg a pénz és alapanyag is csak körübelüli érték! Remélem azért a forgepont adás mennyisége is eltér valamelyest koronként! Az elején még ok a 2fp de az ipari korban már nem megy vele sokra az ember!
 

DeletedUser11

Guest
Köszönöm a jelzést.

Forge Pont azt hiszem minden korban 2. Ezt több helyen is láttam.
 

DeletedUser20729

Guest
lenne egy kérdésem.

Van amikor többen egyszerre rejtenek el tojást a városomban és az egyik 50 a másik 1 tojást ad. Miért van az, hogy 50 tojást ad?
 

DeletedUser1261

Guest
Sziasztok! Kívánságkútból hány darabot lehet egy városban felépíteni?
 

DeletedUser21403

Guest
lenne egy kérdésem.

Van amikor többen egyszerre rejtenek el tojást a városomban és az egyik 50 a másik 1 tojást ad. Miért van az, hogy 50 tojást ad?

A tojások értéke lehet 1,5,20,50 ! de azt h melyiket kapod az a szerncsén múlik!

Annyi kútat lehet letenni amennyit bírsz tojással!
 

DeletedUser21184

Guest
sziasztok én még nem kaptam csak 1 es meg vagy három db 5 tojást mitől függ hogy menyit kapok ? az idő hogy mikor találom meg vagy a tárgy korától ?
 

DeletedUser21964

Guest
Gondolom kb. úgy van, hogy: 1-esre 70%, 5-ösre 20%, 20-asra 8%, 50-esre 2% esély van. Valami ilyesmi lehet.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok
Ha két örtornyom van akkor 2x4% lesz a védelem védöbonusza.
 

DeletedUser21403

Guest
Igen 8% védelmed lesz! Ha meg 10-et teszel le akkor meg 40% és így tovább...
 

DeletedUser11

Guest
Szerintem ezt most nagyon elrontották ezekkel az őrtornyokkal. Valaki letesz 12 db-ot, ami könnyen megvan, és máris felér egy Aacheni katedrális ellen, ami ugye 50% támadó erőt ad.
 

DeletedUser21403

Guest
De annál van 50% védelmi és támadó is tehát az előny még nálad van! És aki meg letesz 25-öt annak meg annyit ad ugyanakkora területen mint a Boldog Vazul max-on! Csak annyi a különbség h az ad egy kis pénzt! De azért ki küzdi fel a 10.szintre hogyha ezekkel sokkal gyorsabban is megy!?

- - - Updated - - -

Eddig én le tudtam volna tenni ezekből 13-at 4.5 nap alatt! Van még 10,5 tehát úgy kb.45-50-et simán le lehet ezekből tenni aki akar ami már önmagába is 180-200%os védelem! Simán veri a Vazul-t vagy a Deal-t védekezésnél és ezek sokkal hamarabb megvannak! Tulajdonképpen 2 hét alatt olyan védelmet lehet összeszedni ami a nevezeteseknél több hónap alatt sem!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Azt szeretnem tudni, hogy ha a kutamon lejar a 24 ora es en nemtudom leszedni idoben csak 1 ora mulva ... esetleg attorik a vedelmem azalatt az ido alatt akkor ok ki tudjak fosztani?
 

DeletedUser21403

Guest
Azt szeretnem tudni, hogy ha a kutamon lejar a 24 ora es en nemtudom leszedni idoben csak 1 ora mulva ... esetleg attorik a vedelmem azalatt az ido alatt akkor ok ki tudjak fosztani?

Nem lehet a kutat fosztani!

- - - Updated - - -

Szia
Az ötorony örökös vagy ha vége a husvétnak eltünik?

Az h örökös az nem biztos mert itt semmi sem az!:D De biztos hogy húsvét után nem fog eltűnni de lehet h később valamennyire korlátozzák mert ez így elég nagy baromság h nincs korlátozva a számuk!
 

DeletedUser

Guest
Hello!

Ha a kívánság kútját lerakom most a virágzó középkorban, akkor ahogy fejlődöm, fejlődik az is velem?
Szerk: Mert a szerelem fája, amit leraktam az nem fejlődik tovább velem sajnos...

Köszi!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent