0.24 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8196

Guest
Kezd a hocipom Leonardoval is teleleni - kb 2000 medalt adtam oda reszletekert es kaptam is vagy 15 t, DE egyse volt jo, Erdekes ez a veletlen. A legtobbet a dealbol es a drezdaibol kaptam- amiket mar megepitetem es sajna cserelni se tudom. Minek adja ha semire nem jo.
SOS ilyenkor ne menjen fel az emberbe a kishangya. Igy folosleges is az ilyen latszat segitseggek. Innkab kevesebb reszleteket adod volna de mindig csak olyat ami meg nincs meg.

Szia barátom :)))

Kicsit védeném a Foe-t mert nekem javarészt hiányzokat adott.
Le is raktam most a Zeusz alapjait és a Drezdai-hoz is csak 25 papír hiányzik.
Szal én nagyon lájkolom ma Leonárdót :)
Igaz,hogy sok medált elvertem,de hála a maxos Deal-omnak,vaqn egy rakással...
 

DeletedUser340

Guest
Erre anélkül is rájöhettetek volna, hogy egy csomó medált beáldoztok,
...már nincs más lehetőség területhez jutni csak medálokért................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Erre anélkül is rájöhettetek volna, hogy egy csomó medált beáldoztok,
...már nincs más lehetőség területhez jutni csak medálokért................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez igaz, viszont az is véges. Beáldoztam 2500 medált. 13 nappal később lesz meg az utolsó terület. Ennyit megér szerintem.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Átolvastam és rájöttem (ismét), hogy nehezen bírják az emberek a kritikát.

Fel kellene fogni a fejlesztőknek, supportnak, játékosoknak, hogy az emberek arról beszélnek többet ami nem jó. Ami működik rendesen az természetes.

Szeretem azt a játékot, mielőtt még más következtetésre juttok :). De valóban tele van hibákkal, és igen javítgatják. Az ötletek azért vannak, mert foglalkoztat bennünket hogyan tehetnénk jobbá a játékot. Ezt fel kellene fogni és nem "lehülyézni" a másikat.

Ami legjobban "fáj" nekem is, hogy ****** drága a játék, eddig nem vettem gyémántot, de garantálom nem is fogok. Más játékokban mindenhol prémiumom van, de ott normális árakat szabnak. Nem mellesleg még csak a sokat emlegetett 0.24-es verzió, ezért meg pláne sok!

Remélem minél előbb jön a játékosok közötti tervrajz csere, a másiknak nincs semmi értelme, én is cseréltem és olyat kaptam amim nem volt, de csak mákom volt. Még nincs nevezetesem, kibírom amíg lesz, de ez valóban frusztráló, ha ugyan azokat kapod. Egyenlőre még időt sem közöltek, hogy mikor vezetik be, ennél több kommunikációra lenne szükség az InnoGamestől. Viszont sok felvetésre nem érkezik válasz, persze csak azokra nem ami nem tetszik nekik, vagy ha válaszolnak a stílussal van bajom. Mi vagyunk a neveletlen "*****gyerek", ő pedig a cégét képviseli, lehetőleg kevesebb iróniával kellene válaszokat írni és a kérdésre válaszolni nem kampány szöveget gyártani. Néha olyan érzésem van olvasás közben, hogy "ha nem tetszik Kispajtás játssz mással meg ahol akarsz, hagyjál békén minket a *****ségeiddel".

Felderítésben az zavar, hogy oké hogy drágább, de miért tart a prérin másfél nap alatt átkelni? Nem mindegy a készítőknek, hogy 1 óra, vagy 1 nap. Nem látom az értelmét, hogy miért nő a felderítés, ha van lóvéd rá akkor miért kell még várni is napokat.

Asszem most ennyi :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser340

Guest
Én nem azt mondom, hogy senkinek nem éri meg, de itt sem garantálták, hogy hasznos részeket adnak, csak a medáloktól szabadítanak meg, ...már akinek megéri megszabadulni a medáljaitól!


...a Leonardo küldihez még egy gondolat!
Az is egy erőszakos valami, hiszen, ha nem kötelező akkor miért nincs egy "Küldetés megszakítása" lehetőség mint az összes többi opcionális küldinél?????
E helyett minden belépéskor ott pislog a többi alatt!!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!Nevezetesnél a megmaradt tervrajzokkal nem lehet valamit csinálni? Mert megvan a Deal de maradt 1 plusz tervrajz

üdw:endbalu
 

DeletedUser20400

Guest
Szia endbalu,

Egyelőre meg nem lehet semmit sem csinálni vele. Majd idővel biztosan megoldódik.

Üdv.
Imike
 

DeletedUser

Guest
Én bízom benne, hogy a fejlesztések felhasználói igények szerint történnek, mert ha szükségtelen marhaságok jönnek elő, az emberek előbb-utóbb itthagyják a játékot, és nem lesz profit. Szóval az ötletek kellenek, megvitatjuk egymás között, és DaN biztosan látja, hogy mire van igazán igény, és jelzi (remélem). Viszont tény, hogy a válaszolás stílusa néha-néha tényleg leereszkedő, ez kicsit fusztrál, bár csak puszta betűket látunk, és lehet, hogy félreértelmezzük a "hangsúlyt".
Szóval türelemmel mindkét oldalról, és akkor itt is egy jó közösség születhet. És lesz egy piacképes, jó játék :)
Ha továbbra is élvezetes marad a játék, továbbra is itt leszek.
 

DeletedUser21403

Guest
Annyit elárulhatok, hogy az aktív játékosok száma több tízezer. Jelenleg is több korszak fejlesztése folyik, tehát kár szőni az elméleteket a játék végéről.

Ha az aktív játékosok száma ilyen nagy akkor miért van az h sok helyen csak 40-50 vannak egy szomszédságban?És persze azok közül sem mind játszik! Miért nem lehet összébrakni mindenkit h mindenhol meglegyen a 70-80 AKTÍV játékos???!!!
 

DeletedUser3

Guest
A szomszédságok összevonása elég bonyolult képlet alapján történik. Két szomszédságot akkor rak össze a rendszer ha az összes létszám kevesebb mint 80 és az átlag pontszámuk nem nagyobb illetve kisebb X %-kal (hogy ne rakjon össze 60 kezdőt 20 fél éve játszóval).
Ez teljesen független attól hogy hányan játszanak, nem embereket mozgat a rendszer hanem szomszédságokat.

Tettünk már több javaslatot ennek a képletnek az átdolgozására, folyamatos a tervezés ez ügyben, de nem könnyű olyan megoldást találni ami lényegesen jobb a mostaninál.
 

DeletedUser3942

Guest
Tisztelt jatekosok es Suport
Ma olvastam egy hozzaszolast hogy egyesek csak a hibakat vesszik eszre es ami jol mukodik azt nem, mar jo parszor kertem tobb forumszalon is hogy legyen szives irja meg valaki hogy mi mukodik itt jol.
En teljes mertekbe ki vagyok abrandulva a jatekbol, azert maradok meg itt mert nagyon egyszeru es butacska let a jatek, meg egy par ismeros miatt es napi 2-3 szor par percre feljovok, es szorakozni nem magaval a jatekal hanem a forumal szorakozok. Kedves hexenke orulok hogy neked olyan reszleteket adott ami kelet, nekem mint irtam a 2000 megalert kb 15 reszletet kaptam amibol kb 7 volt a del es a drezdai amiket megepitetem, es vagy olyat amibol mar volt es 3 olyat is amelyik epuletbol meg egy se volt. Raadasul tegnap a csereberevel rais faragtam 1 reszlet kelet a zeuszhoz es volt 4 / 2 db reszletem es ha 2 ketdrabo s reszletet kijelosz akor ad egy 3 ikat.Na es mivel a 4 re se adta ami keletvolna ezert mergembe egy 2 db es egy 1 db reszletet jeloltem ki, na es mostmar 2 hianyzik a zeuszbol.
Tehat megkernem azokat akik tudnak olyat a jatekrol ami jol mukodik azt irja le
Mikent lehet törölni, mert edig sehol se talaltam errol infot es ha tenyleg olyan nepszeru ez a jatek akkor mardjon is publikus, hisz nem kel attol tartani hogy a többseg itghadja

Ja es szerintetek a Cisgard elindulasaval hanyan hadjak itt a szervert es mennek at az ujjonan indulora, szerintem a 90% tuti
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
A szomszédságok összevonása elég bonyolult képlet alapján történik. Két szomszédságot akkor rak össze a rendszer ha az összes létszám kevesebb mint 80 és az átlag pontszámuk nem nagyobb illetve kisebb X %-kal (hogy ne rakjon össze 60 kezdőt 20 fél éve játszóval).
Ez teljesen független attól hogy hányan játszanak, nem embereket mozgat a rendszer hanem szomszédságokat.

Tettünk már több javaslatot ennek a képletnek az átdolgozására, folyamatos a tervezés ez ügyben, de nem könnyű olyan megoldást találni ami lényegesen jobb a mostaninál.

Hát sztem azért lenne ésszerűbb és egyszerűbb megoldás is!!!

Annyit kéne tenni h össze kéne rakni az egy korban lévőket és kész! Ha van 2000 játékos aki a gyarm. korban jár akkor létre lehetne hozni abból 25 80 fős szomszédságot úgy h a legtöbb 80 pontal rendelkező egymás mellé utána a 81-től 160. és így tovább és így tovább minden korral! Arról ugye aki gyarm ,késő, virágzó, de még a korainál járó játékos esetében sem beszélhetünk már kezdő játékosról! Aki meg még fél év után a bronz a vas vagy akár a koraiban jár sztem azoktól nem kell félteni az újonc játékosokat!! De ha már ezt nem is akkor legalább amit az ötletszobában megírtam létrehozhatnák a "külső" támadást amivel mindenkinek egyazon lehetősége lenne pontokat szerezni illetve fejlődni!
 

DeletedUser3942

Guest
Kb 40 gyarmi korabeli részleteket a nevezetes eületrol 4 masikra elcserelem ami nekem is jo
 

DeletedUser

Guest
Ezzel az új verzióval egyébként rengeteg megjelenítési hiba is előbújt.
Pl. sok egymás utáni látogatásnál a látogatottaknak csak a városát látom, körülötte a terepet nem. Csatánál csak a katonákat látni, a terepet nem, és néha a fosztogatásra váró város helyett csak egy nagy sötétség látszik.
Sokszor előfordul még, hogy rányomok egy küldetésnél a "rendben"-re, és még ugyanazt az ablakot egymás után 4-5-8-10x is feldobja.
Javításokat kérek!
 

DeletedUser

Guest
Ezzel az új verzióval egyébként rengeteg megjelenítési hiba is előbújt.
Pl. sok egymás utáni látogatásnál a látogatottaknak csak a városát látom, körülötte a terepet nem. Csatánál csak a katonákat látni, a terepet nem, és néha a fosztogatásra váró város helyett csak egy nagy sötétség látszik.
Sokszor előfordul még, hogy rányomok egy küldetésnél a "rendben"-re, és még ugyanazt az ablakot egymás után 4-5-8-10x is feldobja.
Javításokat kérek!

5-8 látogatás után frissíteni kell.
 

DeletedUser1609

Guest
Szép napot!

Nem gondolnám, hogy a játék készítőinek feltett szándéka lett volna rossz, unalmas, játékosokat bosszontó játékot létrehozni.
Ez üzletileg sem érné meg, márpedig tudomásul kell venni az online játákpiac milliárdos üzlet és nem forintban.

Eddig is voltak a játékban hibák, mint mindegyikben. Ez számomra teljesen elfogadható. Egyik sem zavart különösebben.

Ám az, hogy egy felépített épületbe kapok újabb és újabb részleteket, teljességgel elfogadhatatlan és tökéletesen értelmetlen.
Sokak már egy második ugyanolyan épületet is fel tudnának építeni.

Persze ki lehet lépegetni naponta a céhből és belépni egy olyanba ahol esélyesebb lehet még fel nem épített épülethez
részletet kapni, majd vissza. De igazából ez nem lehet a játék készítőinek a célja!

Igen, lehet olyan barátlistát felállítani ahová olyanokat hívunk meg, akiknek vannak olyan épületei amire "szükségünk van".
Ám ez sem tökéletes, mert ők mivel még a "tech. fába" teszik ferge pontjaikat nemigen tudnak segíteni a már felépített
épületek felhúzásában.

Azt gondolom nem lehet egy megoldhatatlan programozói feladat, hogy a cserét kiterjesszék a saját korfüggetlen épületeken belülre.

Ez sokunk játékkedvét adná vissza.
 

DeletedUser3942

Guest
Kedves Safira en ezeket a hibakat mar joideje jeleztem, nekem is lenyegebe mind Leonardo mind motivalas/takaritasert a Deal es a drezdai reszleteit kapom amiket mar felpitetem es legalabb 40 reszletem van mar beloluk. Sot mar olyan esetem is volt hogy késő korabeli epulet takaritasaert a Deal reszletet kaptam (ezt is töbször több helyen jeleztem- no valasz volt ra) Es azokra a konkret kerdeskre amiket feltetem egyszer se jott valasz se a forumon se a suportnak irt leveleimbe. Gondolom a suportban resztvekok se tudnak lelkiismeretel olyakat allitani ami butasag lenne.
Nem tudom hogy mit akarnak a jatek forgalmazoi elerni, de szerintem nem joiranyba megy a jatek. Amire most jo azaz hogy azon jatekosokat akiket meg meglehet Fejni azokat tejeltetik, es töbiekkel nem foglakoznak. Pedig rengeteg uj jatek jelent meg en hetente kapok uj jatekrol tajekoztatast, amikkel csak egy a baj egyelore nem magyar nyelven vannak, de elso ranezesre sokkal jobbnak tunik mint a mostaniak köztuk ez is.
 

DeletedUser3689

Guest
Kedves Kárpátalja!

A játék valóban nem hibátlan. Az, hogy ugyanolyan részleteket ad, arra ott a csere, az hogy olyan épülethez is ad részletet ami megvan, na bumm (én például úgy csinálom, ugyan abból a korból építem az épületeket, és ha kész, nem takarítok-motiválok-fosztok ilyen épületet), az hogy van olyan játékos aki átlépked máshova, nos neki van ideje, - nekem nincs...

a frissítés óta visszaugrálnak az ablakok, néha fekete a táj, néha kifagy a flash, és? nincs frissítés gomb a böngésződön?
aki ingyen játszik, az örüljön van mivel, aki fizet, annak köszönöm, hogy finanszírozza!

De szerintem, nagyon szép a játék, jópofa nekem tetszik...

és ami miatt konkrétan neked címeztem a levelem, az az szerintem próbálj meg másik játékot, és töröld a városod... akkor nem szemeteled tele elégedetlenségeddel a fórumot, és nem bosszantod vele azokat, akik nem kíváncsiak rá!

PEACE!
hzs
 

DeletedUser3942

Guest
Keves Hzs74 ha ilyen tajekozott vagy akkor kerlek aruld el hogy mikent lehet törölni. es legalabb csak probalj meg valaszolni es ne csak egy szót/szótagott vegyél ki és arra reagálj. Amugy a grafikájával semi baj ez egy szép játék de nem a szépségért játszanak az itt játszó játékosok, és ha már enyi időt ráforditott az ember fia akor bizonyos magyarázatokra is kiváncsi. Ha neked a játékba csak az a jó hogy szép akkor Nem is kell válszolnod mert minden vilagos, és sose állitotam hogy nincs szükség a premiumosokra.
és áruld már el légyszives hogy jelenleg ebbe a játéknak mi a köze a stratégiai játékhoz. Amugy az hogy teleszemetelem annak több oka is van - a legfontosabb hogy egy alaptalan dologgal anno megvadoltak, iletve edig egyetlen kerdesemre se kaptam választ. de ha te ugy érzed magadat hogy képes vagy a kérdésekre válaszolni akkor felteszem neked is.
Ja csinaltam ugy is hogy csak azon korabeli epuleteket motivaltam/takaritotam de igy 8 napig semit nem kaptam, igy kenytelen voltam mindenkit meglatogatni kb 190 embert naponta, ja es a fenti levelembe is irtam de azt se vetted eszre hogy későkorabeli épuletet takaritotam és deal részletet adot. Aki nem tudná a Deal Kastély gyarmatositas korabeli igaz egyszer fordult ez elo de ezt is jeleztem több forum oldalon is es privat levelbe a suportnak is irva.
Gondolom te az ilyen vedo beszedekert vagy kapol gyemanto vagy komoly vasarloja vagy es attol tartol hogy a befekteted penzedert nem kapod meg azt amit varsz es nem lesz kivel jatszani. Szemely szerint szeretek ilyen jatekosok ellen jatszani - de itt penzert a lehetoseggek is el vannak adva es ertelmetlen egy premiumossal harcolni versenyezni. Ha maskep gondolod akor magyarazd el annak a logikajat hogy egy nem premiumos mikepen veheti fel a versenyt egy premiumossal.
Amugy több jatekot is kiprobaltam es majd mindenut penz nelkul eleg komoly jatekbeli sikereket ertem el, itt azert maradtam mert szép grafikáju de egyszerü játék volt anno.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
Kedves Kárpátalja!
Ahogy észrevettem, örök elégedetlen vagy. Ebben a játékban nem találtál egyetlen számodra megfelelő dolgot sem. Akkor miért nem készítesz egy olyan játékot ami az elvárásaidnak megfelelő? Ott akkor csak magadat hibáztathatod, ha nem úgy haladsz ahogy elgondoltad.Vagy van még pár magyar nyelvű online játék. próbáld ki azokat. Vannak olyan játékosok, akiknek tetszik ez a játék, szívesen játszanak vele, sőt a hibákat is észre veszik, jelzik is, és azokat a team jelzi a készítők felé, ahol ahogy mód van rá javítják is.
Az meg, hogy a teamnak írtál privát levelet, és egyre sem kaptál választ keményen cáfolom! Írtál nekem is, és a levélváltás után felkértél barátnak is. Ott vagy a barát listámon. Akkor nem kaptál egyetlen választ sem?
És még egy! Ha fórum társaddal beszélgetsz, kérlek add meg a kellő tiszteletet, legalább annyit amennyit a magad számára elvársz!
Ja és még valami a stratégia nem csak hadászati célú lehet, lehet városrendezésben is stratégiát fölállítani és a játékban, hogy fog valaki előre haladni prémiummal vagy anélkül.Ez is stratégia.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent