0.24 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3942

Guest
Mar csak az a kérdés hogy lessz e játék addig.
Mert ha pld megnézitek a fórumon a 0,24 verzio frisitésit azt kb 900 olvastak el, kb 1 hét allat, es a 0,23 verzió frisitését 1300 an.
Az én olvasatomba ez azt jelnti hogy 900 -1300 jatekos van. Aki játszik, de egy masik inogames jateknal a Grepolis 1000 aktiv játékos alat megszüntetik a szervert. ugyhogy kicsi igy az esej hogy eljutunk 2050 ig
 

DeletedUser3942

Guest
Szerintem meg az is a játék végefelé való közeledését jelzi, hogy a 20% termel'és növekedést most már nem 1200 gyémántért vehető hanem csak 660 ért. Jaj de jót nevetnék ha a sokk csámántos fölöslegesen dobott ki egy csomó pénzt. hisz mig felépitik vége is.
 

DeletedUser3

Guest
Annyit elárulhatok, hogy az aktív játékosok száma több tízezer. Jelenleg is több korszak fejlesztése folyik, tehát kár szőni az elméleteket a játék végéről.
 

DeletedUser

Guest
Tuti rengetegen játszanak, még a discoveryn is nyomják a reklámot. Amúgy elolvastátok a tervrajzos kereskedős ötletemet??? Írjatok valamit, hogy mit gondoltok. üdv.
 

DeletedUser

Guest
Ti most komolyan képesek vagytok itt elkezdeni nyavalyogni? Hát komolyan mondom, hogy szánalmasak vagytok. Ez a játék 0.24-es verziója, hahóóó! NULLA PONT HUSZONNÉGY! Komolyan, ezt el kell valakinek magyarázni, hogy mit jelent? A fejlesztők azon güriznek, hogy egy nagyjából elképzelt világot felépítsenek, de ne haragudjatok már, hogy nem végeznek 2 hét alatt! Mit gondoltok, hányan végzik a programozást? És hányan vannak akik rajzolják az épületeket, a mozgásokat? Az emberek, akik dolgoznak, azok bizony szemét módon fizetést várnak ám el a munkájukért, azt gondolom, hogy itt páran hasonlóképpen vannak ezzel a dologgal. Akkor gondolkodjatok már! Miből van pénze az InnoGames-nek? Na? Segítek: Reklámok és a Prémium szolgáltatások. És nem, nem fogják a Grepolisból befolyt pénzt a Forge-os fejlesztőknek adni. Majd ha több lesz a bevétel, akkor biztosan több lesz a fejlesztő is és piszkosul gyorsan fognak dolgozni, de addig zicher hogy nem!
Az, hogy miért nem javítják már a bugokat szintén ide tartozik. Aki meg unja magát, az menjen el 2-3 hónapra, aztán jöjjön vissza. Ahány netes játékba eddig voltam, mindenhol pikk-pakk el lehetett érni a csúcsra, aztán eltelt egy kis idő, újabb fejlesztés és lehetett tovább haladni. Ez van, ilyen az élet. Ha megszereznétek a nevezetes épületek darabkáit 5 nap alatt, akkor 1 hónapon belül mindenkinek minden épülete maximális szinten lenne és azon kezdene el siránkozni, hogy nincs semmi kihívás a játékban. Tényleg szánalmasnak tartom azokat akik itt hisztériáznak. Álljatok be, ingyen és bérmentve programozni, tegyetek le valami használhatót az asztalra, aztán beszéljetek. Ameddig ez nincs meg, addig örüljetek neki, hogy itt lehettek.
És nyugodtan lehet rám ujjal mutogatni meg köpködni, nem érdekel. Felháborító, hogy egyesek csak hisztizni tudnak, főleg olyankor, amikor arról kéne beszélgetni, hogy milyen király, megint fejlődik a játék.

Uff, én szóltam!
 

DeletedUser

Guest
Én nem gondolnám, hogy nyavalygunk..inkább csak nagyon szeretünk ezzel játszani és ötletelünk, hogy mitől lehetne jobb. Természetesen mindenki tisztában van azzal, hogy ez egy új játék és rengeteg dolga van a fejlesztőknek, programozóknak. Nem hinném, hogy bárki legagyizta volna a játékot. Mivel ez a kibeszélő topik, úgy gondolom a negatívumoknak nagyobb helye van itt mint a pozitívumoknak. Ahhoz képest nem is inkább negatívumokról beszélgetünk itt, hanem, hogy mitől lehetne majd jobb a játék és szerintem ritka, hogy ilyen intelligens módon folyik a beszélgetés egy topicban ezért regisztráltam fel, már olvasom egy ideje. Szerencsére nincs itt az alja, aki csak ócsárolja az egészet és 1 hét múlva nem játszik tovább. Én értem a te álláspontodat, egy szintig egyet is értek, de nem gondolnám ilyen drasztikusnak a dolgot. És az ilyen hozzászólással csak azt éred el, hogy egymásnak esnek az emberek.

Inkább olvass, és tegyél hozzá a te ötleteidből és észrevételeidből. üdv.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21031

Guest
Ti most komolyan képesek vagytok itt elkezdeni nyavalyogni? Hát komolyan mondom, hogy szánalmasak vagytok. Ez a játék 0.24-es verziója, hahóóó! NULLA PONT HUSZONNÉGY! Komolyan, ezt el kell valakinek magyarázni, hogy mit jelent? A fejlesztők azon güriznek, hogy egy nagyjából elképzelt világot felépítsenek, de ne haragudjatok már, hogy nem végeznek 2 hét alatt! Mit gondoltok, hányan végzik a programozást? És hányan vannak akik rajzolják az épületeket, a mozgásokat? Az emberek, akik dolgoznak, azok bizony szemét módon fizetést várnak ám el a munkájukért, azt gondolom, hogy itt páran hasonlóképpen vannak ezzel a dologgal. Akkor gondolkodjatok már! Miből van pénze az InnoGames-nek? Na? Segítek: Reklámok és a Prémium szolgáltatások. És nem, nem fogják a Grepolisból befolyt pénzt a Forge-os fejlesztőknek adni. Majd ha több lesz a bevétel, akkor biztosan több lesz a fejlesztő is és piszkosul gyorsan fognak dolgozni, de addig zicher hogy nem!
Az, hogy miért nem javítják már a bugokat szintén ide tartozik. Aki meg unja magát, az menjen el 2-3 hónapra, aztán jöjjön vissza. Ahány netes játékba eddig voltam, mindenhol pikk-pakk el lehetett érni a csúcsra, aztán eltelt egy kis idő, újabb fejlesztés és lehetett tovább haladni. Ez van, ilyen az élet. Ha megszereznétek a nevezetes épületek darabkáit 5 nap alatt, akkor 1 hónapon belül mindenkinek minden épülete maximális szinten lenne és azon kezdene el siránkozni, hogy nincs semmi kihívás a játékban. Tényleg szánalmasnak tartom azokat akik itt hisztériáznak. Álljatok be, ingyen és bérmentve programozni, tegyetek le valami használhatót az asztalra, aztán beszéljetek. Ameddig ez nincs meg, addig örüljetek neki, hogy itt lehettek.
És nyugodtan lehet rám ujjal mutogatni meg köpködni, nem érdekel. Felháborító, hogy egyesek csak hisztizni tudnak, főleg olyankor, amikor arról kéne beszélgetni, hogy milyen király, megint fejlődik a játék.

Uff, én szóltam!

1 idézet:
"*Felháborító, hogy egyesek csak hisztizni tudnak, főleg olyankor, amikor arról kéne beszélgetni, hogy milyen király, megint fejlődik a játék."
Igen fejlődik, 3 csere után kapásból kaptam ugyanazokat. Merre fejlődünk?
Néhány játékon megfordultam én is. Tapasztalat: ahol elfogadható -Magyar viszonylatnak- a prémium ott van is fizető vendég. Nem írom le hol de találkoztam olyan seroval ahol szinte a játékost 50% folyamatosan prémezett. Ez persze kb. átlag, volt több is és kevesebb is.
 

DeletedUser18202

Guest
Sajnaljuk ha igy erzed a keszitoknek ezzel a jatek izgalmasabba tetele volt a celja.
Az elottem szolonal a pon 0,24 nagyon messze vagyunk meg sok fejlesztes lesz biztosan amik erdekesse es izgalmassa jatszhatova teszik a jatekot, ehhez ido es turelem kell nem megy minden egyik naprol a masikra

- - - Updated - - -

Hali
Valaki azért legalább már valami pozitivumot is irhatna, bárki játékos vagy suport. Bármit mert edig csak negativumokat lehet olvasni.

10 motivalasbol harom rajz sztem ez mindenkepp pozitiv
 

DeletedUser

Guest
1 idézet:
"*Felháborító, hogy egyesek csak hisztizni tudnak, főleg olyankor, amikor arról kéne beszélgetni, hogy milyen király, megint fejlődik a játék."
Igen fejlődik, 3 csere után kapásból kaptam ugyanazokat. Merre fejlődünk?
Néhány játékon megfordultam én is. Tapasztalat: ahol elfogadható -Magyar viszonylatnak- a prémium ott van is fizető vendég. Nem írom le hol de találkoztam olyan seroval ahol szinte a játékost 50% folyamatosan prémezett. Ez persze kb. átlag, volt több is és kevesebb is.

Komolyan, erre csak ennyit tudok mondani: "Ne ríjjá'! Ott a kenyér, piríjjá'!"

Elszomorító, hogy a mai emberek 90%a nem tudja mit jelent az, hogy harcolni valamiért... Nekem még nincs 1 speckó épületem se, 1 hete nem kaptam tervrajzot se motiválásért, se fosztogatásért, pedig mindkettőt elég aktívan csinálom, és a legtöbbami 1 épületből megvan, az 4, de mégse nyivákolok...
 

DeletedUser21031

Guest
Sajnaljuk ha igy erzed a keszitoknek ezzel a jatek izgalmasabba tetele volt a celja.
Az elottem szolonal a pon 0,24 nagyon messze vagyunk meg sok fejlesztes lesz biztosan amik erdekesse es izgalmassa jatszhatova teszik a jatekot, ehhez ido es turelem kell nem megy minden egyik naprol a masikra

- - - Updated - - -


10 motivalasbol harom rajz sztem ez mindenkepp pozitiv

Na ez valóban pozitívum, de majd meglátjuk.
Ami a fejlesztést illeti, a fejlesztőknek azt illett volna látni előre, hogy a már megépített épületek részletekkel mit kezdjenek a játékosok. Ehhez csak józan paraszti ész kellene semmi más.
 

DeletedUser18202

Guest
Na ez valóban pozitívum, de majd meglátjuk.
Ami a fejlesztést illeti, a fejlesztőknek azt illett volna látni előre, hogy a már megépített épületek részletekkel mit kezdjenek a játékosok. Ehhez csak józan paraszti ész kellene semmi más.

jo a plusz reszlet is, gondolkozz kicsit megnovelt eselyekkel kaphatsz terkepet megha olyat is ami mar megvan de azt meg mindig akar eltudod cserelni ergo 3 eselyed van arra hogy uj rezsletet szerezz szerintem ez korrekt

- - - Updated - - -

nem mellesleg ha kiszamithato lenne a dolog ergo maga a jatek is akkor mar nem lenne izgalma es ertelmet vesztene...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20919

Guest
2 reszlet hianyzott eddig a zeuszombol, az elso cserere beadta az egyiket, a masodikat pedig a 6-7.re, igy mar megtudom epiteni.
Egyebkent a kibeszelo temaban a valtoztatasokat kellene kibeszelni, nem azt hogy "mennyire gagyi a jatek"
 

DeletedUser21403

Guest
Üdv!

A tervrajzrészek osztásánál sztem nincs gond! Hisz ha mindenki egyszerre letudna tenni egy nevezetes épületet akkor senki se menne segíteni építeni a másiknak és akkor mindenki építhetné saját magának ami mondanom se kell nem lenne nem lenne vmi gyors!:D
 

DeletedUser

Guest
Én továbbra sem értem, hogy a már felépített épület tervrajzaival mihez kezdjünk? Ha csak nem lesz egymás közti, vagy legalább épületeken átívelő (értsd: 2 deal kastély részletért kapok 1 castelt, vagy ilyesmi) cserelehetőség, akkor felesleges minden olyan tervrajz, ami már áll a városomban.
 

DeletedUser21403

Guest
Lehet hogy később azok cseréjére is lehetőség nyílik majd! De mindent csak sorjában!:D
 

DeletedUser21031

Guest
Én továbbra sem értem, hogy a már felépített épület tervrajzaival mihez kezdjünk? Ha csak nem lesz egymás közti, vagy legalább épületeken átívelő (értsd: 2 deal kastély részletért kapok 1 castelt, vagy ilyesmi) cserelehetőség, akkor felesleges minden olyan tervrajz, ami már áll a városomban.
Ott a pont, és nagy ?
 

DeletedUser20919

Guest
Lesz majd valami hasznuk ebben biztos vagyok, lehet hogy a 0.25ben. Addig is vegyetek fel baratnak es segitsetek zeuszt epiteni :p
 

DeletedUser

Guest
Persze, kapkodásra semmi ok. Csinálják csak, én pedig játszom tovább, mert élvezem ezt a játékot. Ha nem így lenne, már rég abbahagytam volna :D
 

DeletedUser3942

Guest
Hat nekem nem igazan van sikerem
csereltem 4 reszletet amibol 2 jo volt, 2 pedig ugyan oyat adot, illetve motivalasert kaptam 3 reszletet amibol 2 egymasutan adott es mar megepitetem azt az epuletet a 3 ikbol pedig volt mar 3 igy becseeltem es igy let 2 ketdarabos
 

DeletedUser

Guest
számomra pozitívum, hogy a motivált épületeim felett arany színnel jelenik meg az a kics micsoda :) a térképrészletekről még nem tudok nyilatkozni, mert ma a 120 ember után adott 1-et, az meg megfelel az eddigi átlaggal, hogy naponta egyet vagy egyet sem adott :)...de majd talán holnap....én ráérek kivárni, addig is van miért izgulni...olyan mint a lottószám, vagy eltalálod vagy nem :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent