0.24 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20919

Guest
Lesz lehetoseg a megepitett epuletek reszleteinek cserejere is. A fejlesztok is emberek, nem tudnak mindent 1 pillanat alatt megcsinalni. Nagyon nehez lehet ezt felfogni, kivancsi vagyok ra Te hogy vegzed a munkad, tuti Sztahanov leszarmazottja vagy. Masik dolog meg az, hogy eloszor a penzeseket kell megfejni utana johet a szorakozas az ingyeneloknek is.
 

DeletedUser36

Guest
Én meg próbáltam gyüjtögetni de úgy le lasitja a szomszédok látogatása a gépet egy óra alatt alig tudok egy pár játékost meg látogatni:Igy tehát a gépem lassúsága miatt nem tudok gyüjtögetni mert nagyon idegesitő a lassúság:)
 

DeletedUser3942

Guest
Lesz lehetoseg a megepitett epuletek reszleteinek cserejere is. A fejlesztok is emberek, nem tudnak mindent 1 pillanat alatt megcsinalni. Nagyon nehez lehet ezt felfogni, kivancsi vagyok ra Te hogy vegzed a munkad, tuti Sztahanov leszarmazottja vagy. Masik dolog meg az, hogy eloszor a penzeseket kell megfejni utana johet a szorakozas az ingyeneloknek is.

kedves zsaciku ezt elhiszed amit le irtal, egy hasonlo program sort kel csak beszurni a jatekba. csak ot nem azt a parancs sorozatot/okat kel megadni hogy ugyan azon epuletek reszleteit adja hanem barmelyik kivant epuletet.
Kerdesedre - nem vagyok sztahanovista, de a jatek ezen formaja nem jo vegett sejtet.
Ha nem haragszol leirom
1) Edig mindig azt a választ kaptam hogy azert vannak hibak a jatekba mert ez egy teszt/fejlsztes alatt alo szerver es hibak elofordulhatnak es ha nem tetszik akor varjam meg mig elindul a vegleges szerver. Ezel csak egy a bibi hogy hibas terméket vagy annak szolgáltatásait , részletét büncselekmény pénzért árulni
2) Nem igazan ertem hogy miert nem akakrja a jatek megtartani a közepes játékosokat, hisz nélülük akik pénzért játszodnak se lenének mertnem lenne kinél jobbnak leni illetve legyőzni
3) A részletek megszerzésének a 4-5 réslet utan köze sincs a véletlenhez. Aki nemhiszi az vegyen egy dobókockát és mondjuk dobja el 20 alkalomal, nezze meg mijen eredményke jönnek ki.
Ezen hibak és igazságtalanság miattt sokan megunják és ithadják a játékot, erre jó példa hogy a környezetembe sokk acvan amit vadaszni ke hogy mor lehet takaritani, mert motivalni nem lehet sose, es a paszivitasot is jelzi hogy a napi 24 forge pontal 5-6 epitkezesen tudok reszt venni ahol bar nagyon lassan de reszlet is lesz beole
Egyedul azert irtam le ebelli agajaimat mert megszoktam ezt a jatekot es nincs kedvem masikra menni, de ez igy lapos erdektelen.
Mondja meg valaki nekem mi abba Logikai Strategiai jatek hogy figyelni kel hogy a kivalasztot epuletbe anyi forget rakjak hogy reszletet szeezek, de egy ido utan ez is ualmas lesz ha egymasutan 8 szor agyja 1 es ugyanazon reszletet
En ide egy strategiai jatekert jottem, az most holvan
Udvözletel
 

DeletedUser21592

Guest
kedves zsaciku ezt elhiszed amit le irtal, egy hasonlo program sort kel csak beszurni a jatekba. csak ot nem azt a parancs sorozatot/okat kel megadni hogy ugyan azon epuletek reszleteit adja hanem barmelyik kivant epuletet.
Kerdesedre - nem vagyok sztahanovista, de a jatek ezen formaja nem jo vegett sejtet.
Ha nem haragszol leirom
1) Edig mindig azt a választ kaptam hogy azert vannak hibak a jatekba mert ez egy teszt/fejlsztes alatt alo szerver es hibak elofordulhatnak es ha nem tetszik akor varjam meg mig elindul a vegleges szerver. Ezel csak egy a bibi hogy hibas terméket vagy annak szolgáltatásait , részletét büncselekmény pénzért árulni
2) Nem igazan ertem hogy miert nem akakrja a jatek megtartani a közepes játékosokat, hisz nélülük akik pénzért játszodnak se lenének mertnem lenne kinél jobbnak leni illetve legyőzni
3) A részletek megszerzésének a 4-5 réslet utan köze sincs a véletlenhez. Aki nemhiszi az vegyen egy dobókockát és mondjuk dobja el 20 alkalomal, nezze meg mijen eredményke jönnek ki.
Ezen hibak és igazságtalanság miattt sokan megunják és ithadják a játékot, erre jó példa hogy a környezetembe sokk acvan amit vadaszni ke hogy mor lehet takaritani, mert motivalni nem lehet sose, es a paszivitasot is jelzi hogy a napi 24 forge pontal 5-6 epitkezesen tudok reszt venni ahol bar nagyon lassan de reszlet is lesz beole
Egyedul azert irtam le ebelli agajaimat mert megszoktam ezt a jatekot es nincs kedvem masikra menni, de ez igy lapos erdektelen.
Mondja meg valaki nekem mi abba Logikai Strategiai jatek hogy figyelni kel hogy a kivalasztot epuletbe anyi forget rakjak hogy reszletet szeezek, de egy ido utan ez is ualmas lesz ha egymasutan 8 szor agyja 1 es ugyanazon reszletet
En ide egy strategiai jatekert jottem, az most holvan
Udvözletel

Hello,
hát ezzel nagyon egyet tudok érteni...kb 2 hete regisztráltam, de nem nagyon találom a kihívást, napi pár bejelentkezéssel, simán viszem a kontinenst...
Tisztelettel,
angel
 

DeletedUser3942

Guest
ugylatom ha nem dicserik a jatekot, es nem konkret problemak vannak. senki tudomast se vesz rola
es semi reakcio
Itt is egy hiba bejelentest ujra szeretnek teni mert edig semi reakcio nem jott ra pedig a 0,23 es a hibabejelentesek es a suportnak irt levelembe is irtam
megpedig egy keso köözepkori takaritasomert egy gyarmatositasi reszt kaptam
udvozlettek
 

DeletedUser3868

Guest
Én meg próbáltam gyüjtögetni de úgy le lasitja a szomszédok látogatása a gépet egy óra alatt alig tudok egy pár játékost meg látogatni:Igy tehát a gépem lassúsága miatt nem tudok gyüjtögetni mert nagyon idegesitő a lassúság:)

Akkor neked marad a barátok,szomszédok,céhtagok Nevezetes épületeinek támogatása :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok, most regisztráltam a fórumra, de már játszom szeptember óta és elérkeztem a késő középkor közepéhez és felmerült bennem a kérdés, hogy vajon csinálnak-e gyarmatosítás utáni újabb korokat..Szerintetek lesz folytatása?
 

DeletedUser20919

Guest
Igen, kb 1 honap mulva jon az uj kor es az utan is meg tobb... kb 2050ig szeretnenek menni
 

DeletedUser18071

Guest
sziasztok
szép és jó ez többször meglévő alaprajz csere, amikor véletlenszerűen ad helyette másikat,de mondjuk betehették volna hogy mondjuk 3 vagy 4 vagy akár 5 meglévő részletnél már a KÉRT alaprajz részletet adná be.
nem hinném, hogy nagy felzúdulás lenne miatta. úgyis nehezen adja be a hiányzó részletet...
WRoi
 

DeletedUser340

Guest
Én a sok fejlesztés után még mindíg hiányolok egyetlen apró lehetőséget, amivel, ha akarnak élhetnének a játékosok,
...ez pedig a "Fiók TÖRLÉSE" lehetőség!
Még eddig egyetlen játékban sem volt ilyen, hogy csak beregisztrálni lehetett, kifelé már nem vezetett út! Igaz, hogy akkor fele ennyien sem lennénk talán.
Szerintem nem akkora durranás ez a játék, hogy innen senki ne akarjon kilépni, ha beregisztrált!

Még egy gondolat,
...ez a játék is a csatákra lett kihegyezve, mással alig lehet pontokat gyűjteni. Az egyáltalán nem számít, hogy összemotiválok/takarítok, vagy segítéssel összeszedek 4-5-6 nevezetes épületet, csak az adja vastagon a pontokat, ha naponta végig verem a szomszédokat, de egy idő után az is unalmassá válik, főleg, ha megépítettem 1-2 támadókat segítő Nevezetes épületet.

A kezdetektől itt vagyok, az elején még számított, hogy ki mennyire aktívan játszik, nem csak a támadásokkal lehetett haladni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser340

Guest
Szia!
Köszönet Neked Imike!
…legalább válaszoltál a kérdésre, bár nem tudom, hogy ezt máshonnan ki lehetett volna-e deríteni.
Ezt a „Beállítások” lehetőségbe jó lenne bevarázsolni, …biztosan lenne rá nem kis kereslet! Az itteni ismerőseimnek k.b. a harmada élne vele, vagy éppen ezért nincs ott?
Nem ez a leg lényegesebb, de én hiányolom, ami kicsit jobban foglalkoztat, hogy kezd nagyon egyoldalú lenni a játék a hadakozók javára, aki nem veri hülyére és nem fosztja ki a szomszédjaikat naponta „csak” simán játszik napi 10-12 órában annak semmi esélye az előrehaladásra. A motiválás/takarítás nem hoz semmit a konyhára! …terveket se nagyon, de ha valakinek már nem kellenek a tervek akkor csak ülhet és nézheti milyen szépen füstölnek a dohányültetvény előtt, vagy drukkolhat a kátrányégetőnek, hogy mikor gyullad ki a tető… ugyanezért a gyémántoknak is rohamosan csökken az értéke, a kezdetek óta jó párat megvettem már, de most már nem is tudnám mire használni!!!!!!!!
Azt hiányolom, még hogy csak azokat támogatja a játék akik a másoknak károkozásban jeleskednek, akik segítenek építkezni, vagy maguk építenek és másoknak segítenek ezzel tervekhez jutni, vagy árúkat termelnek 24 órában 2-3-4 épülettel 1-1 árúból, vagy a piacon adnak-vesznek, hogy a szomszéd, barát, céhtárs is haladjon azok miért nem számítanak sehol

Gussy

- - - Updated - - -

Hoppá!

Ez érdekes!!!
Eltünt a kilépési linkes hozzászólás!!!!
 

DeletedUser3942

Guest
Hali
Valaki azért legalább már valami pozitivumot is irhatna, bárki játékos vagy suport. Bármit mert edig csak negativumokat lehet olvasni.
 

DeletedUser20919

Guest
Hali
Valaki azért legalább már valami pozitivumot is irhatna, bárki játékos vagy suport. Bármit mert edig csak negativumokat lehet olvasni.
Határozott pozitívum, hogy nagyobb esélyünk lesz tervrajzot szerezni, még ha nagyon véletlenszerű is :)
 

DeletedUser3942

Guest
Jaja kb ugy lesz hogy mostmar nem 8-9 egyformareszlet lesz hanem 15-20 db egyforma. De semi panik mert a 15 reszletet betudod cserelni 5 valoszinu ugyanolyan reszletre.
 

DeletedUser20919

Guest
Az esély akkor is nagyobb :) Hidd el egy cipőben járunk, nekem is egy halom tervrajzom van és 0 nevezetesem :) Nagyon elszorító látni, hogy egyik pillanatról a másikra a biztos vezető helyről az esélytelen 2.-ra estem vissza, de remélem ezzel az újítással újra versenybe szállhatok
 

DeletedUser

Guest
Igen, kb 1 honap mulva jon az uj kor es az utan is meg tobb... kb 2050ig szeretnenek menni

Hali! Ezt a választ most komolyan vehetem vagy csak a ... előtti részt??? :)

Egyébként, ha már a fentiekről beszélünk, a tervrajazokon kívül én az alapanyagot és a pénzt is bevonnám a cserekereskedelembe, vagy legalább csak a kettőt egymás közt. Például a lakóházaimmal már nem tudok olyan mennyiségű pénzt kitermelni, mint alapanyagból, még ha körbemotiválok mindenkit akkor se. A pénzből mindig max. 60ezrem van, ami el is megy egyből vmi épületre, fejlesztésre, alapanyagból meg 200ezer körül van, mert mire pénzem lesz felgyülemlik és nem tudok vele mit kezdeni. Egy ilyen lehetőséggel például cserélhetnék 20ezer alapanyagot 20ezer pénzre. Vagy vehetnék 3200alapanyagért 10üveget, vagy 3200pénzért 10üveget, vagy 1600pénzért és 1600alapanyagért 10üveget. Vagy, ami éppen kell.. De éppen vehetnénk tervrajzot is 150ezer pénzért vagy alapanyagért..:) Szerintem, ha ezeket bevonnák a cserekereskedelembe egyből megugrana a játék és a fejlődés, hiszen mindent lehetne cserélni szinte mindenre. Jó persze, 100követ nem lehetne tervrajzért mondjuk, de ezt már a fejlesztők kilogikázzák..még a gyémántokat is megkockáztatnám, mert például Gussy élből kirakhatna pár gyémántot egy tervrajzért ;)

Szerintetek?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20919

Guest
Ami a hozzaszólásomat illetti, egy innogames alkalmazottól hallottam, valószínűleg megállja a helyét
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent