0.24 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3942

Guest
Tisztelt Tito
Nehanydolog ba igazad van, es elnezest kerek az esetleges nem megfelelo hangnemert, de mivel konkretan nekem cimeztek es szemetelesnek titulaltak a levelemet ezert en is hasonloan reagaltam ra. Nem azt irtam hogy egyetlen kerdesemre se kaptam valaszt hanem nem mindenre, fokent azokra nem ahol a suport szerintem nemtudot volna olyat irni amit akar sajat maga is ugy iteltevolna meg hogy helyes. Igen felkertelek baratnak mert valaszoltal a kerdesre. Kerlek nezd meg azt a valaszt amit potyomkin irt hogy mi a strategia jatek, azt hiszem ugyan itt a 0,24 kibeszelobe van.
De az altalad leirt strategiai megfogalmazasra konkretan kivancsi lennek hogy azt mikent gondolod komolyan, mert a varosrendezes a valos eletbe a szamomra a földrajzi adotsagok figyelembe vetelevel törtenik, es logisztikai parameterek alapjan. Itt nem igazan latom hogy mi kulomseg van abba hogy hova teszem az epuletet a legfontosabb parameter itt a jatekba hogy atlathato es egy tömör elrendezésekbe legyenek az epületek hogy minel keveseb ut es ures kihasznalatlan terulet legyen. Itt szerintem semi köze nincs a strategianak.
Premiummal jelen esetbe könnyu az elore haladas, premium nelkul nem. De nem is ez a bajj hanem hogy esejtelen egy premium nelkulinek felvenni aversenyt egy premiumossal. De ha tudod a valaszt mikent lehet kerlek akar teged akar mast irja le mikent lehet
pld egy 200% vedelmi ertekel a vedo seregenel, es 150% tamadasi es vedo ertekel a tamado seregenel akar varos tervezessel akar katonaoilg vagy bar milyen mas modon.
Ezt az egyet szeretnem csak hogy a kerdesekre valaszt kapjak.
 

DeletedUser11

Guest
Ahogy látom, megint oda lyukadtunk ki, ahova már körülbelül 1000-szer. A Prémium szolgáltatásokon szinte biztos, hogy nem fognak változtatni. Én is most vettem Prémiumot, ropogós 24.000 Ft-ért. Belőlem él meg a cég. Belőlünk! Megpróbálhatsz ez ellen tenni valamit, de nem adok sok esélyt, hogy bármire is fogsz jutni. Ez olyan, mintha mész az autóval, és dugó van. Tudsz ellene mást tenni? Nem!

A cégnek több játéka is van, amelyekben találhatsz számodra izgalmas elfoglaltságot, ha esetleg ez a játék nem felel meg, de azt kell mondjam, hogy ott is fogsz találni Prémium játékosokat. Jóval többet mint itt.

Ebben a játékban azért növelték meg egy kicsivel a Prémium szolgáltatások számát, mert a játék nem mások leigázására, és elpusztítására épül. Így legrosszabb esetben kifosztanak. Más játékokban meg évekig dédelgetett városaidat veszik el 1 nap alatt.

Egy másik megközelítése ennek a témának, hogy ha te szereted ezt a játékot, akkor azt úgy kell elfogadnod, ahogy van. Javaslataid természetesen lehetnek, amiket az itteni játékvezetés örömmel fogad, és továbbítják a cégnek. Ha nem tetszik egy játék valamilyen funkciója, akkor sajnos azt is el kell fogadnod. Élvezd azt a részét a játéknak, amelyiket csak tudod. Ha egyet sem találsz benne, akkor lehet, hogy ez nem a te játékod lesz.

És zárszónak: Te ingyen használod ezt a játékot (kérlek most ne menjünk bele, hogy villany, meg szabadidő stb.), míg mások fizetnek a játékélményért, és természetesen ezt bizonyos módon meg kell hálálnia a cégnek. Ha te is Prémiumos leszel, akkor te is fogod látni, hogy úgy már mindjárt más a játék. Mellesleg, az őáltaluk befizetett pénzből újabb játékokat hoznak létre, amelyeket te is, és másik több millió játékos is INGYEN játszhatsz. Ezt is figyelembe kell venni. Természetesen mindig lesznek olyan dolgok, amiket sokan nem fognak szeretni, de az életben nem volt egy olyan dolog sem, amit mindenki szeretett volna.
 

DeletedUser21403

Guest
Van igazság mindkettőtök elmondásaiban! Persze kell a prémium hisz ezért csinálták a játékot ill. ezért fejlesztik a profitért! Hisz nincs olyan dolog már a földön ami ne a pénzről szólna! Bár mondjuk ez nálam elvi kérdés!! Anyagilag bőven megtehetném h megvegyem akár az összes nevezetest meg a többi prémiumos dolgot csak mondjuk én tartom magam annyira jónak és értelmesnek ill. ügyesnek h egy játékot segítség nélkül is tudjak játszani! Persze nem vagyunk egyformák nem mindenki lehet ügyes okos stb. na nekik már kell a segítség ezt én is megértem! Bár mondjuk abban kárpátaljának igaza van h azért tulzásba vitte a játék a bónuszokat! Sztem nem kellett volna úgy csinálni h összelehet vonni a támadó ill. a védő pontokat! Sztem az 50%-os támadási ill. a 100%-os védelem is bőven elég lett volna!
 

DeletedUser20654

Guest
Én úgy nézem sokkal nagyobb eséllyel kapunk olyan épület részletét ami már megvan, mint a másikét. Pl. 3 nap alatt kaptam 9 Deal (már megépítettem) és 1 Drezdai (még hiányzik) részletet. Bár lehet, hogy én vagyok csak ennyire "szerencsétlen".
 

DeletedUser3942

Guest
Tisztelt TyRioN BlacK es a minden jatekos.
Most vagy en nem tudok ugy irni hogy ertheto legyen, vagy nem olvassatok el rendesen amiket irok.
EN SOSE SEHOL NEM IRTAM AZT HOGY NINCS SZUKSEG PREMIUMOSOKRA, HISZ NELKULUK NEM LENE SE EZ SE MAS HASONLO JATEK. sE AZT NEM IRTAM HOGY A PENZUKERT VETT ELONYOKHOZ NINCS JOGUK. Ha valaki ilyen reszt talal kerem masolja be.
Azt serelmeztem es serelmezem tovabra is hogy a nem premiumosoknak esejuk sincs felveni a versenyt a premiumosokkal szembe.
Velemenyem szerint az a jo jatek ahol a premiumosok es a nempremiumosok kozott megvan egy bizonyos egyensuj,hisz mind a 2 oldalra szukseg van e ket tipusu jatekosok nelkul nem mukodne a jatek. Ez az egyensuj meg is voltt itt is a nevezees epuletekig.
En konkret problemakat vetetem fel, es valaszkent pedig legtobb esetbe olyakat hogy kaptam is meg nem is.
Tisztelt TB a leveledre valaszonek pontrol pontra
1)
Ahogy látom, megint oda lyukadtunk ki, ahova már körülbelül 1000-szer. A Prémium szolgáltatásokon szinte biztos, hogy nem fognak változtatni. Én is most vettem Prémiumot, ropogós 24.000 Ft-ért. Belőlem él meg a cég. Belőlünk! Megpróbálhatsz ez ellen tenni valamit, de nem adok sok esélyt, hogy bármire is fogsz jutni. Ez olyan, mintha mész az autóval, és dugó van. Tudsz ellene mást tenni? Nem!
VALASZom
Mind neked mind masoknak akik koltenek a jatekra koszonom hogy az hozajarulasuknak koszonhetoen masok ingyen jatszhatnak. DE AMENYIBEN A TOBSEG NEM LENNE AKIK NEM KOLTENEK A JATEKRA VAGY CSAK MINIMALISAN AKKOR TI SE LENETEK EZT SE FELEJSD EL. Mert ugye kevesen lenetek, nem lenne kitol jobb lenni es legyozni a csataba vagy a ranglistan stb. Ezert az ingyen jatszok is egy ugyan olyan fontos resztvevoi a jateknak mit a fizetosek. Egyedul az esejt a lehetoseget kel megadni, azoknak is akik nem fizetnek hogy felvegyek a versenyt a fizetosokkel.
2)
A cégnek több játéka is van, amelyekben találhatsz számodra izgalmas elfoglaltságot, ha esetleg ez a játék nem felel meg, de azt kell mondjam, hogy ott is fogsz találni Prémium játékosokat. Jóval többet mint itt.
VALASZ
Jatszotam a Grepoliszon de ott is penznelkul feltudtam venni a versenyt es sokk esetbe sokk fizetost is legyoztem illetve megeloztem a rangletran. De egyre tovab egyer idoigenyeseb lett es igy meguntam
3)
Ebben a játékban azért növelték meg egy kicsivel a Prémium szolgáltatások számát, mert a játék nem mások leigázására, és elpusztítására épül. Így legrosszabb esetben kifosztanak. Más játékokban meg évekig dédelgetett városaidat veszik el 1 nap alatt.
VÁLASZ
Hogy egy kicsivel megnoveltek a lehetosegeket apremiumosoknak. Nezunk akor egy konkret peldat
Tobb olyan jatekos is van akinek a vedoseregeinek a bonusza 200% es a tamadoseregeinek mind a tamado es a vedo erteke 150% kerlek magyarazd el mikepen veheti fel a versent egy nem premiumos ezzel szembe. Es ugy senki se szeret meg a jatekon belul se aldozati barany lenni
4)
Egy másik megközelítése ennek a témának, hogy ha te szereted ezt a játékot, akkor azt úgy kell elfogadnod, ahogy van. Javaslataid természetesen lehetnek, amiket az itteni játékvezetés örömmel fogad, és továbbítják a cégnek. Ha nem tetszik egy játék valamilyen funkciója, akkor sajnos azt is el kell fogadnod. Élvezd azt a részét a játéknak, amelyiket csak tudod. Ha egyet sem találsz benne, akkor lehet, hogy ez nem a te játékod lesz.
VALASZ
Tetszet is a jatek es eleg jol is haladtam, de az epuletek bevezetesevel nem let igazsagos. Engedmeg hogy peldaval magyarazzam
A Drezdai epuletemet hogy megepitetem k 1,5 arany mentra hogy forgekat vettem es igy ossze is gyujtotem 21 reszt de meg mindig hianyzott 2 resz, es besokaltam es egy reszlette a jatek altal adott gyemantert a masik reszt egy sm ert vetem mert az utolso 6 db reszlet eyforma volt, es lenyegtelen volt hogy kinel es hanyadik szintet epitetem. Ugygondolom megdolgoztam a reszleteert mert olyanoknak epitetem akik gyemantert vetek es ezaltal is elosegitve azt hogy minel hamarabb epuljon az epulete es ujra kedvett kapjon a vasarlasra. Ezzel szembe a jatek ugyhalalta ezt meg hogy atvgott minket es csak azokat a reszleteket adta ami mar megvolt. Ez kb olyan lenne a te esetedbe ha pld te is vennel 9 reszletet de az mind egyforma lenne mert ugye veletlen. Te hogyan velekednel az ilyen veletlenrol Ugygondolom hogy mind azok akik veszik mind azok akik megdolgoznak a reszletert jogukvan mindig a hianyzo reszletekhez. Vagy itt van most a Zeuszom es a csereber - a csere bevezetesekor volt kb 19 reszletem es mar csak 1 re volt szukseg, Na mostmar 2 kel mert mergeme azt is csereltem ahol csak egy db volt a kb 10 csere utan se adta azt a hianyzot ami kellet. Vagy a leonardo kaptam vagy 15-17 reszletet amibol kb 8 a gyarmi korabeli epuleteke volt amiket mar megepitetem Es a tobiek is vagy ismetlodtek vagy olyanrol adott 1-1 amilyen epuletrol meg egyetlen egy se volt.
5)
És zárszónak: Te ingyen használod ezt a játékot (kérlek most ne menjünk bele, hogy villany, meg szabadidő stb.), míg mások fizetnek a játékélményért, és természetesen ezt bizonyos módon meg kell hálálnia a cégnek. Ha te is Prémiumos leszel, akkor te is fogod látni, hogy úgy már mindjárt más a játék. Mellesleg, az őáltaluk befizetett pénzből újabb játékokat hoznak létre, amelyeket te is, és másik több millió játékos is INGYEN játszhatsz. Ezt is figyelembe kell venni. Természetesen mindig lesznek olyan dolgok, amiket sokan nem fognak szeretni, de az életben nem volt egy olyan dolog sem, amit mindenki szeretett volna
VALASZ
Az elso pontba leirtam hogy mind a fizetos mind az ingyen jatszora szukseg van. Gondolj bele nektek is premiumosoknak szukseguk van egy viszonylag eros elenfelre hogy erdekes legyen a szamotokra. De jelen esetbe ha peldaul tamadol valakit s van tamdo/vedo bonuszod akar automatara is alithatod mert olyan lenne igy a csata mint ha 8 gyarmatositasi agyuval alandoan 2 landzsast tamadnal
Premiumos nem hiszem hogy leszek, amenyibe ilyen kulombsegek vannak. Mert ez igy a szamomra olyan mint az a vadaszat amikor egy kikotozott nyuszira lo a vadasz 10 cm rol. Nem ereznem magamenak a jatekot..
De gondolj bele tikteket is premiumosokat becsapott a jatek
mert
1) Nem enged törölni- es igy nem tudod menyi az a jaekos/acc aki jatszik is meg mert ugye te se koltene ra ha tudnad hogy nincs kivel jatszani es nemsokara vege a jateknak. Ehelyet azt sugalja hogy kolts.
2) Indul az uj szerver - es ugye mindig minden jatekba ugyvan hogy akkik nincsenek a topba azoknak ha tetszik a jatek akkor atmenek az uj szervere hogy a tapasztalatukal sikeresebbek legenek ott. es ha marad is a regi szerveren az accuk azt elhanyagoljak
Nagyjabol enyi.
Ja kerestem azz acodat de a Bisgardon talaltam csak egy ilyen neven levo acot ami nemreg indult es egy premiumos epulet se volt rajta.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8196

Guest
Én úgy nézem sokkal nagyobb eséllyel kapunk olyan épület részletét ami már megvan, mint a másikét. Pl. 3 nap alatt kaptam 9 Deal (már megépítettem) és 1 Drezdai (még hiányzik) részletet. Bár lehet, hogy én vagyok csak ennyire "szerencsétlen".

Szia.

Ez nagyon random dolog.
Az első Leonárdónál elköltöttem vagy 4000 medált és javarészt hasznos részleteket adott.
Az utóbbi pár napban viszont csak olyanok jöttek,amik már megvannak.
Hát ezt hívják szerencsének.
De csak azt nézem,hogy sok olyat adott amit fel tudtam használni.
Tudod,az a bizonyos pohárt úgy kell nézni,hogy félig tele van és nem félig üres...
Viszont azt az egyet nem értem,hogy olyat miért ad amit már maximumra építettünk,mert azzal tényleg nem tudok mit csinálni:)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Én azt vettem észre, hogy mikor begyűjtöm a városházából az 500pénzt, és éppen kiképzek egy katonát(konkrétan egy hosszú kardos harcost) a jóváírás után a laktanya felett megjelenik a holdacska, hogy termelésre/kiképzésre vár a laktanya, pedig már éppen folyamatban van egy. Több laktanyám van és mindig ugyanott, annál az egynél jelenik meg. Ezt is lehet majd javítani :) üdv.
 

DeletedUser3942

Guest
Hat mint latom nem igazan jon erdembeli reagalas.
Csak kivancsisagbol mi lenne a velemenyetek ha vagy 30-33 reszletet mar oszeszedtel (zeusz) es csereltel is nagyonsokat es a kereset hianyzok se a kapot se a csere reszletek kozott nem voltak.
Mondja meg valaki miertelme van igy az epitkezesbe reszt venni, es az aranyert forgekat venn ha ugyse kapod meg a kivant reszt.
EZERT TISZTELT DAN MEGKERNELEK HOGY ARULD EL MIKENT LEHET INNET TÖRÖLNI, VAGY HA EZ HETPECSETES TITOK ES FELTITEK A FEJŐSTEHENEKET AKKOR LEGALABB AZT MIKORTOL LESZ IGAZSAGOS A JATEK, ES ADIG NAPI 1-2 JOVOK FEL ES A LEHETO LEHPASZIVABB JATEKOT FOGOM JATSZANI.
HOZZASZOLASOKAT SE FOGOK IRNI BAR EDIG POZITIVUMOT CSAK A PREMIUMOSOK IRTAK, NA MEG TI
 

DeletedUser

Guest
Hat mint latom nem igazan jon erdembeli reagalas.
Csak kivancsisagbol mi lenne a velemenyetek ha vagy 30-33 reszletet mar oszeszedtel (zeusz) es csereltel is nagyonsokat es a kereset hianyzok se a kapot se a csere reszletek kozott nem voltak.
Mondja meg valaki miertelme van igy az epitkezesbe reszt venni, es az aranyert forgekat venn ha ugyse kapod meg a kivant reszt.
EZERT TISZTELT DAN MEGKERNELEK HOGY ARULD EL MIKENT LEHET INNET TÖRÖLNI, VAGY HA EZ HETPECSETES TITOK ES FELTITEK A FEJŐSTEHENEKET AKKOR LEGALABB AZT MIKORTOL LESZ IGAZSAGOS A JATEK, ES ADIG NAPI 1-2 JOVOK FEL ES A LEHETO LEHPASZIVABB JATEKOT FOGOM JATSZANI.
HOZZASZOLASOKAT SE FOGOK IRNI BAR EDIG POZITIVUMOT CSAK A PREMIUMOSOK IRTAK, NA MEG TI

Kérlek nyiss jegyet a törlési problémáddal.
 

DeletedUser

Guest
Nekem egyenlőre nincs két ugyanolyan terv részletem, viszont már egy csomó épületet kaptam mindegyikhez csak egy vagy kettő van meg. Várom már, hogy mikor lesz tele a raktár vagy, hogy milyen épületek vannak még. Én is vásároltam már egy csomó gyémántot, még el tudom költeni hasznos dolgokra, majd meglátjuk mi lesz a vége, de eddig nagyon élvezem ezt a játékot. Gondolkodós, számolgatós, nyugis és van célom, amit bárhogyan is megpróbálok elérni, nem érdekel hány ugyanolyan tervrajzom lesz. Tuti lesz rá más megoldás ha meg hát addig cserélgetem majd, míg ki nem adja ami kell, addig lehet csinálni sok más dolgot..
 

DeletedUser3942

Guest
Nem torlok
Ha akartok töröljetek
Szerintetek ez igy Korekt
es miert nem publikus mindenkinek hogy mikent lehet törölni

Szerintem En vagyok az a szemely aki mind aket accon Összevve is a legjobban haragitotam magamra a suport/moderatorokat. Ezert ha van ilyen verseny akkor azt en akaratomon kivul is Megnyertem
Ezutal elnezest kerek toluk nem Okkel van bajom hanem az Igazsagtalansagal, es sajnalom/es egyutal kalapot is emelek elotuk hogy ilyen eltetelek/korulmenyek kozott is a jatek tovabb haladasaba reszt vesznek. Ha nem ilyen elszant rendithetetlen munkatarsai lene a magyar servernek akkor meggyozodesem hogy reg vege lett volna a jateknak.
Üdvözletel

összevontam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3942

Guest
A kesobiekben nem fogtok sokat hallani rolam, ha maradok akkor se. Mert sajnalatos modon nincs ertelme az illyen leveleknek. Egy jo jateknak indult de ateset a tulkapasokon, ami nem a moderatoron mulik.

Amugy kedves Tyron Black a legutolso alitasoddal vitaba szalnek, szerintem en voltam az akki a legjobban felhuzta a suportot. Ugyan is En nem csak itt hanem privatba is leveleztem talan a legfelsobb szintig. DE ha tudol mast kerlek add meg az elerhetoseget
A leveleimel senkit nem akartam megbantani, ha igy volt elnezest. DE teny ami teny nem igazsagos a jatek se a Fizetosoknek se azoknak akik ingyen jatszanak.
 

DeletedUser11

Guest
Szerintem arról most felesleges beszélgetni, hogy kit szeretnek, és kit nem. Ha a személyes véleményem érdekel, akkor én azt mondom, hogy nem a véleményeddel, és a kezdeményezéseiddel van baj, és még nagyon azzal sem, hogy sok minden nem tetszik, hanem az, ahogy előadod. Egy dologgal csak addig foglalkozz, amíg neked előnyöd származik belőle. Jelen esetben az előny a játékélmény, a hátrány pedig a fórumon való vitatkozás. Hidd el, én is csináltam idiótaságokat, és megkockáztatom azt is, hogy ha meglátják a moderátorok azt, hogy írok egy hozzászólást, akkor az fut át a fejükön, hogy "mit okoskodik már megint ez az idióta". Mindannyian csinálunk idétlen dolgokat. Némelyikőnk többet, némelyikőnk kevesebbet. A lényeg az, hogy egy idő után rájössz, hogy ezt talán nem így kellett volna csinálni. Persze furán hangzik, hogy most én írom ezeket, de az ember ha rájön a hibáira, akkor azután már jobban képes előre látni a dolgokat.

Egy szó mint száz, próbáld meg élvezni a játékot, és ha ötleted van, azt fejtsd ki. De ne úgy, hogy vita származzon belőle.
 

DeletedUser3942

Guest
Termeszetesen tisztaba vagyok azzal hogy tulzasba vittem, es ertelmetlenul eroltetem.
De vita az sajnos nem volt, pedig az lett volna az egyik celom hogy valami parbeszed kialakuljon. De ehelyet vagy eltero, vagy masrol kaptam levelet.
Jelenleg nem elvezem a jatekot, de ha neked van ökletetd mikepen tudnam, illetve te mikepen elvezned a helyembe azt megkoszonnem.
Szerintem ugyfogom csinalni hogy napi 2 kb feljovok par percre, es semivel se foglalkozok csak begyujtom a termeekket.
 

DeletedUser20654

Guest
Szerintem ez a valószínüségi határon túl mutat.

Deal (felépített) : Drezdai = 14:2
 

DeletedUser1698

Guest
Szerintem ez a valószínüségi határon túl mutat.

Deal (felépített) : Drezdai = 14:2

Ezt én is észrevettem. Nekem pl. Drezdait osztogat, Deal-t ritkán, Szt. Márkból már lassan a 2.-at is fel tudnám húzni, míg a Notre Dame-ból 3 van, Boldog Vazulból jöttek, Castelből nem.
 

DeletedUser

Guest
Én úgy nézem sokkal nagyobb eséllyel kapunk olyan épület részletét ami már megvan, mint a másikét. Pl. 3 nap alatt kaptam 9 Deal (már megépítettem) és 1 Drezdai (még hiányzik) részletet. Bár lehet, hogy én vagyok csak ennyire "szerencsétlen".

Sajnos én is igy jártam:( lassan 2szer fel tudnám épiteni a Dealt
 

DeletedUser16887

Guest
Üdv a Leonardós küldiről lenne kérédésem.
Ha elutasítom akkor már nem is fog megjelenni 10.éig?
 

DeletedUser3942

Guest
Egy tapasztalt játékostól azt a választ kaptam a suportnak irt leveleimre, hogy csak kritizaltam es a jatek szépségét és a pozitivumait nem vetem észre és nem dicsertem azokat.
Ezutall ezt a hibámat szeretném pótolni.
A Leonárdó küldetés sorozatokat véghezvittem, és az összes ajánlatot megvetem, és mindössze 3000 medálba kerültek a Müvészien megfestet bár számomra hasznavehetetlen részletek. Köszönöm a játéknak ezt a kuldtés, e küldetés nélkül egy ujab szektort feltudtam volna oldani, aminek a beépitése költséges lett volna. De küldetésnek köszönhetően ez a probléma egy ideig nem fenyeget. A kapot részletek köszönhetéleg egy lépésel se lettem közelebb egyik még megnem épült épület megépitéséhez, igy egyelőre szerencsére nem kell azon törnöm a fejem és idegeskednem azon, hogy hova is épitsem iletve milyen nyersanyagból, fognak e segiteni az épitésbe a töbiek vagy egyedül maradok e nagy feladattal . Az ilyen küldetéseknek és a változásoknak szerencsére köszönhetéleg, a játék unalmaságát és lehetőségeit megőrizte. Igy nyugodtabban alszok, hisz biztos lehetek benne hogy semi negativ változás és költséges épitkezések nem fenyegetnek. Az igazságos játéknak köszönhetőleg elkerülnek a játék nehézségei . Ez a játék a játékok játéka, és ha 2012 ujra lesz szavazás az év legjobb Online stratégiai játékra Én biztosan legalább 100 is fogok rá szavazni, és még az se fejezné ki azt a hálámat amit e Játék iránti hálával érzek. Köszönöm ez a játékot, és a sikereimen felbuzdulva ugyhatároztam hogy a Cisgard szervere is megyek, mert nem szeretném ha a Játék egyik legnagyobb és legszeretőbb rajongója nem lenne az Újonnan idult szerveren is.
Hálás Tiszteletel
Kárpátalja
u.i Belátam hibáimat és meglátam a játék szépségét és ezután csak pozitivumokat fogokk irni, ami egybe a Valóságot is tükrözi. De sajnos azt is nagyon ritkám mert, ha lesz időm játszani a játékal akkor se lesz sokk idő ara hogy fórumozzak, mert le fog kötni a a 24 órás temelásre állitot temékek begyüjtése
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent