0.24 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Végre, már alig vártam.
Tervrajzok játékosok közötti cseréjére lesz lehetőség a távoli jövőben, vagy ezt még nem tudták megoldani az okosék?
 

DeletedUser20400

Guest
Szia Kabos,

Még egyelőre nem lehet cserélni játékosok között csak a játékkal.

Üdv.
Imike
 

DeletedUser

Guest
Tudom, hogy egyenlőre csak a géppel lehet bizniszelni, ráadásul elég gáz módon. Az érdekelne, hogy van-e folyamatban, vagy lesz-e, vagy pletykálnak-e olyan fejlesztésről, ami a játékosok közötti cserét lehetővé teszi...?
Üdv
Kabos
 

DeletedUser20400

Guest
Még egyelőre nincs semmi kilátásban.

Üdv.
Imike
 

DeletedUser11472

Guest
Sziasztok!

Jó lett volna, ha megoldották volna azt is, hogy ha már felvan építve egy nevezetes, akkor ahhoz már ne kapjunk részletet.
 

DeletedUser5717

Guest
Olyan kerdesem lenne, hogy ezek utan azt a reszt fogja dobni a gep veletlenszeruen ami hianyzik?
 

DeletedUser

Guest
Nem, véletlenszerűen adhat olyat is, ami már megvan.
 

DeletedUser21483

Guest
Elképesztő, hogy ilyen megoldással szúrják ki a szemünket (tervrajzcserével kapcsolatban), nyilván a lényeg, ha tervrajz részlet kell akkor fizess érte. Ezzel be is fejeztem ezt a játékot, további jó szórakozást mindenkinek:(
 

DeletedUser21403

Guest
Abban én is egyetértek hogy legalább ami már fel van építve abba ne kapjunk részleteket,hisz azokkal nem lehet mit kezdeni és ugyebár cserélni is csak ugyanabban az épületben lehet majd amivel nincs kisegítve az ember!

Másik pedig hogy persze jó volna ha gyakrabban kapnánk meg duplát egyáltalán stb. de akkor mindenkinek hamar összejönne az épület szinte egyszerre! Ami ugye nem lenne jó hisz kevesebb segítő lenne mert ugye minek segítsen ha neki is megvan! Mindenki építhetné saját magának ami nem lenne vmi gyors!
 

DeletedUser3868

Guest
Elképesztő, hogy ilyen megoldással szúrják ki a szemünket (tervrajzcserével kapcsolatban), nyilván a lényeg, ha tervrajz részlet kell akkor fizess érte. Ezzel be is fejeztem ezt a játékot, további jó szórakozást mindenkinek:(

Kicsit pontosabban elolvasod a frissítéssel való topikot. Le van írva hogy most már sűrűbben fog adni részletet a takarításért,motiválásért.
Így nem feltétlen kell fizetni érte persze ha nem sürgős :)
 

DeletedUser21403

Guest
Az tény hogy gyakrtabban foják adni de ha duplát ad akkor meint ugyanott vagyunk! Mondjuk ha vkinek egy épületben megvan 8 akkor már kicsi pontosabban 11% az esélye annak h megkapja az utolsót is! Ha meg duplákat kap amiket ugye el lehett majd cserélni a géppel aminél viszont megint csak 11% esély lesz h megkapja végre az utolsót! Az is könnyen megeshet h vkinek akár 30-40 tervrajzot is össze kell szednie ahhoz h megkapja végre a rengeteg dupla utáni cserével az hiányzó darabot!
 

DeletedUser20919

Guest
Az tény hogy gyakrtabban foják adni de ha duplát ad akkor meint ugyanott vagyunk! Mondjuk ha vkinek egy épületben megvan 8 akkor már kicsi pontosabban 11% az esélye annak h megkapja az utolsót is! Ha meg duplákat kap amiket ugye el lehett majd cserélni a géppel aminél viszont megint csak 11% esély lesz h megkapja végre az utolsót! Az is könnyen megeshet h vkinek akár 30-40 tervrajzot is össze kell szednie ahhoz h megkapja végre a rengeteg dupla utáni cserével az hiányzó darabot!
Megeshet, de akkor is nagyobb eselyed lesz osszehozni, mintha a jelenlegi eselyekkel probalkoznal.
 

DeletedUser3942

Guest
Azt szeretnem kerdezni hogy csak ugyan azon epuleten belul lehetlesz cseelni vagy egy masik epulet reszlete is becserelheto a kivant epuletere
 

DeletedUser

Guest
Én személy szerint örülök,hogy ennyit is változtatnak tudok olyanról akinek öt azonos részlete is van.
Legalább eltudja cserélni.
Jó opciókat tettek be közvetlenül lehet írni az építésben résztvevőknek a várban külön meglehet nézni azokat az épületeket amelyek építésében részt veszünk.
Nem kell külön felkeressük,hogy lássuk hogy tart az építkezés vagy,hogy mi hol vagyunk az építési rangsorban.
Összességében kezelhetőbb lesz.
Én nem tudok várni megveszem a térképeket amit fel szeretnék építeni.
Be kell látni,hogy egy ilyen szintű játék soha nem lesz ingyenes és a fejlesztők mindig törekednek némi bevételre.
Ezt vagy elfogadja valaki vagy nem. De attól még a tétel igaz marad.
 

DeletedUser21031

Guest
"Mostantól cserélhetsz két azonos tervrajzot egy VÉLETLENSZERŰ harmadikra ugyanahhoz az épülethez.":confused:
Ez már több mint szánalmas. Kettőért kapok 1-t ami már megvan, a játék "véletlenszerűségét" ismerve.:mad:
 

DeletedUser4561

Guest
Szánalmas, hogy egyesek mennyit tudnak problémázni egy JÁTÉK miatt.

De hogy ne legyen off, én is örülök a frissítésnek, a cserelehetőség után a legjobban az a lista dolog tetszik ahol meg lehet nézni, hogy melyik épületekben segítkezünk éppen. És a térkép találási valószínűségének nővelése sem utolsó dolog.
 

DeletedUser3942

Guest
szerintem is szánalmas es adtak a seminek egy pofont
ugyanis ez azoknak jo akik meg nem epitetek egy epóletet se es ISMÉTELTEN a gyéméntosoknak.
pld nalam a legtobb reszlet a dealbol es a drezdaibol van a ketobol kb vagy 30 db egyes reszletbol aakar 8 db is. de ezeket mar megepitetem, a többi epitesetol meg elment a kedvem akar lassan a jatektol is. sokk helyen jatszotam de igy közömböséggel a jatekosok fele meg nem igazan talalkoztam. na mindegy
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent