Keresési eredmények

  1. SirSmithy

    Kibeszélő 1.190

    Mit tartalmaz az 1.190 frissítés? A link nem működik. edit: megvan, látom a hirdetést... akkor már csak a link nem működik :)
  2. SirSmithy

    Forge sáv a város felett

    Mobilra jöhetne meg az 5 gyemantos begyűjtés, és akkor nem lenne gond a 100 pontos begyűjtési limit.
  3. SirSmithy

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Szerintem pedig hagyni kellene, h a vásárló kedvűek elkölthessék a pénzüket ott ahol akarják. Ebből van bevétel és ebből fizetik a fejlesztoket, üzemeltetőjét és a szerver számláit. Szoval fura, h pont ezt kihagytak a lehetőségek közül.
  4. SirSmithy

    Kibeszélő PvP Aréna

    Egyet értek, a PvP ebben a játékban sokat nem hoz a konyhára. Ezekért a jutalmakert nem igazán éri meg megmozdulni.
  5. SirSmithy

    Kibeszélő PvP Aréna

    Mire jó a mostani PVP torony? Mi az igazi haszna? Mert a medál, amit ad, az vicc...
  6. SirSmithy

    Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Ez azért eléggé szerencse faktor. 2014 óta először fordult elő, h nem lett maxos az event főépülete nalam. mivel az iránytű elköltésekor járó 1-3 lépésnél nem lehet taktikazni, gyakorlatilag a random istene kezében van a játékos. incidensek napi osszegyujtesebol kaptam 2, azaz kettő doublont...
  7. SirSmithy

    Kibeszélő Futballkupa esemény kibeszélő

    Valamiből csak fizetni kell az áramot, amit a szerverek használnak.
  8. SirSmithy

    Céhcsatatér!!!!!

    Bármi ami a játékon kívülről juttat egy játékost előnyhöz, azt eddig is tiltotta az Inno. Szóval a csoda az, h ilyen sokáig aktív volt a csatatéren.
  9. SirSmithy

    Zsugorító készlet

    Köszi, W! Szuper összefoglaló!
  10. SirSmithy

    Mobil béta

    El tudod. Csak a belépés képernyőn a ZZ szervert kell a HU helyett kiválasztani.
  11. SirSmithy

    Céhcsatatér!!!!!

    Nem az Inno készíti a helpert. Szóval itt felesleges reklamálni miatt
  12. SirSmithy

    Kibeszélő Ősi Egyiptom

    Ha ügyesen csinálod és elég időt szánsz rá akkor meglehet csinálni. kell egy kis gyakorlat harc terén is, h mindig legyen elegendő zsákmányod ;)
  13. SirSmithy

    Kibeszélő Ősi Egyiptom

    Kézi csata esetleg? Én csak a nubiai ijaszokat használom. Megvárom míg odaér az ellenfél a lőtávomba és lenyilazom mindet. probald ki.
  14. SirSmithy

    Javítva Forge pontok

    Szerintem kifogyott az 5ös és 2es csomagod a raktarrol, így nem tudja a rendszer kiegészíteni a sávon levő pontokat. Mivel egy 10es csomagot vesz ki a raktarbol a rendszer, ezért nem nyúl a savhoz.
  15. SirSmithy

    Kibeszélő 1.169 (1.168 és 1.169) kibeszélő

    A szürke gombot továbbra sem lehet választani. Annyi történik, h most véletlenül sem adhatod oda mégegyszer a tagnak egy már felajánlott termeket.
  16. SirSmithy

    Új hiba Ar-célzás

    Ezt már én is tapasztaltam!
  17. SirSmithy

    Kibeszélő Téli esemény 2019 kibeszélő

    Nézd meg meg arvahallon helixp városát. Nagyon koszi a helixp típusú játékosoknak, h játszhatunk a FoE-val :)
  18. SirSmithy

    Kontinens térképen csaták

    Ezek a csaták “bónusz” csaták és eléggé trukkosek. Használhatsz például támadást a kocsmából, vagy támadó bónusz italt. Azzal már könnyebb lesz. De veszteséges lesz így is a csata. ha elolvasod az ellenséges egységek bónuszat, akkor egyből látod, hogy miért. Es a helyedben kézi csataval...
  19. SirSmithy

    Kibeszélő 1.166 kibeszélő

    Olvasd végig a hirdetményt. Pont hogy jönni fog az új verzióval.
  20. SirSmithy

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Irj a suppotnak, hátha tudnak valami megoldást.
Fent