Kontinens térképen csaták

DeletedUser27090

Guest
Sziasztok Kedves Fórumtársak!
Azt kérdezném ,hogy kora középkorban vagyok,kontinenstérképen csatáznék ,milyen egységeket és mennyit ajánlotok a sikeres harcokhoz?Zeuszom 4 es szintű más nevi nincs,kocsmai támadási bónusz ,vagy védelmi bónusz aktiválható !Valamint másik kérdésem , hogy a csatáimat vissza tudom-e nézni vagy vegyem fel valamivel hogy vissza nézhessem!
Beteszek egy képet ahol az enemit mivel tudnám legyőzni szerintetek!Köszönöm a választ előre is!
 

Csatolmányok

  • Névtelen1.jpg
    Névtelen1.jpg
    279,9 KB · Megtekintések: 15
Sziasztok Kedves Fórumtársak!
Azt kérdezném ,hogy kora középkorban vagyok,kontinenstérképen csatáznék ,milyen egységeket és mennyit ajánlotok a sikeres harcokhoz?Zeuszom 4 es szintű más nevi nincs,kocsmai támadási bónusz ,vagy védelmi bónusz aktiválható !Valamint másik kérdésem , hogy a csatáimat vissza tudom-e nézni vagy vegyem fel valamivel hogy vissza nézhessem!
Beteszek egy képet ahol az enemit mivel tudnám legyőzni szerintetek!Köszönöm a választ előre is!
Ezek a csaták “bónusz” csaták és eléggé trukkosek. Használhatsz például támadást a kocsmából, vagy támadó bónusz italt. Azzal már könnyebb lesz. De veszteséges lesz így is a csata.
ha elolvasod az ellenséges egységek bónuszat, akkor egyből látod, hogy miért.
Es a helyedben kézi csataval probalkoznék, a megfelelő egység kiválasztása után.
 
Fent