Céhcsatatér!!!!!

Sziasztok.
Kíváncsi lennék,hogy szándékoztok-e változtatni a a Céhcsatatéren?
Nagyon nagy szemétségnek tartom azt hogy olyan céhekkel "sorsoltok össze" céheket akik 100szor,hanem ezerszer nagyobb pontszámmal rendelkeznek!
Hogy pontosabb legyek.
Arvahall :Unity,,Sz.E.M.,Ronin,Best Guild ,Monopoly,Humanity,Egység, csatatérre gondolok.
Az első 4böl egy is elég lenne,
Tudom hogy kellenek a koncok,de hogy előre eldöntött csatatér az egy kicsit sok.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok.
Kíváncsi lennék,hogy szándékoztok-e változtatni a a Céhcsatatéren?
Nagyon nagy szemétségnek tartom azt hogy olyan céhekkel "sorsoltok össze" céheket akik 100szor,hanem ezerszer nagyobb pontszámmal rendelkeznek!
Hogy pontosabb legyek.
Arvahall :Unity,,Sz.E.M.,Ronin,Best Guild ,Monopoly,Humanity,Egység, csatatérre gondolok.
Az első 4böl egy is elég lenne,
Tudom hogy kellenek a koncok,de hogy előre eldöntött csatatér az egy kicsit sok.
Elértétek a maximális liga pontot. Jó, hogy a legjobb céhekkel kerültök össze. Mivel nem összesorsolás alapján megy az összeválogatás, hanem az elért liga pontok alapján.
Szerintem egyébként pont ezért nem érdemes a helyezésre hajtani a csatatéren, sokkal jobban megéri a küzdelmek számának növelésére menni.
 
Harcolni sem tudunk!
Mert a 4-2 céh befoglalta az összes területet a bázis előtt és felváltva foglalgatják egymástól,hogy esélyünk se legyen elindulni!
Ezért kérdeztem hogy szándékukban áll-e változtatni?
Gondolok arra hogy több szint legyen, vagy legalább több tényezőt vegyenek figyelembe!
Ha egy céh 100x több pontszámmal rendelkezik az minden szinten fejlettebb mint pl az én céhem!
Csináljanak külön bajnokságot egy adott pontszámnál többet rendelkező céhek között.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Maximális liga ponton vagytok! Nálatok nem lehet senkinek se többje.

Egyébként nekem is volt már egy-két javaslatom (itt) a csatatérre, de nem úgy tűnik, hogy megvalósítanák őket.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser25305

Guest
Sziasztok!
Tetszik a céh-csatatér, jó kis időtöltés, rengeteg plusz jutalmat ad, egy észrevételem lenne, nem tudom valaki felvetette már ezt a kérdést:
Mi egy 3 fő-s céh vagyunk, eljutottunk a platina ligába, de semmi esélyünk az 50, ill 30 fős céhekkel szemben.
Simán bedarálnak, a létszámfölényük miatt, míg mi egy nap egy tartományt tudunk bevenni. ők 10-et is akár.
Van tervben ezzel kapcsolatos változtatás?
 

Zsebe

Tag
Gondolod, hogy ez érdekli a fejlesztőket? Nem csak hogy le.arják, de nem is terveznek változtatni rajta. Mindig jönnek a rossz dumával, hogy a létszám nem befolyásol semmit. A legújabb gyöngyszem pedig a helper megnyírbálása: A tárgyalási asszisztens nem csak jobb, de gyorsabb tárgyalásokat tesz lehetővé. Mivel ez befolyásolja a céh harctereinek egyensúlyát, a szolgáltatás ott nem lesz elérhető. Milyen érdekes! Ezt igazságtalannak tartják. Azt nem, hogy 5 ember harcol 80 ellen.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Talán előbb-utóbb mindenki, aki kis létszámú céhben van, rájön, hogy jobban megéri nagyobb létszámú céhben lenni.
 

DeletedUser

Guest
Talán előbb-utóbb mindenki, aki kis létszámú céhben van, rájön, hogy jobban megéri nagyobb létszámú céhben lenni.

Vagy talán fejleszthetnék úgy is a játékot, hogy nem kényszerítik ilyen baromságokra a játékosokat. Semmi előnye alapvetően egy nagy céhnek, csak a csatatéren, ott is kb. az első két nap, míg a kisebb nem ér be középre, a nagyobb meg könnyen, amikor nincs tábor, és nő a nehézség, amit sokan könnyen, kevesen meg (szinte) sehogy nem tudnak megoldani. Na meg az épületek felhúzásánál jön még jól a sok tag. Amúgy csak nyűg a sok ember, a jó része soha nem hajlandó igazán semmit csinálni. Nézd meg az expedíciós bajnokságokat! Az igazán elit eredményei a kis létszámú céheknek vannak, akik akár 130 hét alatt sem végeztek soha első helyen kívül, 5-10 taggal. A csatatéren hiába van együtt a legjobb 10 ember egy világból, ha 80 fős az ellenfél. Azért kelljen 70 másik tagot bevenni, hogy fejenként 2 csatát méltóztassanak letolni az elején, amíg el nem éri a céh azt a részt, ahol 4-5-6 ostromtábort tud biztosítani minden tartomány felé? Majd ott pöffeszkedjenek a céh ranglistán előkelő helyezett céhben, kapják a legjobb jutalmakat, ha netán kinéznek a csatatérre, de akkor is, ha nem (a végén), kapják a céh szint általi dolgokat stb?
Nagy létszámnál egyszerűen sok lesz a kolonc, aki nem tesz bele semmit, csak élvezi a többiek által összehozott előnyöket. Meglehetősen idegesítő, különösen amikor nagyon kéne több hozzájárulás. Két céhet vezettem első helyig anno a GvG-n, mindkétszer az addigi első helyezettet (és még több más céhet) szétbombázva hozzá, tőlük elvéve a területet. Mindkét céhet azért hagytam ott, mert egyeseknek nem tetszett, hogy elmondtam a véleményem a sok semmittevőről, miközben 5-10-15 ember ha aktívan részt vett, a nagyja még kincstárat se töltött. S amikor a gvg-n bármilyen formában megjelenő céhek fele napról-napra 5*5 termékért egyszerre ütött minket, míg nekünk 700K medál, vagy épp 5*2-3000 termék volt egy ostrom, ergo minimum annyi visszavenni, ha egyet is buktunk valahol, ugyanúgy cseszett besegíteni a többség. De megsértődni azon, ha semmitevőnek nevezed őket, az ment, mert az igazságot azért hallani nem akarták. :D És top 1 céhek voltak adott pillanatban, ahol ebből gond volt, ne menjünk bele, hogy akkor gyengébb céheknél milyen lehet a helyzet a semmittevést illetően, akik a közelébe sem érnek az elitnek...

A csatatér teljesen elcseszett, ennyi. Az elején az volt a duma, aktivitás szerint kerülsz ligákba. Ehhez képest helyezésért jár a ligapont. Majd betesz 30-50 fős céhekből 1-2-t, a többi meg 10 fő, vagy annyi se. Szerintem bőven lenne elég mindegyik létszámból adott ligán belül, és kiegyenlített lehetne...
Most épp van:
2 egyfős
1 kétfős
1 ötfős
2 hatfős
1 18 fős
1 25 fős
Egy céhet kivéve magyarán a 25 fős minimum 4-szeres túlerőben van, de többünkhöz képest 25-szörösben. Minden áldott csatatér hasonló amiben vagyok. Nevetségesen szánalmas, elhibázott koncepció, és nem a játékos a hibás, aki csak azért nem akar 80 másikkal közösködni, hogy ne kerüljön hátrányba, miközben egy sor kód, hogy vizsgálja a céhek létszámát, és mondjuk 10-15 főnél nagyobb eltérést ne engedjen! Bár valójában minél kisebb létszámról beszélünk, annál kisebb szórást szabadna engednie, mert ugye itt szorzókról beszélünk, egy 50 fős céh egy 30 főshöz képest csak alig több, mint másfélszeres mennyiségű csatát tud megvívni, míg egy 50 fős egy egyfőshöz képest 50-szerest. És rohadtul nem számít, hogy mennyien voltak aktívak az előző körben, attól, hogy én tegnap nem mondtam el a véleményem itt a fórumon semmiről, mint a mellékelt ábra mutatja, ma megtehetem, és teszem, na épp így bármikor kiaknázhatja a létszámbeli előnyét egy céh, ha olyan helyzetbe hozzák.
Ez a burkolt kényszerítés undorító. Ha azt akarják, hogy csupa 70-80 fős céh legyen, akkor ne is indulhasson az alatti létszámmal céh sehol, ahogy 3 fő alatt nincs expedíciós bajnokság sem, és akkor legalább gerincesen tálalták a dolgot, de ez így?

Szerk.: Amúgy már nem azért, no offense, Ti is eléggé hiába vagytok sokan... Ha jól rémlik nemrég épp ellenetek kerültem be, ott is csak Ti voltatok egyedül nagy létszámmal, talán még egy hasonló volt, na de ők tényleg totál inaktívak, többiek 10-20 fő max, na meg én pl. egyedül. Én szinte semmit nem akarok ált. csinálni, egy sarokban elütögetek napi 50-100-at, viszem a kezdőm körüli pár, javarészt kisebb értékűt, és kész. Viszont ha belémkötnek 50 fővel, megjegyzem pofátlanul, visszaélve az elcseszett matchmaking rendszerrel, akkor belendülök. Ti is megtettétek, nekimentetek a sarokban a kevés tartományomnak. Bár elvinni nem sikerült, mert előbb aktivizáltam magam. Talán emlékszel, hogy ez úgy az 5-6. nap környékén lehetett. A végére enyém volt a legtöbb tartomány, a térkép majdnem fele, és 2. lettem. Ha az addigi második 12 fős brigád nem csupa agyhalottból áll, és nem vesztes módjára hátrafelé nézve engem támad miután elkezdtelek darálni Titeket, hogy nehogy beérjem őket, hanem ők is Tőletek visznek, ami ugye egyfelől lejön Tőletek, és hozzáadódik náluk, magyarán duplán hoznak rajtatok, akkor buktátok volna az első helyet a francba (volt, hogy ott állt félig leütve a a legbelső, max értékű tartományotok kb. két napig, félbehagyták, és jöttek ütni engem, kisebb értékű tartományokon). Ők nem voltak valami eszesek (mint a többség, na pont ilyenekkel nem akar az ember egy céhben lenni, csak azért, hogy többen legyünk, de még azt is el kelljen magyarázni, hogy mennyi 2+2, mert magától azt sem tudja, nemhogy stratégiája legyen), így végül nemhogy nem lettek elsők, kihasználva, hogy más Titeket bombáz durván, nem, ők még a 2. helyüket is elbukták inkább. Persze, lehet, hogy összebeszéltetek, és azért nem ütöttek Titeket, mert az is rohadt nagy divat a csatatéren, és épp annyira szánalmas, tönkreteszi megint a játék stratégia részét, és átmegy egyéni jutalmak farmolásába, nulla kihívással, erre ott a gvg is évek óta (persze, ott nincs FP meg épület rész meg gyémánt)...
Mondjuk összességében is nevetséges volt, én csak Titeket támadtalak, és akartalak támadni, amiért nekemjöttetek, erre 6 céh is engem kezdett támadni, totál értelmetlenül, mert semmi nem maradt meg egyiknél sem pár óránál tovább, hisz aki engem csesztet, azt visszacsesztetem... :D A másodikkal szemben többtízezer pontos hátrányt dolgoztam le max 5 nap alatt, egyedül. Nektek már 5-6 napi előnyötök velem szemben nyilván nem volt veszélyben, de ők lenyomhattak volna, vagy legalább is komolyan erőlködnötök kellett volna nektek is, hogy ne úgy legyen, ha nem totál inkompetensek. Tőlem pedig Ti sem tudtatok érdemben semmit visszavenni, sőt, napról-napra nálam volt több tartomány, ha visszaemlékszel. Na ennyit a létszámról (más kérdés, hogy extrém effort egyedül megcsinálni ezt).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lorant96

Nagyon aktív tag
A legelső csatatérnél tényleg aktivitás alapján kerültek besorolásra céhek a ligákba, de azóta az ott elért helyezés alapján kerülnek feljebb, vagy lejjebb.
Valóban szép teljesítményt nyújtottál egyedül. Gratulálok hozzá!
Mi azonban soha nem a helyezésre megyünk, mivel nincs sok értelme helyezést elérni. Igaz, hogy azzal feljebb lehet jutni, ott viszont sokkal erősebb ellenfelek jönnek, akik nem hagynak sok teret nekünk. Ha sikerül megoldani és találunk hozzá partnert, akkor csak 1-2 tartományt foglalgatunk egymástól, hogy nőjön a küzdelmek száma. Ha mindezt úgy tudjuk megoldani, hogy 4-5 ostromtáborral tudjuk ez(eke)t a szektor(oka)t támadni, akkor gyakorlatilag ingyen ömlik a jutalom.
Igaz, hogy viszonylag nagy a létszámunk, viszont a többség alacsony szinten van, nem tudnak akkora demoralizáció mellett harcolni, mint Te.
Szerintem a kis szintű játékosoknak azért a céh-csatatéren kívül is elég sok előnyt jelent, ha bekerülnek egy nagyobb szövetségbe, főleg, ha ott vannak nagyobb szintű játékosok is, akik fel tudják húzni őket.
Aki meg esetleg nem csinál semmit a szövetségben, az se igazán hátráltat senkit, legfeljebb a helyet foglalja egy aktívabb játékos elől. De amíg nincs teli a céh, addig ez sem gond.
 

DeletedUser

Guest
A legelső csatatérnél tényleg aktivitás alapján kerültek besorolásra céhek a ligákba, de azóta az ott elért helyezés alapján kerülnek feljebb, vagy lejjebb.
Valóban szép teljesítményt nyújtottál egyedül. Gratulálok hozzá!
Mi azonban soha nem a helyezésre megyünk, mivel nincs sok értelme helyezést elérni. Igaz, hogy azzal feljebb lehet jutni, ott viszont sokkal erősebb ellenfelek jönnek, akik nem hagynak sok teret nekünk. Ha sikerül megoldani és találunk hozzá partnert, akkor csak 1-2 tartományt foglalgatunk egymástól, hogy nőjön a küzdelmek száma. Ha mindezt úgy tudjuk megoldani, hogy 4-5 ostromtáborral tudjuk ez(eke)t a szektor(oka)t támadni, akkor gyakorlatilag ingyen ömlik a jutalom.
Igaz, hogy viszonylag nagy a létszámunk, viszont a többség alacsony szinten van, nem tudnak akkora demoralizáció mellett harcolni, mint Te.
Szerintem a kis szintű játékosoknak azért a céh-csatatéren kívül is elég sok előnyt jelent, ha bekerülnek egy nagyobb szövetségbe, főleg, ha ott vannak nagyobb szintű játékosok is, akik fel tudják húzni őket.
Aki meg esetleg nem csinál semmit a szövetségben, az se igazán hátráltat senkit, legfeljebb a helyet foglalja egy aktívabb játékos elől. De amíg nincs teli a céh, addig ez sem gond.

Na de minek feltölteni a céhet csak azért, hogy ott legyenek sokan, ha hasznuk nincs? Ráadásul kényszerből, még csak nem is saját akaratból? Egy céhnek érdekközösségnek kellene lennie. Idézem a Wikipediát: "A céhek elsősorban iparosok vagy kereskedők érdekvédelmi társulásai." Magyarán, közös érdek, közös cél, közös erőfeszítés. Megette a fene, ha a java semmit nem tesz bele. És pl. expedíción meg költeni kell rájuk is a szintoldáskor, szóval azért csak-csak kerülnek is valamibe, sőt, akár a bajnokságban miattuk buktok helyet, ami megint árt a céhnek, hiszen jutalmat nem kaptok meg...
S hát szerintem hibás elgondolás, az alacsony szintűek szervezzék meg magukat, építsenek fel egy stratégiát, és emelkedjenek fel. Semmi keresnivalójuk top 10-es céhekben, hogy ajándékba megkapják a játék összes elérhető eredményét. Én anno prog korban, valamikor 2014 derekán, fél év játék után beléphettem volna a top 1 céhbe. Nem tettem. Nagyon egyszerű oka volt, úgy éreztem, hogy nem megfelelő a szintem, és lehúznám a társaságot, ami szerintem szégyen, koloncnak lenni. Elmentem egy kisebb céhbe, amely ugyan top 10-es volt (poszt volt a max kor talán) , de ezt korai, virágzó és késő középkoroknak köszönhette kb., nagyon komoly szervezettséggel, erőfeszítéssel. Talán ipariban volt még területe, tehát olyan korban nem, ahova ne tudtam volna beszállni. Majd fejlődtem, vezető lettem, elkezdtem a magasabb kori gvg-t szervezni, a céh meg felért az első helyre. Szépen együtt fejlődött a társaság, nem volt ott X komoly tag, aki felhúzta a többit nulláról. Ez nem azt jelenti, hogy nem segítettünk, mert nagyon is sokat segítettünk, de azért nem volt ég és föld a játékosok szintje közt, és a kicsiktől is bizony elvártunk sok mindent, cserébe a segítségért, nem volt elég üldögélni és nézni. Amikor elkezdett nem tetszeni az elvárás, akkor vesztem össze másik volt vezetővel és léptem le.
Sosem értettem, miért regisztrál valaki egy stratégiai játékba, ha nem akar kihívást, gondolkodni, tervezni stb. Jelenleg ami folyik, az kb. olyan, mintha a keresztrejtvényben ki lenne töltve a végső megfejtés, amiért csinálod. Aki nem akar gondolkodni, ill. kihívásokat, miért nem olyan játékot keres, ami nem igényli az ilyesmit, több van, mint stratégia kb???

Szerk.: Ill. még egy dolgot nem értek, azt mondod nem helyezésre mentek. OK. De miért is árt a magasabb liga, nehezebb ellenfelek? Legrosszabb esetben hátrébb végeztek, ami ugye elvben nem érdekel, és visszaestek, de addig is jobb egyéni jutalmakért csatáztok. Szóval nem értem. A csatákat pedig nem vehetik el tőletek, max nem tudtok tartományokat birtokolni hosszan... Ártani semmiképpen sem árt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Gondolod, hogy ez érdekli a fejlesztőket? Nem csak hogy le.arják, de nem is terveznek változtatni rajta. Mindig jönnek a rossz dumával, hogy a létszám nem befolyásol semmit. A legújabb gyöngyszem pedig a helper megnyírbálása: A tárgyalási asszisztens nem csak jobb, de gyorsabb tárgyalásokat tesz lehetővé. Mivel ez befolyásolja a céh harctereinek egyensúlyát, a szolgáltatás ott nem lesz elérhető. Milyen érdekes! Ezt igazságtalannak tartják. Azt nem, hogy 5 ember harcol 80 ellen.
Elnézést, de mire gondolsz? Mi az a helper (tárgyalási asszisztens)? Mit akarnak megnyirbálni? Ilyenről még nem hallottam (igaz csak pc-n játszom, a telefonos lehetőségeket nem ismerem, ha esetleg arról lenne szó).
 

Zsebe

Tag
Elnézést, de mire gondolsz? Mi az a helper (tárgyalási asszisztens)? Mit akarnak megnyirbálni? Ilyenről még nem hallottam (igaz csak pc-n játszom, a telefonos lehetőségeket nem ismerem, ha esetleg arról lenne szó).
A helper a Chrome bővítménye. Mivel szuper volt és hasznos a játékosoknak, ezért az Inno egy csomó funkcióját letiltotta. Így gyakorlatilag használhatatlanná vált. Ami ebből a csatateret érinti, hogy nem használható az egyezkedésekhez.
 
A helper a Chrome bővítménye. Mivel szuper volt és hasznos a játékosoknak, ezért az Inno egy csomó funkcióját letiltotta. Így gyakorlatilag használhatatlanná vált. Ami ebből a csatateret érinti, hogy nem használható az egyezkedésekhez.
Nem az Inno készíti a helpert. Szóval itt felesleges reklamálni miatt
 
Te olvasni nem tudsz, vagy direkt szórakozol? A helpert nem az Inno készítette, de ők tiltatták le a különböző funkciókat.
Bármi ami a játékon kívülről juttat egy játékost előnyhöz, azt eddig is tiltotta az Inno. Szóval a csoda az, h ilyen sokáig aktív volt a csatatéren.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szerk.: Ill. még egy dolgot nem értek, azt mondod nem helyezésre mentek. OK. De miért is árt a magasabb liga, nehezebb ellenfelek? Legrosszabb esetben hátrébb végeztek, ami ugye elvben nem érdekel, és visszaestek, de addig is jobb egyéni jutalmakért csatáztok. Szóval nem értem. A csatákat pedig nem vehetik el tőletek, max nem tudtok tartományokat birtokolni hosszan... Ártani semmiképpen sem árt.

Azért nem jók a nehezebb ellenfelek, mert nem tudunk 2-3 ostromtáboros szektorokat tartósan birtokolni, ahonnan a többi tartományt már minimális demoralizáció mellett vagy akár morálcsökkenés nélkül is tudnánk támadni. Sőt akár az induló tartományunk körüli szektorokat is elvihetik minden éjjel, így minden nap nulláról kezdhetnénk előröl a támadásokat nulla bónusszal. Belátható, hogy így jóval kevesebb küzdelmet tudunk megvívni, ergo a jutalom is jóval kevesebb lesz. Hiába magasabb elvileg a gyémánt ligába a jutalom, mint mondjuk a platina ligában, ha nem tudunk ugyanannyit csatázni.
 

DeletedUser

Guest
Azért nem jók a nehezebb ellenfelek, mert nem tudunk 2-3 ostromtáboros szektorokat tartósan birtokolni, ahonnan a többi tartományt már minimális demoralizáció mellett vagy akár morálcsökkenés nélkül is tudnánk támadni. Sőt akár az induló tartományunk körüli szektorokat is elvihetik minden éjjel, így minden nap nulláról kezdhetnénk előröl a támadásokat nulla bónusszal. Belátható, hogy így jóval kevesebb küzdelmet tudunk megvívni, ergo a jutalom is jóval kevesebb lesz. Hiába magasabb elvileg a gyémánt ligába a jutalom, mint mondjuk a platina ligában, ha nem tudunk ugyanannyit csatázni.

Én ezt is értem, csak akkor meg nem értem, miért akartátok elvinni az egész térképet, pl. amikor ellenem is voltatok. :D Így is elsők lettetek, hogy félidőnél én belendültem, és daráltam, s a végére nem volt olyan nagy területetek. Kicsit ellentmondásos ez nekem. Ha sokat akartok csatázni, s nem akartok feljebb jutni, akkor nem visztek olyan sokat, hanem kerestek partnert, akivel oda-vissza tudtok ütni, egyenlő feltételekkel, pl., hogy mindkét céh legalább 4-5 ostromtáborral lásson rá az oda-vissza foglalandó tartományokra. De Ti nem ezt csináltátok, hanem miután az egész belső rész a Tietek volt, ergo a többi céh nem tudott már sok ostromtáborral érdemben csatázni, foglalni, ezáltal nektek is megint lecsökkent a lehetséges csatáitok száma, így a jutalmatok, elkezdtetek ismét kevés ostromtáborról külső tartományok felé nézni, és még azt a kevés, kis értékűt is elvinni másoktól, hogy aztán azok, ahogyan mondod, csak a kezdőtartományukról izzadva tudjanak bármit csinálni. Leegyszerűsítve, a csatatéren, ha más nem tud sokat ütni, nem jut neki a belső részből, akkor Ti sem fogtok igazán sokat ütni, mert kívül nincs ingyen csata. Ráadásul mindenképpen top helyezést értek el, ha létszámbeli fölényeteknél fogva kiszorítotok mindenkit az értékesebb részről, ergo még feljebb is juttok, és az lesz, amit el akarsz kerülni, kvázi Ti kerültök abba a helyzetbe, amibe folyamatosan más céheket taszítottatok könnyebb pályákon... Számomra ez nagyon, de nagyon nem logikus.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lorant96

Nagyon aktív tag
Pedig számunkra logikus. Először addig megyünk a közepe felé, amíg tudunk. Aztán a bónusszal támadható tartományokra megyünk, hogy generáljunk még harcot. Ha valaki visszaveszi, az jó, mert akkor újból elfoglalhatjuk. A 6-7 másik céhből mindig lesz olyan, aki visszavesz tartományt, vele tudunk harcolni. Ha a többi céh kevésbé aktív, mint mi, akkor mi fogjuk elvinni az első helyet. Ez ugyan nem célunk, de nem is tiltakozunk nagyon ellene, meg hát nem is igazán tudnánk mit csinálni, ha a többi céh nem nagyon akar csatázni.
Amikor veled voltunk egy csatatéren, mire hozzád elértünk, már találtunk partnert az oda-vissza foglalásra. Így Téged már csak tessék-lássék alapon támadtunk. Főleg mivel csapdákat és csalikat is építettél, így a tartományaid támadása nem igazán volt alkalmas a küzdelmek számának növelésére.
 
Fent