Zsebe legutóbbi tartalma

  1. Zsebe

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Majdnem kifelejtettem valamit! Sokkal kevesebb eventet kérünk! Főleg a Szt. Patrikot kéne elfelejteni, mégpedig nagyon gyorsan és örökre.
  2. Zsebe

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Semmi sem megoldhatatlan. De ezzel az erővel ne is változtassunk semmit a játékon. A nevikbe 2-3000 fp pakolása is megoldható volt kismillió katttintással korábban. Ugye, milyen király volt?
  3. Zsebe

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Mivel csak kincstár és kincstár között történhetne a tranzakció, így nem lehet lopni.
  4. Zsebe

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Sziasztok! Nagyjából sikerült végigolvasnom az összes hozzászólást és ha csak nem siklottam át felette, akkor a következő felvetést még senki nem említette. A céhek gyakorlatilag 99%-a küzd ilyen-olyan korok termékeinek hiányával. A supportnak már ezt is kismilliószor felvetettem, de...
  5. Zsebe

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Megkockáztatom, hogy ezzel sem értek egyet. Kicsiként is van sokkal jobb módszer a rajzgyűjtésre. De korrepetálást csak magánban tartok.
  6. Zsebe

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Nyugi! Akik láncoznak, azokat soha nem fogod tudni meggyőzni, hogy mekkora baromság. Én találkoztam már olyanokkal is, akik több 10 millió ponttal is láncoztak még. Ők egy külön kaszt. Nem kell velük foglalkozni.
  7. Zsebe

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Ez egy remek ötlet! Sőt! Ennek kiterjesztése, amit már szintén számtalanszor javasoltam a supportnak. hogy lehessen a kincstárba katonákat betenni. Nagyon sokan nem tudnak GvG-ni, mert csak telefonról játszanak. Így viszont legalább katonákkal hozzá tudnának járulni a szektorok töltéséhez.
  8. Zsebe

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Te valószínűleg nem rég óta játszol. Mert ha így lenne, akkor tudnád: 1. A játékkal nagyon nagyon sok probléma van. A játékosok nagy része pedig a társaság miatt játszik mindezek ellenére. 2. Ha valamin soha a büdös életben nem fognak változtatni, az az hogy több helyet kapsz!
  9. Zsebe

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Ezt már számtalan alkalommal javasoltam a supportnak.
  10. Zsebe

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Sziasztok! A játék évek alatt rengeteget változott. A csaták száma és jelentősége igen nagy mértékben növekedett. Így a "hadsereg irányítása" menüre igen csak ráférne egy ráncfelvarrás. A következő dolgokra lenne szükség: 1. Külön zsivány fül bevezetése 2. Külön bajnok fül bevezetése 2. A...
  11. Zsebe

    Teherűrhajó

    Átrohanni????? Itt rohadok már 2 hónapja mélytengeriben és még sehol sincs a vége! Én sem támogatom azt, amikor valaki pár óra alatt 3-4 kort is lép, de amit a fejlesztők műveltek a mélytengeri tech fával, az teljesen beteg!
  12. Zsebe

    Teherűrhajó

    Én úgy tudom a normál városodban azt is tudod termelni.
  13. Zsebe

    Teherűrhajó

    Sziasztok! Mivel a supportnak teljesen hiábavaló bármit is írni, ezért itt próbálkozom. Javasolnám, hogy a Teherűrhajó egyik bónusza legyen megváltoztatva, mégpedig olyan formában, hogy csak a játékos aktuális korából adjon különleges nyersanyagot. Mert így semmi értelme nincs. 2 hónapja vagyok...
  14. Zsebe

    Haszonszerzők megszüntetése nevezetes épületekből

    Ne haragudj, hogy ezt mondom, de aki láncokban épít, az meg is érdemli hogy lerabolják. Meg kéne érteni, hogy ez egy ész játék. Valakinek több van, valakinek kevesebb.
  15. Zsebe

    Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Nem az a baj, ha valaki költ erre a játékra. Bár én akkor sem tenném, ha pénzzel fűtenék. A baj az, ha valaki a teljesítmény nélküli eredményre baromi büszke. De ezt neked hiába is magyaráznám.
Fent