Javaslatok (1.209-s verzió)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

III. Dementia

Aktív tag
A cset jelenleg kitakarja az üzenősávot, így ha azt nézi az ember, nem látja, ha üzenet érkezett.
A képernyő másik felén nem lenne zavaró.
 

RedRaven

Új tag
Egy egyszerű kis változtatási javaslat: a barátoknál különböző ikonajai vannak a fogadónak ha még nincs kifejlesztve, ha megtelt, vagy ha beülhetek. Jó lenne ha a szomszédoknál is külön ikonja lenne ha még nem fejlesztette ki a pvp-t, és nem tudom megtámadni. Mobilon ez csak akkor derül ki, ha rákattintok a kardra.
 

III. Dementia

Aktív tag
Ui.

Ha valakinek több, nem összefüggő ötlete van, az szíveskedjék egyesével megtenni, mert a kapcsolt áru a salátajavaslatokban eléggé megnehezíti a jó szívvel való lájkot.
 

Zsebe

Tag
fejlesztési javaslat:
A céhes kincstárba lehessen gyémántot adakozni. s ebből a gyémántból lehessen csak gyorsítani a csatatéren ÉS persze legyen naplózva
Ez egy remek ötlet! Sőt! Ennek kiterjesztése, amit már szintén számtalanszor javasoltam a supportnak. hogy lehessen a kincstárba katonákat betenni. Nagyon sokan nem tudnak GvG-ni, mert csak telefonról játszanak. Így viszont legalább katonákkal hozzá tudnának járulni a szektorok töltéséhez.
 

Zsebe

Tag
OFF:
Most olvasom, hogy van aki fp láncozik? :eek:
Valaki aki benne van győzzön meg legyen szíves az értelméről, esetleg az előnyéről az 1.9-cel szemben.
Nyugi! Akik láncoznak, azokat soha nem fogod tudni meggyőzni, hogy mekkora baromság. Én találkoztam már olyanokkal is, akik több 10 millió ponttal is láncoztak még. Ők egy külön kaszt. Nem kell velük foglalkozni.
 

Micos

Új tag
Ne legyen tiltva a leütés, mert ha nincs irányító, akkor a sima tagok nem tudják leütni akkor sem, ha fontos lenne!
 

Micos

Új tag
A legelső, mindig létező céhes üzenet-topic látszódjon a "Közösség" nézetben is, mert oda írjuk a fontos és sürgős dolgokat, amit így nem vesznek észre a tagok!
 

Subi1

Új tag
Sziasztok!
-Korábban egy fejlesztés alkalmával, egymást követő napon az aratásból beszedett fp pontok halmozódtak a sávban. Jó lenne ha visszakerülni. Van aki csak berohan aratni, mert nincs ideje többre.
- Városházán a "megtelt" kocsmát és a "gyerevissza később" ne kelljen megnyitni. Vagy egy kattintással helyet foglani minden szabad helyre.
- Csatatér megnyitásnál (PC-n) zavaró, hogy csak 3-4 szektornyi területet mutat, az egész oldalt kicsinyíteni kell, hogy átlátható legyen.
- Lehetne több kicsinyítési lehetőség épületekre, és a forgatási lehetőség sem lenne rossz!
- Céhen belüli kereskedelem épületekre, (tsz, kutak, régi megunt-elavult event épületek stb stb)
 
Utoljára szerkesztve:

Micos

Új tag
Legyen nehezebb bekerülni a gyémántligába és legyen könnyebb kikerülni, mert rengeteg céh csak vegetál az pörgős céhek között, pedig lehet, hogy a platina ligában jól ellenne. Rengeteg frusztrációtól mentené meg a játékosokat, ha a saját súlycsoportjukban tudna maradni minden céh! Nagyon demoralizáló néhány fős céhként a gyémántosok között ülni a bázison két hétig.
 

Micos

Új tag
Üzeneteknél oldják már meg a fejlesztők, hogy az üzenetek sorrendje a valós beírás sorrendben látszódjon akkor is, ha nem lépünk ki a teljes levelezőmodulból és vissza.
 

EmyLin

Tag
Szia Kettő dolog nagyon jó lenne az egyik a támogatás egyszerűsítése a márik hogy legalább a barátlistás és céh társ litánál lenne egy zöld pötty ha online van Köszönöm ha Figyelembe veszitek a javaslatomat :)
Az online jelenlét láthatósága, csak úgy valósítható meg, ha mindenki egyénileg eltudja dönteni beállításokban, hogy engedélyezi-e, vagy sem, a saját láthatóságát. Nem értek egyet, sztem, nem kell ilyen gomb :)
 
Utoljára szerkesztve:

Subi1

Új tag
OFF:
Most olvasom, hogy van aki fp láncozik? :eek:
Valaki aki benne van győzzön meg legyen szíves az értelméről, esetleg az előnyéről az 1.9-cel szemben.
Akik most kezdték a játékot, (nem a másik szerveren új várost építők!) azoknak még tökéletes rajz gyüjtéshez, pici nevijük beindításához. Majd amikor nekik is lesz annyi pontjuk, hogy az önerőt betegyék rájönnek, hogy mennyit vesztettek a láncon. Jelzem én is 1.9 híve vagyok
 

Keaira

Aktív tag
Ha gyémántot használok az aratáshoz, akkor gyűjtsön be mindent, akármennyi pont is van a sávon. Jelenleg, ha nem figyelek, hogy 100-nál kevesebb legyen, akkor benyeli a gyémántot és be sem takarít. A 100-as korlátozást akár ki is lehetne venni.
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent