Segítség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21403

Guest
Ez csak arra jó hogy ne lásd rendesen hogy mennyi idő van még mire újra beszedheted az árut!
 

DeletedUser1698

Guest
Rejtély, hogy ezt milyen elgondolásból rakták oda, csak néztem hogy mi ez. :D
 

DeletedUser21403

Guest
Azért tették oda hogy majd a következő verzióban legyen mit javítani! Mindig maguknak csinálnak munkát hogy legyen mit csinálniuk,különben már lehet h rég ki lettek volna rúgva akiknek ez a dolguk!
 

DeletedUser11

Guest
Itt olvasgatom, amiket írtok, és néha elgondolkozok, hogy gondolkoztok egyáltalán?!

Igen, azért rakták bele ezeket, hogy utána legyen min dolgozniuk, hogy ne rúgják ki őket! Mon dieu! A programozás ebből áll, és ez a varázsa. Meg kell benne találni a hibát. Csak mellékesen megjegyzem, hogy ezek a "játékok" több ezer, olykor tízezer sorból állnak, és van olyan, hogy az egyik helyrők kikerült ";" nem csak azt viszi magával, amit erdetileg kéne.

Egyszóval kérlek inkább gyártsatok le még 2 adag búzát, és élvezzétek a játékot, nem hiszem hogy kényszerítenek titeket arra, ezeket leírjátok!

-T
 

DeletedUser21403

Guest
De téged se h közbevágj! Ki vagy te h másokat kritizált itt a játékban? Ahogy látom neked kéne előbb gondolkoznod kölyök!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Megkernelek titeket kicsit nyugodjatok meg es normalis korulmenyek, posztok kozott folytassatok a beszelgetest!
Koszonom!

Udv.:
Lady Drakhe
 

DeletedUser36

Guest
Gyerekek:Egy érdek van minél több gyémántot vegyél:Mért nincs még RAKTÁR ez az érdek s nem is lesz:)
 

DeletedUser22800

Guest
Engem inkább az érdekelne, hogy mit is jelent, mit takar az "Artwork" a raktárban?
 

DeletedUser20400

Guest
Szia Mamamacko,

Az csak egy kép, egy úgy mond műalkotás ami az új kor egy épületét mutatja meg.

Üdv.
Imike
 

DeletedUser22800

Guest
Most kaptam még egyet, azon a zsivány tanya van... továbbra sem értem mi értelme az Atworkoknek.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Az ipari korban pl. a Deszkaház 380 -al növeli a népességet de a boldogságból 532 -őt von le.
Ha viszont el akarom adni, akkor a boldogsághoz csak 380 -at ad hozzá.
Ez mitől lehet? A többi lakóépületnél is így van csak mások az értékek.
Előre is köszi a választ
 

DeletedUser1698

Guest
Valószínű csak kijelzési hiba. 380-at kéne levonnia a boldogságból is.
 

DeletedUser10514

Guest
A bolond küldetése szerint termeljek 5 csövet és 1 robbanószert. A robbanószer okés, de fogalmam sincs, hol találom a csöveket. Még az ábrája sem egyezik semmivel sem abból, amit tudok gyártani.
 

quin

Tag
Lionskull:
15 perces termelés a kerámiagyárban.

- - - Updated - - -

Lujó:
Gondolom 120%-on tartod a termelést, amihez 140% boldogság kell. 380-nak a 140%-a 532, ezért von le ennyit a további boldogságból. Ha ez lemegy 0 alá, akkor 100% lesz a termelésed.

Sziasztok!
Az ipari korban pl. a Deszkaház 380 -al növeli a népességet de a boldogságból 532 -őt von le.
Ha viszont el akarom adni, akkor a boldogsághoz csak 380 -at ad hozzá.
Ez mitől lehet? A többi lakóépületnél is így van csak mások az értékek.
Előre is köszi a választ
 

Torisaru

Új tag
Sziasztok!
Nem tudom ki tud segíteni, de mi van abban az esetben, azaz az én esetemben sajnos, amikor nem szándékosan rányomtam egy gyémántért kiadó helyre a Muskétás Laktanyában, pedig csak be akartam gyűjteni a kész muskétást?
Vissza kapható a gyémánt?
Főleg mert így nem tudom elkölteni egy 500d-s és egy 350d-s épületre amikre elakartam(p.l ha vennék hozzá egy 750 gyémántos csomagot kijönne).
 

DeletedUser21403

Guest
Ha már elköltötted akkor már nem kaphatod vissza!Legközelebb figyelj jobban oda csak ennyit tudok tanácsolni!
 

DeletedUser7560

Guest
a gyémántot vissza nem fogod kapni, de van egy olyan beállítás, hogy gyémánt vásárláskor rákérdez, hogy valóban el akarod-e költeni
ezt érdemes bepipálni, hogy többször ne forduljon elő

hogy a muskétás laktanyában mennyi gyémánt az 5. hely nem tudom, 100-120 talán, de ezt az összeget amúgy is vissza fogod kapni küldikből csak türelmesnek kell lenni
 

DeletedUser21403

Guest
Ezt nem igazán értem! Egyrészt válaszoltam is másrészt még tanácsot is adtam! Nem tudom mit vártál,talán hogy viszadom neked az elköltött gyémántot?!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent