Segítség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3968

Guest
Néztem a válaszokat és megtaláltam Tyrion posztját is amiben azt írta hogy sokáig kell egy ilyet programozni.
Ez ügyben kérem segítségeteket: Ezt a játékot milyen nyelvben programozták?
 

DeletedUser11

Guest
Az internetes jatekokat csakis Java programnyelvben lehet megcsinalni. Azert, mert ez az egyetlen programozasi nyelv, amely alkalmazkodik a kulombozo operacios rendszerekhez. Ha pl. Pascal-bal csinalod meg, azt csak a Windows tudja futtatni, de a Javat mindegyik op rendszer.
 

DeletedUser

Guest
Szép estét!

Érdeklődni szeretnék,hogy szabadságolás idejére, ha nem tudok internet kapcsolat közelébe lenni, és játszani,akkor mi a teendő? Mi kell tennem a városommal, egyáltalán tenni kell-e valamit?
Sehol nem találtam erre utalást..
Választ előre is köszönöm..
 

DeletedUser21403

Guest
Nem hiszem hogy kéne bármit is! Vannak olyan játékosok akik vagy fél éve hozzá se nyúltak semmihez és még most is itt vannak! Sztem szimplán ne csinálj semmit és kész!
 

DeletedUser11

Guest
Eredetileg az van, hogy ket het utan torlodik a varosod az adott vilagrol, de nekem a betas accountomat 8 honap utan toroltek le.
 

DeletedUser20654

Guest
Ez se pontos.
Pl. Dongi már több hónapja nem lépett be mégis látni a városát. De ezen kivül még tudok több nevet is mondani ha kell.
 

DeletedUser21418

Guest
Én arvahall-on jászom korábban regisztráltam a másik két világra is.
Azokra már több hónapja nem léptem be, de mégsem törölték őket.
 

DeletedUser11

Guest
Nem pontos információ.
A magára hagyott város 4-6hét múlva törlődik.

"Nem pontos informacio". Eredetileg ket het van, betan is, es a nemzetkozin is olvastam mar, tobb helyen, moderatoroktol. De ne legyen vita targya. Es egyet ertek az elottem szolokkal, nekem is 8 honap volt, amit vartam, hogy brisgardrol letoroljek a varosomat, egyszer beleptem, hogy mi van ott, utana 2 HET mulva eltunt.
 

DeletedUser

Guest
Köszönöm a válaszokat! :) Hát több hónapot tuti nem fogok nyaralni..bár megtehetném :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok ! Nekem nincs cukrászdám, azt hol lehet beszerezni ?? :confused:
 

DeletedUser23514

Guest
Cukrászdát nyerni lehet. Az én egyik barátom épp most nyert egyet.:)
 

DeletedUser

Guest
Igen , tudom de ez eddig nekem még nem jött össze :p és én úgy tudom , h az uccsó feladathoz kell :)
 

DeletedUser23514

Guest
Nekem is lenne egy kérdésem.

Hogyan lehet saját profilképet feltölteni a fórumra? Nekem nem ad be ilyen opciót a profilnál.


Közben rájöttem! A kezelőpultból kell.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Üdv!
Segítségeteket szeretném kérni.
Van egy oldal ahol steam játékokat lehet pontért megszerezni a link:
***************************
Rákattintasz bejön az oldal rámész hogy belépés faceboobon és like-olod az oldalt ez nekem nagy segítség lenne köszönöm előre is aki segít!

reklám!
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23561

Guest
Sziasztok! Tudja valaki, hogy kell megcsinálni ezt a küldetést? Állnia kell egyszerre mind az öt raktárépületnek, vagy elég, ha felhúzok egyet, utána elbontom és megépítem a következőt?

 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16956

Guest
Sziasztok
Az a problémám hogy a chaten rákattintottam egy névre és véletlenül a privát helyett a figyelmen kívül hagyást nyomtam meg. visszacsinálni hogy kell ??Nincs ott az illető.Letiltottam és nem látom a nevét.
 

quin

Tag
Tisztelt zozo72,

Nyiss egy jegyet, a support tud segíteni. Jobb klikk a játékban, és support menü.

Üdv,
quin
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent