Segítség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21124

Guest
Nincs egy valami gyik vagy valami topic ahol leirják az összes egység védelmét és támadóját?
 

DeletedUser7560

Guest
no, tud valaki valamit a Diótörő épületről? :)
mit ad, mekkora, stb? :)
 

DeletedUser1698

Guest
Hello.
Boldogságot ad, a helyigénye 2x1. A Beta-n megzereztem, ott bronzkorban vagyok és 100 boldogságot adott. A fórumon ezt írták nem tudom hogy jó-e:

Bronze Age: +100 Happiness
Iron Age: +105 Happiness
Early Middle Age: +114 Happiness
High Middle Age: +128 Happiness
Late Middle Age: +142 Happiness
Colonial Age: +167 Happiness
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok

Lenne 2 kérdésem:

1.Egy olyan problémám lenne, hogy küldetésben azt kaptam építsek 2 egzotikus termék kereskedőt. Leraktam az egyiket, el is fogadta hogy 1/2. Leraktam a másikat, nem történt semmi. Ráfrissítettem erre most meg 0/2, mintha nem is csináltam volna semmit:S

2. Építsek 1 császári őrséget, muskétás laktanyát, vagy vadőrt. Ebből 2 jelenleg is meg van építve. Újra építsek egyet hogy elfogadja? Mert ha igen, akkor annyit nem ér az egész :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
Sziasztok

Lenne 2 kérdésem:

1.Egy olyan problémám lenne, hogy küldetésben azt kaptam építsek 2 egzotikus termék kereskedőt. Leraktam az egyiket, el is fogadta hogy 1/2. Leraktam a másikat, nem történt semmi. Ráfrissítettem erre most meg 0/2, mintha nem is csináltam volna semmit:S

2. Építsek 1 császári őrséget, muskétás laktanyát, vagy vadőrt. Ebből 2 jelenleg is meg van építve. Újra építsek egyet hogy elfogadja? Mert ha igen, akkor annyit nem ér az egész :D


1/ írj jegyet supportra
2/ igen, újat kellene kezdeni,én elutasítottam a küldetést.
 

DeletedUser

Guest
üdv! esetleg valaki megtudná mondani hogyan tudok lópatkót csinálni?:)köszi
 

DeletedUser340

Guest
Sziasztok!
Valakinek van információja a cukrászda méreteiről, tulajdonságáról?

Köszi.
 

DeletedUser21418

Guest
A cukrászda 3x2 helyet foglal (pont akkora mint a kötélverő műhely)

Cukrászda (Gyarmatosítás kora): 790 alapanyag per 1 óra, -130 lakosság, 500 pont.

Info: Béta szerver
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Valaki meg tudná, hogy a ,,Szomszédok-Céhtagok-Barátok" ablaknál mit jelentenek a # utáni, és a boríték feletti számok? :) Köszi! :)
 

DeletedUser20919

Guest
Szia
a #utáni szám az adott listán elért hely a rangsorban, pl #3 a harmadik. Ezt a helyezést pedig a boríték feletti szám határozza meg (akinek nagyobb az kerul elobbre), a boritek feletti szam ugyanakkor a játékban megszerzett pontokat mutatja ( globális és céhes eltérhet), ilyen pontokat épületek építésével, nyersanyagok betakarításával ( kb. 300 nyersi ér 1 pontot) és harccal szerezhetsz ( kb. 50 harci pont ér 1 pontot a ranglistán)
 

DeletedUser20919

Guest
Nekem az lenne a kérdésem, hogy a profilkép bal felső sarkában mire van az a szürke négyzet?
 

DeletedUser

Guest
Szia
a #utáni szám az adott listán elért hely a rangsorban, pl #3 a harmadik. Ezt a helyezést pedig a boríték feletti szám határozza meg (akinek nagyobb az kerul elobbre), a boritek feletti szam ugyanakkor a játékban megszerzett pontokat mutatja ( globális és céhes eltérhet), ilyen pontokat épületek építésével, nyersanyagok betakarításával ( kb. 300 nyersi ér 1 pontot) és harccal szerezhetsz ( kb. 50 harci pont ér 1 pontot a ranglistán)

Szia, köszönöm a választ! :)
 

DeletedUser21101

Guest
Hali!
Érdeklődöm, hogy mit tegyek a notorikus bunkóval, a nevelő célzatú támadásokon kivül?

áttéve a bemutatkozás témából
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent