Segítség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Melyik épület termel agyagot?


áttéve a bemutatkozás témából
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok!
Valakinek van információja a cukrászda méreteiről, tulajdonságáról?

Köszi.

Cukrászda - építési terület: 4x2
Bronz kor - 25 népesség, 84 alapanyag/óra
Vaskor - 46 népesség, 200 alapanyag/óra
Korai középkor - 69 népesség, 320 alapanyag/óra
Virágzó középkor - 90 népesség, 490 alapanyag/óra
Késő középkor - 110 népesség, 620 alapanyag/óra
Gyarmatosítás kora - 130 népesség, 790 alapanyag/óra
 

DeletedUser15974

Guest
Hali!

Azt szeretném kérdezni, hogy véletlenül sikerült eladnom/törölnöm a szerelmesek fáját (amit a valentin eventben lehetett nyerni) és nem találom seholsem, sem a raktárban, sem a a menüben, kérdésem, hogy elveszett végleg, vagy hol találom meg, hogy újra ki tudjam tenni.
Másik kérdésem ha olyan épületet adok el amelyiket gyémántokért vettem, azok hava kerülnek, vagy azok is elvesznek, és ha újra ki szeretném tenni, újra meg kell vennem gyémántért?

Köszi előre is a választ.

Üdv:
banat2
 

DeletedUser21403

Guest
Sajna a fád végleg elveszett hisz törölted! Ha meg törölsz egy prémiumos épületet akkor azért nem kapsz vissza gyémántot és törlődik és ha újra le akarod tenni akkor megint gyémántba fog kerülni!
 

DeletedUser15974

Guest
Köszi a választ, hát sajna így jártam, legközelebb figyelmesebb leszek.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Szeretnék üzenetet küldeni a céhtársaknal,barátoknak,szomszédoknak.Ezt nem egyesével (tagonként) szeretném hanem mindenkinek egyszerre küldeni azt, hogy tudom megtenni?
köszönöm
 

DeletedUser21403

Guest
Hali!

A céhben van lehetőség a körüzenetre persze csak akkor hogyha a céhedben a vezető erre ad lehetőséget! A szomszédok ill. a barátok között csak úgy tudsz több embernek levelet küldeni hogyha címzetteket beírod egymás mellé a megfelelő helyre vesszővel elválasztva!
 

DeletedUser22610

Guest
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, nincs valami mód, hogy a saját világomban írogató sértő leveleket ne kapjam meg bizonyos személyektől. Mit lehet tenni ellene, nagyon zavar már, így elmegy a kedvem az egésztől.
Köszönöm, és elnézést, hogy saját gondommal zavarlak.
Üdv: Suszti
 

DeletedUser21403

Guest
Írj a szupportra és ha ők is úgy látják asszem ki is tilthatják a játékból és kész!
 

DeletedUser22647

Guest
Sziasztok!!!! en ujj vagyok a jatekba!!! csak azt szeretnem kerdezni hogy el tudja valaki nekem magyarazni hogy lehet csata nelkul megszerezni egy foldreszt??? * elore is koszonom

- - - Updated - - -

eszt keri az egyik ''kuldetesbe''
 

DeletedUser20424

Guest
Üdv!

Kereskedelemmel is kitudod váltani, ottvan
mennyi alapanyag és fogod és egyezkedsz.

Üdv:
Kazoda1
 

DeletedUser22693

Guest
Sziasztok!

Nekem lenne egy nem a játékoz kapcsolódo kérdésem, illetve részben még is az.
Nem egy lány ismerősömtől halottam a dolgot hogy van valaki a c-szerveren,(tudom is milyen nick nevet használ) aki privát leveleket ír nekik, privát chaten irogat nekik és a beszélgetés elején rögtön megkérdezi a lányoknál. Nem -e érdeklie őket a méretei. A kérdés a következő. Mit lehetne az ilyenek ellen tenni mert a jelentés a játékon belül nem elég, a "figyelmen kívűl hagyás" nem elég, mert a privát chaten továbbra is tud irogatni. Az ilyenek ellen nem lehetne fellépni a hivatalos közegek bevetésével?
 

DeletedUser22693

Guest
írtak de ők sem tehetnek mást mit bannolnak.... ip/acc bann, mind a kettőt ki lehet játszani....
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy az ipari korban a Deszkaház 380 -al növeli a népességet de a boldogságból 532 -őt von le.
Ha viszont el akarom adni, akkor a boldogsághoz csak 380 -at ad hozzá.
Ez mitől lehet?
Előre is köszi a választ
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok :)
A játék azt írja hogy nem tudok több medált szerezni. Maximalizálva van mennyit kaphatok? Szintenként hogy van? Mire lehet még költeni terjeszkedésen kívül?
Köszi előre is!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent