Segítség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Valaki segítsen.Termeltem 8óra alatt 10 követ,rákattintottam hogy összeszedje ki is írta hogy +10kő és nincs a raktáramba.most azzal milett? már próbáltam kilépni és visszalépni,de úgyse jó.ezvolt 3 órája körülbelül.
 

DeletedUser1300

Guest
Valaki segítsen.Termeltem 8óra alatt 10 követ,rákattintottam hogy összeszedje ki is írta hogy +10kő és nincs a raktáramba.most azzal milett? már próbáltam kilépni és visszalépni,de úgyse jó.ezvolt 3 órája körülbelül.

írj jegyet supportra
 

DeletedUser

Guest
Most meg nem látom az épületet amit építeni akarok.valami fejlesztés van?
 

DeletedUser1609

Guest
Sziasztok!

Eltűntek a szomszédaim. Három maradt belőluk?
A hiba bennem van vagy a készülékben?


Anna
 

DeletedUser6155

Guest
Dettó nálam is ugyan ez van és még a piacon a saját ajánlataimat sem látom.

Ata
 

DeletedUser

Guest
Nekem is ugyan ez lenne a problémám, és ezután amikor valaki a piacon elfogadta az ajánlatomat nem kaptam meg a nyersanyagot.
Hogy tudok "jegyet" nyitni a support felé ?
 

DeletedUser5717

Guest
Nekem is ugyan ez lenne a problémám, és ezután amikor valaki a piacon elfogadta az ajánlatomat nem kaptam meg a nyersanyagot.
Hogy tudok "jegyet" nyitni a support felé ?

próbáld meg f5-tel, utánna sztem meg fogod kapni
am support->jobb klikk support!:D
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy a játékban lehet e épületeket bontani, áthelyezni, elfordítani? Ha igen akkor hogyan??? Új vagyok és nem minden tiszta!
Köszi a segítséget!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy a játékban lehet e épületeket bontani, áthelyezni, elfordítani? Ha igen akkor hogyan??? Új vagyok és nem minden tiszta!
Köszi a segítséget!
Ha rákattintasz az alsó menüben az építés gombra, akkor fönn a forge-pontok alatt megjelenik egy dollár, egy nyilacska és egy áthúzott kör. Ezekkel tudod eladni, mozgatni. A forgatást nem tervezik beletenni a játékba, úgy tudom.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok lehetséges, hogy nincsen animáció ?
Nálam nincsen

Köszi
 

DeletedUser

Guest
Hát az emberkék nem sétálnak nem pancsikolnak fürdenek stb. semmi nem mozog a korábbihoz képest.
 

DeletedUser

Guest
Böngészőfrissítés, flash-frissítés, ccleaner, vírusirtó amit első körben javasolni tudok, de én nem vagyok szakértő :)
 

DeletedUser

Guest
Mázlista,én a fél karomat odaadnám ha nem mennének az animációk,kb 5 percig egy lagghalmaz az egész mikor belépek a játékba
 

DeletedUser7370

Guest
,,Szólj hát az emberekhez" Küldetés-hiba

Kedves Fórumlakók!
Következő hibát észleltem:
A ,,Szólj hát az emberekhez" küldetés célja, hogy Pfefferberg tartomány 3 szektorába be kell szivárogni. Ez szép és jó, de mire megkaptam a küldetést, addigra a 4 szektorból, 3 -at elfoglaltam. A küldetés nem szakítható meg és a másik szektorba való beszivárgást nem fogadja el.
Mit tegyek?
Ha jegyet kéne írni a supportnak, akkor azt hol tudom megtenni és milyen nyelven?
Köszönöm előre is.
Cat
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent