Kibeszélő Nyári esemény

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Csak azt nem értem miért kell egy bevált jó recepten alakítani,mondjuk ha izgalmasabb tán jobb,de most megint mindenki a nem tetszését nyilvánítja miatta.

A régi működés se volt jó. Pontosabban maga a működés az jó volt, sokaknak tetszett a kormánykerekes pörgetéses sztori (nekem is), de ami nem volt jó az, hogy a szomszédok bele pörgettek a kormánykerékbe. Amivel csak annyi a gond, hogy ha értelmes nyeremény jött is, a szomszéd simán elpörgette.
Így annyit kellett volna pusztán csinálni, hogy a szomszédokat kiveszik az egyenletből.
De ezt nem sikerült megvalósítani, így nyáron is téli event van.
 

Zsu1964

Új tag
Sziasztok! A 35. feladatnál járok, és felhozta, hogy "gratulálok, sikeresen teljesítettél 55. feladatot", de a begyűjtést - természetesen - nem engedi... Most akkor hogyan tovább???
 
Sziasztok! A 35. feladatnál járok, és felhozta, hogy "gratulálok, sikeresen teljesítettél 55. feladatot", de a begyűjtést - természetesen - nem engedi... Most akkor hogyan tovább???
Hasonlóan jártam a D szerveren.
, Beléptem telefonról, zölden világít, na mondom valamit elfogadott, kattintok rá gyüjtöm be, erre mit gyüjt be a 66.s küldetést, kaptam 30 puzzlet- az arany fejlesztőből, be is tette raktárba,
28. feladatnál tartok amugy és késznek veszi a 66. ki van piálva.
Belépek PC ről, megint zölden fogad az esemény ablak, és gratulál, hogy elértem a 34. küldetést, gyüjtsem be a doublont,
de begyüjtés gombra kattintva nem történik semmi csak beszürkül, most kiváncsi leszek, ha csinálok feladatot vajon azt be lehet - e gyüjteni, vagy ez a 34. fog ott virítani amit nem lehet begyüjteni..és nem lehet csinálni tőle a többi feladatot,
Most ezt hogyan fogják orvosolni? Resetálják a játékot egy korábbi mentett állásra vissza?
Amit esetleg szerencsével valaki kiszedett ezidő alatt az elveszlik , vagy helyre tudják állítani a feladatsort?
 

Zsu1964

Új tag
Tovább engedett a 37. feladatig, ott kiírta, hogy "gyere vissza....", de változatlanul ott van lent (tehát a szokásos sáv nem jelenik meg) az 55. feladat begyűjtése, amit nem enged, szürke...
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Jött egy frissítés, amit itt nem jeleztek, így nem tudni, hogy mit frissítettek, de valamit (megint!!) elbénáztak a fejlesztők. Valószínűleg legkésőbb holnap javítják.
 

Murphyyy

Új tag
sziasztok! olyan gondom lenne, és úgy tűnik a többieknek is a céhben, hogy a sikeresen teljesítetted az első 17 küldetést után lévő kis zöld gombra (begyűjtés) kattintva nem történik semmi, csak beszürkül. Ha leteszem oldalra és visszahúzom újra zöld. Ha rányomok megint beszürkül, de nem kapok semmit, és nem is tűnik el a mező onnan. tudnátok ebben segíteni? oldal frissítés, gép kikapcs bekapcs után ugyanez. vagy hogy ezt hova kell jelezni?
 

Darkpepp

Aktív tag
Te szoktal neha olvasni is? Nem art, neha hasznos…
Szerinted az elozo 99999 komment mirol szol? vagy a rendszeruzenet?!
 
Mi értelme van a rengeteg Portré nyereménynek?
Tele van a padlás a portrékkal....
A CE-n is begyűjtöttem már jópárat...
 
Egy kevés számolgatás után eléggé setétté váltak a dolgok mert ,ha incidensből megint nincs, vagy nagyon kevés plusz pénz jön be akkor az összesen 208 dobás nem lesz elég
 

Xadornix

Aktív tag
Egy kevés számolgatás után eléggé setétté váltak a dolgok mert ,ha incidensből megint nincs, vagy nagyon kevés plusz pénz jön be akkor az összesen 208 dobás nem lesz elég
Ez a 208 honnan jött ki?
Nem 2265 dublon az alap bevétel? És ahhoz még jön a keverés és a mutatás +10/+3 dublonja, amivel soxor össze lehet futni.
Az más kérdés, hogy akár még 300 dobás sem tűnik elégnek...
 

Csabeszító

Új tag
Sziasztok! Sorban számomra ez a második olyan event, aminek már az elején látszik, hogy szorgalmas és gondolkodó játékkal sincs esélye az embernek elérnie semmilyen magasabb szintet és így kedvetlenné váltam, mert eddig meg ez pont hogy szórakoztató volt. Biztos hogy nem én vagyok a legélesebb kés ezen a platformon, de az eddigi eseményekben láttam logikát, meg kellett találni egy "szabályt", ami mentén eredményesen tudtál előre haladni. Most meg ez a szerencse-szerencse-szerencse van nyomatva. Amikor egy ember bele nyúl egy dobozba és kihúz egy számot, az szerencse. A programkódot meg emberek írják úgy ahogy a "menedzserek" utasítják őket. De ezen nyers logikától elszakadva is világosan látszik hogy az egész inkább a fizess-fizess-fizess alapokon nyugszik. Majd 3000 gyémánt kiásni a jutalmakat? Az úgy 12.000Ft. Ajjjaj... Kulcs szerzés? Nem is az useren múlik. Egy eventre nem fog az ember eltolni sok tízezret, ezt a forrást az én véleményem szerint a fejlesztésért felelősöknek máshol-máshogy kellene megtalálni. Nagyon sajnálom. Ettől ügyesebben is fizetővé lehet tenni játékosokat, erre talán én magam vagyok a jó példa. De nyilván az is lehet hogy csak az egóm nagy. Mindegy, személy szerint sajnálom az "új irányt".
 

Darkpepp

Aktív tag
A kincsesterkep egy plusz az eventen, nem kotelezo megvenni csak annak akinek nagyon kell. De igaz jobb belekotni, hogy az fizetos. (Ahogy a felso sav is) A naptar hat jah azt elbasztak a randomizalassal rendesen, de az se ad hudejo dolgot. A lenyeg a foepulet amit siman meglehet szerezni, a tobbi csak plusz. Regen meg eventek se voltak, meg semmi.
 

Xadornix

Aktív tag
Majd 3000 gyémánt kiásni a jutalmakat? Az úgy 12.000Ft. Ajjjaj...
Egyrészt, 3-4000 gyémánt (mert arra is megy gyémánt, hogy a értelmes kincsek legyenek) a játékban összegyűjthető mennyiség. Vagyis nem kell érte fizetni.
Másrészt az event kb. 2. napján, 24 órás tripla akció volt, aki pénzért vesz gyémántot, az csak figyel erre, ott például 6000 HUF volt 5100 gyémánt.
Kulcs szerzés? Nem is az useren múlik.
Ha ezt teszi a fókuszba, sok múlik rajta.
Csak akkor költ doublont, amikor van a táblán kulcs, ezzel kb. 30% az esélye összeszedni 18 napi kulcsot (további ~14 várható a napi kihívásokból). Ha nem jön össze, akkor is jellemzően 1000 gyémánt alatt megússza a maradék kulcsok beszerzését. Persze kérdés, megér-e ennyit a Koponyabarlang.
Egy eventre nem fog az ember eltolni sok tízezret, ezt a forrást az én véleményem szerint a fejlesztésért felelősöknek máshol-máshogy kellene megtalálni. Nagyon sajnálom. Ettől ügyesebben is fizetővé lehet tenni játékosokat, erre talán én magam vagyok a jó példa. De nyilván az is lehet hogy csak az egóm nagy. Mindegy, személy szerint sajnálom az "új irányt".
Ezzel csak egyetérteni tudok.
 
Fent