Kibeszélő Nyári esemény

Darkpepp

Aktív tag
Nem koltottem ra gyemit egyet se, nem is neztem igazan mennyit adott de eleg sok 2-es lepes volt, nem azt mondtam, hogy van 300 doublonom hanem, hogy a vegen kb. 800 doublonom lesz meg. (Vagy 700 korul)
13x55 ugye ennyi van vissza vagyis volt vissza amikor elhasznaltam a doublonokat.
Most ugye 11x55 johet még es van 121 doublonom.
Ha azt nezzuk, hogy kb. 1300-1400 doublonbol vagy tokom tudja mennyi volt meglett a 300 lepes akkor a maradek 200 lepes csak meglesz a 700 doublonbol. :D
 
Utoljára szerkesztve:

Xadornix

Aktív tag
2245 doublon az alap, erre jön rá az incidens, meg a két visszafizetős (keverés, megmutatás).
Tegnap még 11*30 + 12*25 alap bevétel volt hátra, azaz 630.
  • Darkpepp példájánál maradva 630+121 (751) doublonja lesz a végére, azaz legalább 2245 - 751 (1494) doublont költött eddig. Ha feltételezzük, hogy az incidensek és visszafizetések egyenletesen oszlanak el, akkor az eddig 300 mellé további ~151 várható. Kis szerencsével eléri a 460-as jutalmat.
  • Saját magam nem állok ilyen jól, valahol 420-440 körülre becsülöm a végét, ami rosszabb eredmény, de a kulcsvadászat miatt ez előre sejthető volt.

(Hozzáteszem, én nem sajnáltam a felgyűlt gyémántokat kincsek kiásására költeni, a térképész elég OP lett)
 

Csiliz

Aktív tag
Az idei nyári kaland 66 feladatból áll. 11-gyel több, mint a tavalyi, de a fejlesztők nem igen erőltették meg magukat. Eléggé összehányták csak a feladatokat. Lusták voltak újakat kitalálni. Pl. a 35. feladat ugyan az, mint a 48. illetve a 61, vagy 36. ugyan az, mint a 49 illetve 62., stb. Csupán a feladatok címeiben van eltérés magában a feladatban nincs.
 

Gróf úr

Aktív tag
Ha volt már, akkor elnézést...
Helytartói villa részletet csak az event sávról kapunk, vagy „termeli" is valami?
 
Hát köszönöm ,nekem összesen nem volt eddig annyi gyémántom amennyibe kerülne a térképész, jó lenne de ez van.
Szia. Tudsz vásárolni gyémántot bankkártyával illetve paypal fiókkal is. Másképp elég nehéz gyémántott szerezni, de majd írok egy ötletet supportnak legyen valami verseny ahol lehet gyémántott nyerni, de erre kis esélyt látok mivel az üzemeltetőnek is meg kell élnie valamiből
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szia. Tudsz vásárolni gyémántot bankkártyával illetve paypal fiókkal is. Másképp elég nehéz gyémántott szerezni, de majd írok egy ötletet supportnak legyen valami verseny ahol lehet gyémántott nyerni, de erre kis esélyt látok mivel az üzemeltetőnek is meg kell élnie valamiből
Egyrészt szokott lenni itt a fórumon játék, aminél néha gyémántot is lehet nyerni.
Másrészt a játékban is rengeteg módon lehet gyémántot szerezni.
 
Fent