Kibeszélő Nyári esemény

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Számos kérdésem lenne a leírással kapcsolatban. :)

"A felfedett mező automatikusan egy dobást is jelent. Ha mindkét dobás fej, "

Egy dobásnál, miként lehet mindkét dobás fej? Vagy ezt miként kell érteni?

"De ez nem minden! Régi kedvencünket, a Kormányzói villát sem hagytuk ki a jóból, hogy új bónuszt kaphasson! Szerezzétek meg a Kormányzói villa fejlesztőkészletet a nyári nyeremények, a kincses térkép vagy a főnyereménysor jóvoltából és erősítsétek még tovább az a épületetet!"

Lesz napiban arany fejlesztő a kormányzóihoz?

"Lemaradtatok volna a Villáról a korábbi események során? Semmi probléma! A Szuper nyári 2023-as választókészletben más szuper épületek mellett akár a Kormányzói villát, akár a Kalóztanyát is megszerezhetitek!"

Ebben benne van az arany fejlesztő is mint választható opció a kormányzóihoz, vagy azt másképp lehet megszerezni?

A türkiz kulcsokat ugyanúgy a napi is adni fogja? Vagy most nem?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Az utolsó kérdésre ott a válasz a leírásban:
"Tartsátok nyitva a szemeteket a napi kihívásokon is, ugyanis ott is szerezhettek kulcsdarabokat."
 

Darkpepp

Aktív tag
Bétán a kormányzói villa aranyfejlesztőt csakis kizárólag a pénzes csomag tartalmazta, semmi más.
Lehet meggondolták magukat?!!
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Bétán a kormányzói villa aranyfejlesztőt csakis kizárólag a pénzes csomag tartalmazta, semmi más.
Lehet meggondolták magukat?!!

Ha van eszük és tartják magukat ahhoz az egyensúly megtartáshoz amit hangoztatnak (bármit is jelentsen ez), akkor meg kellett volna gondolni magukat.
 

Darkpepp

Aktív tag
Ne koltsd el a doublonokat majd a vegen ha lesz valami ertelmes napi.
Naptarat kakild le mert ugyse lehet teljesiteni.
Kb. ennyi.
 

Odiron

Új tag
Sziasztok!
Azt észre vettétek, hogy a tábla nem minden körben ad kulcsot a naptárhoz?
Így elég lehetetlen összeszedni a napi kulcs mennyiséget hacsak nem költesz gyemire.
 

Darkpepp

Aktív tag
Ezt mondtam, hogy a naptarat kakiljatok le mert kb. lehetetlen megcsinalni.
En betan 1700 doublont koltottem el 5 tablat csinaltam meg es 0 kulcs esett.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
A régi nyári esemény működését megszüntették és helyette a téli esemény felépítését hozták be némi csavarral. Hogy miért pont a télit hozták be, az egy jó kérdés.
De nem feltétlen a működés a gond. Sokkal inkább az az irány ami az utóbbi hónapokban elindult.
Kedves barátom mi már csak nosztalgiázni tudunk és ámulni ,hogy egy normálisan működő rendszert mennyire el lehet szúrni !
 
A régi nyári esemény működését megszüntették és helyette a téli esemény felépítését hozták be némi csavarral. Hogy miért pont a télit hozták be, az egy jó kérdés.
De nem feltétlen a működés a gond. Sokkal inkább az az irány ami az utóbbi hónapokban elindult.
Csak azt nem értem miért kell egy bevált jó recepten alakítani,mondjuk ha izgalmasabb tán jobb,de most megint mindenki a nem tetszését nyilvánítja miatta.
 
Fent