Kibeszélő Nyári esemény

Xadornix

Aktív tag
...
Ez történt. Ha te nem ezt láttad, mikor mindenki másnál ez történt, azzal sok mindent nem tudok kezdeni.
De most arról értekezel, mi történt a játékban. Csakhogy én nem beszéltem arról, mi történt.

A Fényhozó mondott valamit (fentebb már idéztem). Az állítása alapján egyáltalán nem biztos, hogy jelentenivaló hiba történt Nála. Hogy szerinted mást akart mondani, vagy Te másképp érted, amit mondott, jelen esetben egy fiktív helyzet elemzését hozta ki belőled.

Másrészt:
... Az, hogy előre haladt az eventen és onnan is kapott plusz töredéket lényegtelen, mert a kompenzációról beszéltünk.
Nem, nem a kompenzációról beszéltünk:
Olvasd el megint. Jelenleg 60 fullosra fejlesztő töredékkel kell rendelkeznie mindenkinek. Köszönhetően a fejlesztők bakijának.
Megint csak, hogy Te a kompenzációról akartál csak beszélni, készséggel elhiszem, hiszen a te szándékodat Te ismered. De ez nem változtat azon, hogy nem azt írtad. Ezért mondtam, hogy nem igaz amit állítottál.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
De most arról értekezel, mi történt a játékban. Csakhogy én nem beszéltem arról, mi történt.

A Fényhozó mondott valamit (fentebb már idéztem). Az állítása alapján egyáltalán nem biztos, hogy jelentenivaló hiba történt Nála. Hogy szerinted mást akart mondani, vagy Te másképp érted, amit mondott, jelen esetben egy fiktív helyzet elemzését hozta ki belőled.

Másrészt:

Nem, nem a kompenzációról beszéltünk:

Megint csak, hogy Te a kompenzációról akartál csak beszélni, készséggel elhiszem, hiszen a te szándékodat Te ismered. De ez nem változtat azon, hogy nem azt írtad. Ezért mondtam, hogy nem igaz amit állítottál.

Fényhozó a rendszerüzenetet idézte amiben a hibáról és kompenzációról volt szó. Majd utána jelezte, hogy nem kapta meg, bár valószínűleg csak nem jó helyen kereste. De alapvetően az írása a hibáról és a kompenzációról szólt.

Az, hogy te (és még sokan) nem olvasod a rendszerüzeneteket és így nem tudod miről van szó nem jelenti azt, hogy igazad van.
 
Sziasztok még mindig nem kapok pénzt újrakeveréskor, elintézték azzal,hogy kaptam a naplójuk tartalmazza de csak incidensből kaptam az nap meg amit küldetésből csináltam.
Elvileg tudnám bizonyítani az igazam de nem tudok képet csatolni a levélhez.Esetleg tudtok erre tanácsot adni hogyan kell?
Ide azért kitettem.
forge 3.pngforge 4.png
 
Nem indításkor kapod, hanem korábban kaptad. A 110 már tartalmazza lap felforgatásakor kapott 10 pénzt. Egyébkén 100 lenne.
 
Az ábra egyértelműen mutatja,hogy indítás előtt ugyan annyim volt mint keverés után, sőt amikor végig csinálok egy táblát és újra oszt akkor sem kapok
 

koridor

Új tag
A napi nyeremény zsiványrejtekhely volt, nem kellet, lecseréltem, zsiványrejtekhely-zsugorító lett helyette.
Fasza, gratula érte.
 

Cidra

Tag
Mikor végre van kulcs azon a nyomorult táblán, bedob elsőre egy megkeverést, és az újon már nincs. A csíkon is alig lehet előre jutni, mert a pohárból csak 2 korong esik ki, a korábbi 3 lépési lehetőséget is visszavették. Micsoda aljas tervezőmunka előzte meg ezt az eventet!?
 
Utoljára szerkesztve:

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Mikor végre van kulcs azon a nyomorult táblán, bedob elsőre egy megkeverést, és az újon már nincs. A csíkon is alig lehet előre jutni, mert a pohárból csak 2 korong esik ki, a korábbi 3 lépési lehetőséget is visszavették. Micsoda aljas tervezőmunka előzte meg ezt az eventet!?

A logika az lehetett, hogy ha nem adnak minden keverés után kulcsot, akkor többet költenek. Bár ez egy elég bárgyú logika, mert a naptár azért ennyit nem szokott érni.

Amit viszont nem tudunk, hogy helytartó töredékhez/fejlesztőhöz miként lehet majd jutni.
 

Cidra

Tag
A logika az lehetett, hogy ha nem adnak minden keverés után kulcsot, akkor többet költenek. Bár ez egy elég bárgyú logika, mert a naptár azért ennyit nem szokott érni.

Amit viszont nem tudunk, hogy helytartó töredékhez/fejlesztőhöz miként lehet majd jutni.
Hát így, hogy a csíkon való haladást is megfelezték, kb. sehogy. :confused:
 

ashea55

Nagyon aktív tag
A logika az lehetett, hogy ha nem adnak minden keverés után kulcsot, akkor többet költenek. Bár ez egy elég bárgyú logika, mert a naptár azért ennyit nem szokott érni.

Amit viszont nem tudunk, hogy helytartó töredékhez/fejlesztőhöz miként lehet majd jutni.
Igen ez egy fogas kérdés :(
 

Darkpepp

Aktív tag
En 300-nal vagyok csikon es meg a vegen el tudok kolteni majd kb. 800 doublont remelem az 500-as csik meglesz. :D
Szoval a csikkal lehet haladni eleg szepen.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
En 300-nal vagyok csikon es meg a vegen el tudok kolteni majd kb. 800 doublont remelem az 500-as csik meglesz. :D
Szoval a csikkal lehet haladni eleg szepen.

Szerintem Cidra nem arra gondolt, hogy gyémántért megvásárol további doublonokat és úgy halad előre, hanem a szimpla küldikért és napi begyűjtésért, esetleg incidensekből kapottakkal miként lehet haladni.
 

Darkpepp

Aktív tag
En se vasaroltam egyet se gyemibol, mondtam egy szoval is, hogy vettem?!
1300 doublon jott ossze kb. tegnap elottig, akkor hasznaltam el eloszor a rejtett arucikkre.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
En se vasaroltam egyet se gyemibol, mondtam egy szoval is, hogy vettem?!
1300 doublon jott ossze kb. tegnap elottig, akkor hasznaltam el eloszor a rejtett arucikkre.

Már megbocsáss, de ha 300 lépésnél jársz és még van kb 300 doublonod (mert azt írtad, hogy a végén kb 800 lesz), akkor a tapasztalatok alapján három lehetőség van:
1. Naponta több incidens dobált neked 30-40 doublont. (nem túl valószínű)
2. Annyira szerencsés vagy, hogy minden dobásnál a lehető legtöbb lépés jött ki (ez se túl valószínű)
3. Költöttél gyémántot doublonokra. (ez a legvalószínűbb és nincs vele gond)
 
Fent