Kibeszélő Nyári esemény

Ez a 208 honnan jött ki?
Nem 2265 dublon az alap bevétel? És ahhoz még jön a keverés és a mutatás +10/+3 dublonja, amivel soxor össze lehet futni.
Az más kérdés, hogy akár még 300 dobás sem tűnik elégnek...
Igazad van elszámoltam mert az éjfélkor adott az 25 pénz így összesen 2410 pénz amit el kell osztani 10-el mert annyi egy koppintás a táblán akkor is 241 koppintásom van, most lehet,hogy megint én csinálom rosszul én mindig rá nyomok a táblára ami 10 pénz most én csinálom rosszul?
Amúgy az esemény küldetés összesen 660, éjfélkor 1650 és a sorozatban 50 50 doubloon az esemény végéig és talán incidensek de abból még nem volt
 
Utoljára szerkesztve:
Az nem pontos, ha 10-el osztod, mert a megkeverésnél visszajön 10 dublon, így az ingyen van. Kettő megjelenítésénél meg 3 dublont kapsz.
Köszönöm ezt még nem figyeltem keverésből még nem tudom de duplánál nem kaptam pénzt , incidensből már jött egy két alkalommal.
 
Utoljára szerkesztve:

A Fényhozó

Új tag
"Újból csak az elnézéseteket kérjük, és tájékoztatni szeretnénk, hogy ezt a további 30 töredéket mindenki megkapja, aki részt vesz a nyári eseményen. A nap végére minden olyan játékosoknak meg fog érkezni a raktárába, aki akár egy küldetést is teljesített az esemény során" Ez volt az üzenetben, gondolom mindenki kapta. Most vagy én nem értek valamit, de én nem kaptam 1+ töredéket sem, nem hogy 30-at,
 
"Újból csak az elnézéseteket kérjük, és tájékoztatni szeretnénk, hogy ezt a további 30 töredéket mindenki megkapja, aki részt vesz a nyári eseményen. A nap végére minden olyan játékosoknak meg fog érkezni a raktárába, aki akár egy küldetést is teljesített az esemény során" Ez volt az üzenetben, gondolom mindenki kapta. Most vagy én nem értek valamit, de én nem kaptam 1+ töredéket sem, nem hogy 30-at,
Én kaptam ,jelentsd
 

Xadornix

Aktív tag
"Újból csak az elnézéseteket kérjük, és tájékoztatni szeretnénk, hogy ezt a további 30 töredéket mindenki megkapja, aki részt vesz a nyári eseményen. A nap végére minden olyan játékosoknak meg fog érkezni a raktárába, aki akár egy küldetést is teljesített az esemény során" Ez volt az üzenetben, gondolom mindenki kapta. Most vagy én nem értek valamit, de én nem kaptam 1+ töredéket sem, nem hogy 30-at,
Senki nem állította, hogy mindenki kap +30 töredéket.
Az eredeti üzenet eleje sem lényegtelen:
A már korábban említett hiba sajnálatos módon továbbra is fennállt a játékosok egy kis hányadánál, a tegnapi javítást követően is. Ennek eredményeképpen pedig további 30 töredék megszerezhetővé vált anélkül, hogy ezt a mérföldkövet elérték volna a küldetéssorozatban.
Tehát, ha a hiba következtében valakinek lett újabb töredéke, az kompenzációképp már nem fog kapni továbbiakat.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Senki nem állította, hogy mindenki kap +30 töredéket.
Az eredeti üzenet eleje sem lényegtelen:

Tehát, ha a hiba következtében valakinek lett újabb töredéke, az kompenzációképp már nem fog kapni továbbiakat.

Olvasd el megint. Jelenleg 60 fullosra fejlesztő töredékkel kell rendelkeznie mindenkinek. Köszönhetően a fejlesztők bakijának.
 

Xadornix

Aktív tag
Olvasd el megint. Jelenleg 60 fullosra fejlesztő töredékkel kell rendelkeznie mindenkinek. Köszönhetően a fejlesztők bakijának.
A kedvedért elolvastam újra, és fenntartom a mondandómat :p
Amit te állítasz, az viszont nem stimmel.

Nem igaz, hogy 60 töredékkel kell rendelkeznie mindenkinek. aki ugyanis már eljutott 180 előrehaladásig, annak jelen körülmények között több is lehet.

Ráadásképp A Fényhozó nem állította, hogy neki nincs (legalább) 60 töredéke. Csak annyit írt, hogy nem kapott + töredéket. Vagyis simán lehet, hogy jogosan nem kapott + töredéket (mint kompenzáció), mert korábban kapott töredékeket a hiba közvetlen hatásaként (mert valaki biztosan kapott így, ellenkező esetben nem lenne szó sem hibáról, sem kompenzációról).
"... de én nem kaptam 1+ töredéket sem, nem hogy 30-at,
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A kedvedért elolvastam újra, és fenntartom a mondandómat :p
Amit te állítasz, az viszont nem stimmel.

Nem igaz, hogy 60 töredékkel kell rendelkeznie mindenkinek. aki ugyanis már eljutott 180 előrehaladásig, annak jelen körülmények között több is lehet.

Ráadásképp A Fényhozó nem állította, hogy neki nincs (legalább) 60 töredéke. Csak annyit írt, hogy nem kapott + töredéket. Vagyis simán lehet, hogy jogosan nem kapott + töredéket (mint kompenzáció), mert korábban kapott töredékeket a hiba közvetlen hatásaként (mert valaki biztosan kapott így, ellenkező esetben nem lenne szó sem hibáról, sem kompenzációról).

Fenntarthatod a mondandódat, de ettől még mindenkinek 60 töredékkel kell rendelkeznie a hiba miatt. Az, hogy előre haladt az eventen és onnan is kapott plusz töredéket lényegtelen, mert a kompenzációról beszéltünk.
Tehát volt egy hiba. Emiatt voltak akik begyűjtötték, de nem mindenki. Az inno mindenkinek odaadta mikor javították, de a javítás nem sikerült és a hiba tovább is fennállt, tehát megint volt aki begyűjtötte újra, de ismét nem mindenki. Így megint kapott mindenki töredéket, mikor ténylegesen sikerült javítani a hibát. Mindkét esetben a support rendszerüzenetben értesített minden játékost.
Ez történt. Ha te nem ezt láttad, mikor mindenki másnál ez történt, azzal sok mindent nem tudok kezdeni.
 
A Martalóctanya választót használta már valakik? Pontosan milyen töredéket adnak? Melyiket érdemes lerakni a három küzül? Sajnos a leírásból nem derül ki, hogy a támadó vagy a város védő seregnek. Továbbá az is kérdés, hogy ha a város védő, akkor halmozható e úgy mint a korábbi védő ital bónusz?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A Martalóctanya választót használta már valakik? Pontosan milyen töredéket adnak? Melyiket érdemes lerakni a három küzül? Sajnos a leírásból nem derül ki, hogy a támadó vagy a város védő seregnek. Továbbá az is kérdés, hogy ha a város védő, akkor halmozható e úgy mint a korábbi védő ital bónusz?

Keress rájuk wiki-n. Szerintem egyik se éri meg, de biztos vannak akik más véleményen vannak. :)
 
Fent