Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

Ezen néhány dolog tud segíteni:
Figyelmesen csinálja a dolgait az ember.
Utánaolvas a dolgoknak.
Nem rohan előre meggondolatlanul (megtervezi a dolgokat)
Kérdez és megfogadja az arra érdemes tanácsát
Leteszi és felhúzza a teherűrhajót

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
Mivel most már van új kor MI. Mag is sokat segít a Jeges korba lépöknek!
De igazábol értelme nagyon nincs annak a nevinek, csak is kincstárba
 
Egy gyors kérdés a régi játékosokhoz:
- Mennyinek kell lennie a minimum tám/véd-nek, (vagyis mennyi az amit jó ha elér az ember és utána halad tovább) egy adott korhoz? (Pl. Iparikor és felette)
- Mennyi terméket érdemes összeszedni 1-1 kornál? 2000-3000 elég vagy jóval többet érdemes?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
- Mennyinek kell lennie a minimum tám/véd-nek, (vagyis mennyi az amit jó ha elér az ember és utána halad tovább) egy adott korhoz? (Pl. Iparikor és felette)
Olyan sosincs, hogy elég. Minél több, annál jobb.
- Mennyi terméket érdemes összeszedni 1-1 kornál? 2000-3000 elég vagy jóval többet érdemes?
Nézd meg a techfában itt:
1656610905039.png
hogy mennyit kér a következő kor. Ha annyit összeszedtél, akkor már akár mehetsz is tovább.
 

helen

Nagyon aktív tag
Egy gyors kérdés a régi játékosokhoz:
- Mennyinek kell lennie a minimum tám/véd-nek, (vagyis mennyi az amit jó ha elér az ember és utána halad tovább) egy adott korhoz? (Pl. Iparikor és felette)
- Mennyi terméket érdemes összeszedni 1-1 kornál? 2000-3000 elég vagy jóval többet érdemes?
Nekem egy tapasztalt barát azt javasolta, hogy ha a céhexpedíció 4. szintjén teljesen és gond nélkül harccal végig tudsz menni, akkor már jó vagy. És érdemes úgy továbbmenni a korokban hogy ez teljesül. Aztán megint megülni minimum addig, hogy újra végig tudj menni.. Mások meg azt nézik hogy csatatéren mennyi csatát tudnak csinálni, mennyi demóig tudnak elmenni úgy, hogy a hadsereget nem kell közben cserélniük.. Támadóból soha nem elég.. :)
 
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogyha átlépek egy következő korszakba, és "lebontok" egy katonai épületet, hogy meg tudjam építeni az új korszakhoz való laktanyát, akkor az ugynolyan típusű előző kori független katonák is elvesznek, vagy csak a laktanyában lévő 4 vagy 5?
Köszönöm a választ előre is!
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogyha átlépek egy következő korszakba, és "lebontok" egy katonai épületet, hogy meg tudjam építeni az új korszakhoz való laktanyát, akkor az ugynolyan típusű előző kori független katonák is elvesznek, vagy csak a laktanyában lévő 4 vagy 5?
Köszönöm a választ előre is!

Csak a laktanyások vesznek el.
 
Ez megnyugtató!
És tulajdonképpen logikus is, csak azért voltak kételyeim, mert nem sikerül mindig úgy gondolkoznom,, ahogy a játék szerint logikus.
Köszönöm!
 

LoveCanKill

Aktív tag
Sziasztok! Egy ideje, vagyis már pár hónapja Virtuális jövőben vagyok. És.. Nekem eddig ez a kor tetszik a legjobban. :) De kezdem kinőni.. :/ Kezdenek felgyülni a raktáramban az amúgy hasznos épületek, amiket nem tudok letenni, ezért most azon gondolkodom, hogy kort lépek. --->Űrkorszak mars.

Viszont nemigazán vannak ismerőseim abban a korban. Ott mennyivel másabb a harc? Jobban tetszett nektek mint a Virtuális jövő, vagy roszabb..? Vagy ha szerintetek sokal roszabb, akkor érdemesebb minnél hamarabb továbblépni az azutáni korba? Előre is köszönöm a válaszokat!
 
Sziasztok! Egy ideje, vagyis már pár hónapja Virtuális jövőben vagyok. És.. Nekem eddig ez a kor tetszik a legjobban. :) De kezdem kinőni.. :/ Kezdenek felgyülni a raktáramban az amúgy hasznos épületek, amiket nem tudok letenni, ezért most azon gondolkodom, hogy kort lépek. --->Űrkorszak mars.

Viszont nemigazán vannak ismerőseim abban a korban. Ott mennyivel másabb a harc? Jobban tetszett nektek mint a Virtuális jövő, vagy roszabb..? Vagy ha szerintetek sokal roszabb, akkor érdemesebb minnél hamarabb továbblépni az azutáni korba? Előre is köszönöm a válaszokat!
A térképen amíg nem foglaltad el a komplett VR kort 2/2 ne menj fel Marsba, mert nem tudsz Mars ércet gyűjteni és nem tudod gyorsba kikutatni.(megálsz és nem lesz erős egységed cst-re)
VR korból aszterbe sztem csak akkor menj, ha a térképen is már az aszternél tartasz(és van raktáron 20k Mars érc).

Egyébként nem rossz a Mars kor, nekem tetszik! Jól kivan dolgozva(egységek, épületek) erős csopik vannak az A-n..
és van a kritikus csapás boost űrkortól(éberszem), így egy gyengébb várossal is jókat lehet csatázni.
 
Utoljára szerkesztve:

LoveCanKill

Aktív tag
A térképen amíg nem foglaltad el a komplett VR kort 2/2 ne menj fel Marsba, mert nem tudsz Mars ércet gyűjteni és nem tudod gyorsba kikutatni.(megálsz és nem lesz erős egységed cst-re)
VR korból aszterbe sztem csak akkor menj, ha a térképen is már az aszternél tartasz(és van raktáron 20k Mars érc).

Egyébként nem rossz a Mars kor, nekem tetszik! Jól kivan dolgozva(egységek, épületek) erős csopik vannak az A-n..
és van a kritikus csapás boost űrkortól(éberszem), így egy gyengébb várossal is jókat lehet csatázni.
Köszönöm! :)
 
Sziasztok!
Nem biztos, hogy ide való, de örülök, hogy élő topicot találtam..
E szerver, Gvg, Jövős térkép.. 39, 53-42, 53 szektorokat a Royal már legalább egy hete védve tartja úgy, hogy csata nincs rajtuk.
Ez valami hiba?
 

LoveCanKill

Aktív tag
Húha.. Most egy elég.. Nehéz kérdésem lenne. Amire a "válasz" nagyon egyértelmű (emberke letiltása / mellőzése)

De.. Mi a helyes dolog akkor, ha találkozunk egy játékossal, aki mentálisan eléggé.. Ingadozó. Nagyon.. Fura. Értelmes párbeszédet nem lehet vele folytatni, vagyis néha úgy tűnik, hogy igen, de aztán mintha valami "kikacsolna/átkapcsolna" nála, és eléggé... Agresszív, de nem a sértegetős módon, hanem meggyőződése, hogy amit "gondol" az valós, és mintha.. Váá.. Szóval nagyon.. Furi. Szerintem a játék lehet kikapcsolódás, társasági program, lehet ismerkedni... Ezek mind szép dolgok. De mi van akkor, ha valakinek nem tesz jót a játék? Az, hogy valami problémája van, az egyértelmű, de ha a játék csak ront a helyzetén, mert ellenségeket vizionizál? Ez így... Nagyon nem úgy tűnik, hogy neki jót tesz a játék.

Tudom, hogy egyikünk sem "tilhtatja" meg valakinek, hogy játszon. De őszintén aggódom, hogy ez a személy, egyszer annyira... vááá.. Nem is értem, hogy miért aggódom érte, holott.. Ha a játékban ilyen, akkor valószínüleg a valóságban is. Sajnálom, szegénynek a családját. :(


De.. Hogyan kell "kezelni" egy ilyen emberkét? úgyértem hogy kell hozzáálni. Tényleg elég, ha csak ignoráljuk? Mert szerintem az sem tesz jót neki.. De mégsem lehet vele rendes párbeszédet folytatni, mert "lát" dolgokat, meggyőződése hogy.. ://
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Húha.. Most egy elég.. Nehéz kérdésem lenne. Amire a "válasz" nagyon egyértelmű (emberke letiltása / mellőzése)

De.. Mi a helyes dolog akkor, ha találkozunk egy játékossal, aki mentálisan eléggé.. Ingadozó. Nagyon.. Fura. Értelmes párbeszédet nem lehet vele folytatni, vagyis néha úgy tűnik, hogy igen, de aztán mintha valami "kikacsolna/átkapcsolna" nála, és eléggé... Agresszív, de nem a sértegetős módon, hanem meggyőződése, hogy amit "gondol" az valós, és mintha.. Váá.. Szóval nagyon.. Furi. Szerintem a játék lehet kikapcsolódás, társasági program, lehet ismerkedni... Ezek mind szép dolgok. De mi van akkor, ha valakinek nem tesz jót a játék? Az, hogy valami problémája van, az egyértelmű, de ha a játék csak ront a helyzetén, mert ellenségeket vizionizál? Ez így... Nagyon nem úgy tűnik, hogy neki jót tesz a játék.

Tudom, hogy egyikünk sem "tilhtatja" meg valakinek, hogy játszon. De őszintén aggódom, hogy ez a személy, egyszer annyira... vááá.. Nem is értem, hogy miért aggódom érte, holott.. Ha a játékban ilyen, akkor valószínüleg a valóságban is. Sajnálom, szegénynek a családját. :(


De.. Hogyan kell "kezelni" egy ilyen emberkét? úgyértem hogy kell hozzáálni. Tényleg elég, ha csak ignoráljuk? Mert szerintem az sem tesz jót neki.. De mégsem lehet vele rendes párbeszédet folytatni, mert "lát" dolgokat, meggyőződése hogy.. ://

Egyszerű. Elvégzed a pszichológus, pszichiáter sulit, lediplomázol. Közben buddhista leszel, és egyéb önfejlesztéses témákban elmélyedsz és már tudod is kezelni az ilyen embereket.
 

Systemlord

Új tag
Kedves Fórumosok ! Észrevételeimben kérem cáfoljatok meg.
Első sorban a Számítógépen tehát böngészőn és nem applikáción keresztüli játékosok felé tenném fel észrevételem.
Észrevétel azok játékosokhoz szól akik elérték minimum a Marsi kort és van kolónia területük.
Tehát ezen területen a boldogság "létfentartás" pontosabban 50-75% is lehet jelen esetben vegyük a 75%ost ahol az "árucikkekre" vonatkozó kedvezménybe nem tartozik bele a prométium az aszteróidajég a dns és stb .... miért hiszen a megnevezése a raktárban árucikk-ként szerepel.
Bütyök szerint én kavarok keverek de számomra nem ugyanaz a 75 % kedvezmény ha az össz bekerülést vagy csak a részlegest tekintjük...
példa: (100pénz +100+100)*0,75=>225 (100+100)*0,75+100=250 elég nehéz a matek értem én de várom az ellenérveket ...
Bár ha viszont a dns re nem vonatkoznak az árucikk kifejezés akkor viszont elírás van a raktárban, piacon ... mint ahogy a képeken is láthatóak.. Névtelen1.jpgNévtelen.jpgNévtelen2.jpgNévtelen3.jpg
 

Laszmen

Új tag
Sziasztok!

Elnézést ha rossz helyre írom a kérdésemet, de itt találtam a legmegfelelőbbnek!

1 hónapja van egy olyan problémám csatázás közben hogy iszonyatosan fogy a seregem, Jövő korban nem volt problémám soha e téren, 1550%/800%-al operálok, Jövős kombóm 6 Lebegő tank+2 Zsivány, addig csatáztam ezzel ameddig nem szégyeltem, hely miatt kellett kort lépnem, na és innentől van az én problémám, Távoli Jégkorszak katonái nagyon gyengék, 0 demóval hullanak már az első pár csata alkalmával, javasolták hogy továbbra is használjam a Lebegő tank+Zsivi kombót, egy ideig működik, de fele annyit tudok vele operálni mert nagyon nagy az amortizáció, 100 csata alatt 50 katona vesztés, most ott tartok hogy hiába tolom fel a támadó bónuszt, nem érek vele sokat, mert én 1550-el támadok az ellenség meg 20% bónusszal és a fél hadseregem oda, tudni kell még hogy automata csatázok, gyorsabb, de lehet hogy ez is gond, nagyon elkeserítő a helyzet mert megállt a tudomány sajnos! Esetleg valakinek ötlete hogy mit csináljak másképp, vagy esetleg lépjek kort hátha valamelyik korban van hasonló hatékony kombó mint a Jövő korban? Köszönöm a válaszokat!
 
Fent