Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Sziasztok!

Elnézést ha rossz helyre írom a kérdésemet, de itt találtam a legmegfelelőbbnek!

1 hónapja van egy olyan problémám csatázás közben hogy iszonyatosan fogy a seregem, Jövő korban nem volt problémám soha e téren, 1550%/800%-al operálok, Jövős kombóm 6 Lebegő tank+2 Zsivány, addig csatáztam ezzel ameddig nem szégyeltem, hely miatt kellett kort lépnem, na és innentől van az én problémám, Távoli Jégkorszak katonái nagyon gyengék, 0 demóval hullanak már az első pár csata alkalmával, javasolták hogy továbbra is használjam a Lebegő tank+Zsivi kombót, egy ideig működik, de fele annyit tudok vele operálni mert nagyon nagy az amortizáció, 100 csata alatt 50 katona vesztés, most ott tartok hogy hiába tolom fel a támadó bónuszt, nem érek vele sokat, mert én 1550-el támadok az ellenség meg 20% bónusszal és a fél hadseregem oda, tudni kell még hogy automata csatázok, gyorsabb, de lehet hogy ez is gond, nagyon elkeserítő a helyzet mert megállt a tudomány sajnos! Esetleg valakinek ötlete hogy mit csináljak másképp, vagy esetleg lépjek kort hátha valamelyik korban van hasonló hatékony kombó mint a Jövő korban? Köszönöm a válaszokat!

Lebegő teljesen használható jegesben is.
Viszont te is azt csinálod mint nagyon sokan. Egekbe felhúzzák a támadót, de a támadót védőt nem. Szóval feküdj rá arra.
 

Laszmen

Új tag
Lebegő teljesen használható jegesben is.
Viszont te is azt csinálod mint nagyon sokan. Egekbe felhúzzák a támadót, de a támadót védőt nem. Szóval feküdj rá arra.
Az rendben van, de nem akarom elhinni hogy ilyen értékekkel ennyire hullanak, a társam 366/250-el megy, és éppen csak unalomból nem tol le 8k csatát a CW-n, megfogadom a tanácsodat, de én szkeptikus vagyok abban hogy ez lenne a fő probléma
 

LoveCanKill

Aktív tag
Sziasztok! A wiki-n lévő infókat esetleg lehetne majd frissíteni? Csak pont meg akartam nézni, hogy nekem a kövi korban milyen egységek lehetnek...

Én most az Űrkorszak Mars-ban vagyok, és a következő kor teljesen kimaradt. (az aszteroidaöv) Helyette már a vénuszt mutatja, az után már semmit.
Annyira nem sürgős... Csak ha valaki rá akar lesni, akkor jó, ha talál valamit. :$ Köszönöm előre is. :)

 
Egy gyors kérdés a régi játékosokhoz:
Hogyan lehetséges az, hogy egy játékos rendelkezik korát meghaladó katonákkal, pl,. késő középkorban van, és modern kori katonái is vannak, ezeket hol, illetve , hogyan lehet beszerezni, megnyerni....stb... ?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Egy gyors kérdés a régi játékosokhoz:
Hogyan lehetséges az, hogy egy játékos rendelkezik korát meghaladó katonákkal, pl,. késő középkorban van, és modern kori katonái is vannak, ezeket hol, illetve , hogyan lehet beszerezni, megnyerni....stb... ?

Történet és melléküldetések adhatnak neki. Ha előrébb jár kontinens térképen, akkor van, hogy tud ad.
De persze fennáll a veszélye, hogy bizonyos korokban elveszik a visszatérő.
Sajnos ezt a részt nem sikerült jól optimalizálnia a fejlesztőknek.
 

a sanyi

Új tag
Sziasztok. Nemrég a Mars korszakba léptem, és ott marsi ércre van szükségem.
Viszont ha jól látom, ez csak a mars kontinenstérképen szerezhető, de én meg vagyok vele csúszva és 2 korszakkal régebben vagyok a térképen a mélytengeri jövőn. Szóval lehetséges lenne, az, hogy a marsi kolóniát csak akkor fogom tudni tovább vinni, ha a konti-térképet kipörgetem a mélytengeri jövő majd a virtuális jövő térképet? És addig malmozás?
Köszi előre a helpet!
 
Sziasztok. Nemrég javaslatot tettem a játék fejlesztőinek, hogy a használaton kívüli harci egységeket ne csak egyesével lehessen törölni, hanem többet kijelölve lehessen eltüntetni katonákat. Azt a választ kaptam, hogy vessem fel a fórumon ezt a témát és vitassuk meg. Kérlek írjatok ezzel a témával kapcsolatban. Köszi mindenkinek.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nem teljesen értem a problémát. Miért kell/akarsz törölni egységeket? Van néhány küldi ami kér ilyet, de ezenfelül miért?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Mivel elvileg maximálva van a harci egységek száma, így egy idő után az Alca már nem fog új katonákat gyártani és a csatatéren se kapsz új egységeket, amíg nem csökkented valahogy a régi egységeid számát.
Így például korlépés után, amikor le szeretnéd cserélni a katonáidat frissebb verziójúra, érdemes lehet törölni a felesleget.
Ráadásul lehetséges, hogy a fölösleges egységek törlése a játék sebességére is jótékony hatással lenne.
 
Fent