Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser20400

Guest
Szia Otya23.

Ahhoz hogy növeld a népességet nem játékosokat kell meghívnod hanem építened kell lakóépületeket.

Ezt balról lent találod az első ikon "építés" ikonnal és ott a lakóépületek fülnél.

Üdv,
Imike
 

DeletedUser

Guest
Nem arról volt szó, hogy támadásnál az Én egységeim nem halnak meg, csak legyőzik őket és fosztható lesz a város? Ma reggel 7 katonám volt védőben, megtámadtak, most meg 4 van....
 

DeletedUser21403

Guest
Üdv!

Azt szeretném megtudni h a hercegnős küldetéseket mikor kaphatom meg mit kell ahhoz elérnem?
 

DeletedUser1698

Guest
Hello.

Úgy emlékszem Mount Killmore elfoglalása után jön a hercegnő.
 

DeletedUser1698

Guest
De haladni kell a küldetéssel is közben. Azt a Darkbloodot vagy ki a görcsöt kell legyőzni a végén. :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Tegnap kezdtem el a játékot és a bronzkorban vagyok.
Kérdésem: csak akkor mehetek át a vaskorba, ha mindent kifejlesztek a fejlődési táblán a bornzkorból vagy másképpen is megy a dolog?

Várom válaszotok.

Tisztelettel:
Dolgan
 

DeletedUser20654

Guest
Ez mondjuk nem igaz.
Akkor lépsz át más korba, ha az adott korból kifejlesztettél már valamait.
 

DeletedUser

Guest
Csak akkor léphetsz át más korba,ha kifejlesztettél már mindent.

Ez pont hogy nem igaz. Nem kell minden kifejlesztened!
Ha most a bronzkorban van és menne a vaskorba, pl nem kell kifejlesztenie: Sörfőzés, Szerves trágyázás, oktatás, Kézművesség, Kőművesmunka, Asztalosmunka, Szerszámok, Termesztés. persze ahhoz hogy a vaskorban ne ragadj le rögtön az elején, a fent felsoroltak közül sokat ki kell fejlesztened, de magának a kor eléréséhez nem kellenek.
 

DeletedUser21403

Guest
Szép jó napot!

A kontinensen megszereztem a számomra utolsó(Haulenois) tartományt! Bár van még egy kis felhős rész de oda nem ad lehetőséget a továbblépésre! A kérdés az lenne h miért nem?
 

DeletedUser

Guest
Mitől függ, hogy milyen gyakran kapok forge pontot? Tök randomnak látom, van amikor 15 perc, de van, amikor 1 óra kell egy újabb ponthoz.
 

DeletedUser11

Guest
Amikor megkapsz egy forge pontot, elindul az 1 órás számláló. Ha letelik az 1 óra, megkapod a pontodat. Ez csak attól függ, hogy mikor nézel rá az órára.
 

DeletedUser20919

Guest
Szép jó napot!

A kontinensen megszereztem a számomra utolsó(Haulenois) tartományt! Bár van még egy kis felhős rész de oda nem ad lehetőséget a továbblépésre! A kérdés az lenne h miért nem?
Az (szerintem) majd az uj korral valik elerhetove
 

DeletedUser21403

Guest
Az (szerintem) majd az uj korral valik elerhetove

Hát akkor az fantasztikus!:( De miért? Eddig sem volt gond h milyen korban vagyok mehettem addig amíg csak a szem ellát!:D

- - - Updated - - -

Az érdekes, ma direkt megvártam, míg egy pont bejön, és a következőre azt írta, hogy 15 perc.

Hát akkor nálad nem tudom h számlálnak de nálam és másoknál csak óránként ad 1-et! Ha viszont 15percenként kapsz akkor örülj neki mert 4-szer olyan gyorsan fejlődhetsz mint bárki más!:D
 

DeletedUser20919

Guest
Hát akkor az fantasztikus!:( De miért? Eddig sem volt gond h milyen korban vagyok mehettem addig amíg csak a szem ellát!:D

Ha megfigyelted, minel tovabb haladtal annal kesobbi korbol voltak vedo katonak, a kitakart teruleten valszeg az uj korbol lesznek majd es meg kesz sincsenek :D

Jimbo75 hany forge pontot kapsz naponta? 24nel tobbet semmikepp sem kaphatsz, ha megis azt jelentened kellene a supportnak
 

DeletedUser21403

Guest
Ha megfigyelted, minel tovabb haladtal annal kesobbi korbol voltak vedo katonak, a kitakart teruleten valszeg az uj korbol lesznek majd es meg kesz sincsenek :D

Jimbo75 hany forge pontot kapsz naponta? 24nel tobbet semmikepp sem kaphatsz, ha megis azt jelentened kellene a supportnak

Mért másnak is megmaradt az a kis rész a kontinensen ott alul?
 
Fent