Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetséges csapatokat képezni?
 

DeletedUser1300

Guest
építesz az elért korhoz tartozó katonai épületet azon belül tudsz katonákat képezni.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok. Nekem az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet céhet alapítani? Mert sehol sem talállom. Előre is kösz...
 

DeletedUser21483

Guest
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mit lehet kezdeni a fölösleges térképrészletekkel?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok. Nekem az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet céhet alapítani? Mert sehol sem talállom. Előre is kösz...

Bal alul a panelon kattints a felső sorban,balról a második fülre,majd a pajzs ikonra.Ott jobb oldalon találod a céhalapítás lehetőséget.

- - - Updated - - -

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mit lehet kezdeni a fölösleges térképrészletekkel?

Egyelőre nem tudsz vele mit kezdeni.
 

DeletedUser1698

Guest
Körülbelül mikorra várható frissítés? 2-3 héten belül bevezetik a 0.24-es verziót?
 

DeletedUser

Guest
Üdv!

Egy jó 3-4 hónapja nem játszottam most visszatértem városomba és azóta nem nagyon tudom miről maradtam le. Mik az azóta belerakott fontosabb újítások? Raktár üzemel már? Ha igen hogy rakhatok épületeket a raktárba? Igazából ez a raktáros kérdésem lenne a legfontosabb.

köszi :)
 

DeletedUser21276

Guest
Sziasztok!
A korai középkor vége felé járok. Az lenne a feladatom, hogy fejlesszem ki a hidakat. Hol tudnám mindezt végrehajtani? (a fejlődés fán nem találkoztam ilyen lehetőséggel - bár lehet hogy csak átsiklottam felette)
Segítségeteket előre is köszönöm!
 

DeletedUser7560

Guest
vízvezetékek nevű fejlesztést kutasd ki, az kell neked ;)
 

DeletedUser7560

Guest
nos az én kérdésem az, hogyha egy nevezetes épületbe pl. 6-an tesznek be 10forge pontot akkor mi alapján lesznek sorba rendezve?
mi határozza meg, hogy ki az a peches aki a 6. lesz és nem kap semmit?
 

DeletedUser11

Guest
Tudtommal a szerint rendezi a rendszer a játékosokat, hogy ki mennyi forge pontot rak be az épületbe. Aki a legtöbbet, az az első, és így megy tovább.

További jó fórumozást, viszlát!
 

DeletedUser20919

Guest
"First come first serve" Aki elobb betette az adott mennyiseget az lesz elorebb a listan
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok:!!

Muskétásokat érdemes gyártani????

Szia
Igen, mellesleg minden egységet érdemes "gyártani", feltéve, ha van olyan védelem/támadó ami ellen használod is. (ha nem támadsz,vagy simán hokik a szomszédjaid... felesleges :) )
 

DeletedUser20919

Guest
Nem eri meg minden egyseget gyartani. A nehezpancelosok nem ernek semmit... A granatos is csak azert jo mert a visszamaradott szomszedok nem tudjak leutni.

- - - Updated - - -

Igazat megvallva lovon es hosszu tavolsagin kivul nem nagyon eri meg mast gyartani... Eleg 1 lo es az ellenfel a kozeledbe sem er
 

DeletedUser

Guest
Hidd el, hogy sokaknak megéri, nem mindenki tudja használni a távosokat! (muskétást ágyúst) Nem véletlen írtam, aki tud harcolni annak persze
 

DeletedUser21327

Guest
Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem,hogy a nevezetes épületekhez a tervrazj részeit hogy tudom megszerezni.1 darabot kaptam téli küldetésben 1darabot pedig mikor a szomszéd családi házát motiváltam.Azt látom,hogy az árucikkekkel fel lehet oldani,de estleg van másik megoldás is?
 
Fent