Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser1698

Guest
Szia.
Ha besegítesz más játékos nevezetes épületének építésébe (forge pontok berakásával), akkor jutalomként kaphatsz tervrajzot.
 

DeletedUser1300

Guest
igen, lehet. az építés menűnél a forge pontok alatt van a dollár jel. azzal tudod bontani, ill eladni.
 

DeletedUser21327

Guest
kedves Scared!
Köszönöm a segítséget!itt egy újjabb kérdés,hogy tudok besegíteni illetve nekem tudnak segíteni az építésben?
 

DeletedUser1300

Guest
kedves Scared!
Köszönöm a segítséget!itt egy újjabb kérdés,hogy tudok besegíteni illetve nekem tudnak segíteni az építésben?

csak a nevezetes épületeknél lehetséges az építkezésben való részvétel, segítés.
 

DeletedUser21602

Guest
Hi@all,


Az egyik téli küldetésnél kellene beadnom 4 drótot és 4 szurok -ot :confused: Kérdés, de honnan, nem látok a piacon ilyen terméket :confused:
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
Rinbintől van egy kuldetésem, és nincs befejezve:

Ho ho hó!
Minden feladatott teljesítettél, sőt! Köszönöm az odaadásodat! Kellemes telet és tökéletes új évet kívánok. Ho-ho-hó! Miért nézel így rám? Upsz, azt hiszem már odaadtam a maszkomat és a jelmezemet...

Szükségesek:
Gratulálunk! Minden téli küldetést teljesítettél!

Mégis nem befejezett küldetés, hiába klikkelek a Rendben re, akkor is befejezetlen marad. Tudna valaki segíteni hogy miért van ez? Valaki teljesítette a küldetést?
 

DeletedUser

Guest
Ez már nem küldetés.Az event véget ért.Az udvari bolond holnap délután eltűnik.
 

DeletedUser21632

Guest
Sziasztok. A kérdésem a következő.Meg akarok szüntetni egy termelést PL: Szőlőskert, akkor a raktárban lévő készleteim is elvesznek?
 

DeletedUser1300

Guest
Nem, ami a raktárban van az ott is marad,(persze csak addig, amíg el nem használod) ha a termelő épületedet eladod.Kivétel ha katonai épületet szüntetsz meg. Abból a kiképzett egységek elvesznek.
 

DeletedUser21662

Guest
Üdv mindenkinek!
Kérdésem annyi, hogy mit jelent pontosan az a felajánlás ami a bal sarokban jelenik meg állandóan.
Idézem: "..Összes termelés felgyorsítása. Duplázd meg az aktuális gyártásaidat! Vásárolj 20%-os kedvezményt mindössze 500 gyémántért..."
Mi az hogy "duplázd meg"? 20%-kal nem lehet duplázni... Illetve ha kipengetem az 500 gyémántot, akkor az meddig tart. Stb.
Tud valaki egy jól érthető leírást adni erről a lehetőségről?
Köszönöm előre is! Üdv nektek!
Djuri
 

DeletedUser16887

Guest
Üdv, inkább ide irok, mert ezt többen olvassák.
Azt akarom kérdezni, hogy kb mennyi szomszéda van egy játékosnak? Irták már páran hogy 70 körül
Nekem jelenleg 59 van. De néha eléri a 65öt.
Még a játék elején minden héten hétfőn ujab szomszédokat kaptam. De már legalább két hónapja nem kaptam ujakat, inkáb egyere kevesebb.
Normális hogy 59 szomszédom van és hogy kapok ujakat? vagy valami gond lehet?
Választ előre köszönöm.

áthelyeztem
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16887

Guest
Oké köszi.
Legközelebb ha valami van, akkor már ide írok.
 

DeletedUser20919

Guest
Üdv, inkább ide irok, mert ezt többen olvassák.
Azt akarom kérdezni, hogy kb mennyi szomszéda van egy játékosnak? Irták már páran hogy 70 körül
Nekem jelenleg 59 van. De néha eléri a 65öt.
Még a játék elején minden héten hétfőn ujab szomszédokat kaptam. De már legalább két hónapja nem kaptam ujakat, inkáb egyere kevesebb.
Normális hogy 59 szomszédom van és hogy kapok ujakat? vagy valami gond lehet?
Választ előre köszönöm.

áthelyeztem
tito

Maximum 79 szomszédod lehet. Minden héten hétfőn van szomszédság-összevonás, a te esetedben mivel 60-an vagytok várnod kell míg egy másik szomszédságban 20-ra csökken a létszám (közben ti is fogyni fogtok szóval valszeg hamarbb bekövetkezik). Lényegében ( amennyire én tudom) mindig 2 olyan szomszédságot von össze a rendszer, ahol az összlétszám 80 lesz.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok Otya23 a városom neve és arra kérlek titeket hogy, hogy segítsetek már abba hogy tudok ismerőst meghívni vagy titeket barátnak mert nem csak a nevet kell megadni hanem az email-címet is és ezt nem találom sehol, ez kellene nekem mert a népességet csak így tudnám fejleszteni, mert különben nem tudok építkezni mert kevés a népességem, előre is köszönöm sziasztok
 
Fent