Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser20424

Guest
sziasztok!
Én tegnap otta játszom ezen a játékon és kaptam egy olyan küldetést hogy termeljek 2 trófeát megtudnátok mondani hogy hogy kell csinálni??

Üdv!

Trófeát a Fazekasház nevű termelő épületben tudsz termelni,
ha nincs építened kell egyet.
Remélem tudtam segíteni.

Üdv:
Kazoda1
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok, valaki nem tudja hol kell gyártani húsnyársat? irjatok már privibe nekem, mert elakadtam, előre is köszönöm
 

DeletedUser340

Guest
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, egy nevezetes épület azonos tervrajz darabjaival mit lehet csinálni?
El tudom-e cserélni, vagy adni olyannak akinek szüksége lenne rá, vagy mit csinálhatok vele?

kérlek a signódból a csúnya szót vedd ki, nem fórumra vaéó
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
Sziasztok! Tudja azt vki ha felépítem a Zeus szobrot vagy a katedrálist ami támadó illetve támadó és védelmi bónusz ad akkor mindegyik harcosom megkapja kortól függetlenül vagy csak az adot épület korának megfelő katonákig?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, egy nevezetes épület azonos tervrajz darabjaival mit lehet csinálni?
El tudom-e cserélni, vagy adni olyannak akinek szüksége lenne rá, vagy mit csinálhatok vele?

kérlek a signódból a csúnya szót vedd ki, nem fórumra vaéó
tito

Egyelőre nincs lehetőség sem eladásra,sem cserélésre.Ha ez változik,haladéktalanul értesítünk Benneteket.

- - - Updated - - -

Sziasztok! Tudja azt vki ha felépítem a Zeus szobrot vagy a katedrálist ami támadó illetve támadó és védelmi bónusz ad akkor mindegyik harcosom megkapja kortól függetlenül vagy csak az adot épület korának megfelő katonákig?

Minden katonád megkapja.
 

DeletedUser

Guest
Üdv Mindenkinek!
Kérdésem a kmövetkező lenne: most találkoztam vele a szölőskertben. "Felgyorsíthatod a termelést, ha a kontinens térképen lekötöd az árucikket"! Ez mit jelent, mert alkalmazni nem igazán lehet! Legalábbis én nem tudom!
 

DeletedUser

Guest
Üdv Mindenkinek!
Kérdésem a kmövetkező lenne: most találkoztam vele a szölőskertben. "Felgyorsíthatod a termelést, ha a kontinens térképen lekötöd az árucikket"! Ez mit jelent, mert alkalmazni nem igazán lehet! Legalábbis én nem tudom!

Szia!

A kontinenstérképen egyes területek elfoglalása után ún. lelőhelyek járnak jutalmul (képüket ott láthatod a tartományokon.)
Ezekkel a termelést ötszörösére gyorsíthatod.
Pl: a szőllőskertnél: ha a megfelelő lelőhelyet elfoglalod,1nap alatt 20 bort termelsz.Enélkül 4-et.
 

DeletedUser1698

Guest
Lesznek olyan küldetések Frosty-tól, hogy foglalj el egy szektort harc nélkül, és hogy hódíts meg egy tartományt. De mi fog történni, ha már alapból megvan az összes terület? Akkor automatikusan teljesített lesz a küldetés, vagy így jártam?
 

DeletedUser

Guest
Elméletileg elfogadja.Nálam így történt.
Ha nem,kérlek,jelezd a supporton!
Köszönöm.
 

DeletedUser1698

Guest
Szia!
A magyar szerveren még nem volt ez a küldetés, így ne tudom hogy el fogja-e fogadni. :) A Beta-n találkoztam ezzel, de ott még csak a vaskorszakban voltam, ezért ott meg tudtam csinálni.
 

DeletedUser16887

Guest
Kérdésem a mai napi hóemberes küldetéssel kapcsoaltban lenne.
kutass ki egy katonai technológiát... ez mit is jelent pontosan?
 

DeletedUser21410

Guest
Ma estére a szomszédaim száma 79-ről 50-re csökkent, mi lehet az oka??
 

DeletedUser16887

Guest
Ilyen drasztikus csökkenés eléggé furcsa. Írj supportnak.
Nekem csak 60-64 szomszédom van amióta játszom a játékot... de szerintem itt is valami gond van mert másoknak sokkal több.
 
Fent